Pinned Poszukuję rodziny - Feniks!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poszukuję rodziny - Feniks!

Poszukuję rodziny - Feniks!

Poszukujesz rodziny? Chcesz dodać ogłoszenie? To jest odpowiednie miejsce!
      Zapoznaj się z zasadami i dodaj post z ogłoszeniem.

Zasady
      1. Obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin działu Rodzina.
      2. Wątek jest przeznaczony do zamieszczania ogłoszeń związanych z poszukiwaniem rodziny na serwerze Feniks.
      3. Każde ogłoszenie musi zawierać standardowy szablon (podany dalej).
      4. Czas ważności ogłoszenia wynosi miesiąc.
      5. Każdy Użytkownik może zamieścić tylko jedno ogłoszenie w ciągu miesiąca.
      6. Podbijanie bądź powielanie tego samego ogłoszenia może skutkować nałożeniem ostrzeżenia z tytułu Spam/Offtop.
      7. W przypadku, gdy ogłoszenie jest nieaktualne, należy wybrać jedną z poniższych opcji:
        • przekreślić treść posta używając znacznika ...;
        • zgłosić post używając opcji Zgłoś
        • wysłać Prywatną Wiadomość do Moderatora działu.

8. Stare ogłoszenia są przenoszone do wątku: [Feniks] Szukam rodziny - archiwum
      Wzór szablonu ogłoszenia

Source Code

1. [b]Nick:[/b]
      2. [b]Klasa:[/b]
      3. [b]Poziom postaci:[/b]
      4. [b]Poziom profesji:[/b]
      5. [b]Krótki opis postaci:[/b]
      6. [b]Metoda kontaktu:[/b]
      7. [b]Pozostałe informacje:[/b]

Powyższe zasady zaczną obowiązywać z dniem 19 grudnia 2018.

Ex Moderator Forum
    • Nick: Feiran
      Klasa: mag
      Poziom postaci: 48
      Poziom profesji: 28
      Krótki opis postaci: Dwa pierwsze SP zebrane, w sumie wróciłem po długiej przerwie, bo zapamiętałem NosTale jako miejsce, gdzie można było przyjemnie pograć z ciekawymi ludźmi, więc szukam rodziny w tym stylu. ;
      Metoda kontaktu: Najlepiej tutaj przez pw.
      Pozostałe informacje: -
    • Nick: KuroEjii
      Klasa: Wojownik/Szermierz
      Poziom postaci: 58
      Poziom Profesji:42
      Krótki opis postaci: Mam sp warka+0, Samuraja+5, Crussa+0, mam parę stroji, pojazdów, eq nic szczególnego gdyż z tego co pamiętam przed 60-70 lvl nie opłaca się dużo w nie inwestować.
      Metoda kontaktu: Pw w grze i na forum, Discord pod nickiem Shunami
      Pozostałe informacje: Wróciłem do gry po dłuższej przerwie gdyż zaciekawiło mnie co się zmieniło. Na nowo się wciągnąłem do gry, gram codziennie i od powrotu wbiłem 4lv, zdobyłem 3sp. Szukam rodziny w której będzie miła atmosfera, pomoże mi wejść mocniej do gry gdyż nie znam wszystkich zmian i było by miło gdyby mnie na LoD zabierała (głównie dla tego że nie chce mi się farmić profy na groszkach...)