Przyklejony Pomysły i propozycje - tylko tutaj dzielimy sie naszymi pomysłami i propozycjami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pomysły i propozycje - tylko tutaj dzielimy sie naszymi pomysłami i propozycjami

W tym temacie zgłaszamy swoje pomysły i propozycje dotyczące:
      - forum
      - bloga
      - gry

W temacie jest miejsce tylko na zgłaszanie przemyślanych propozycji. Do dyskusji/komentarzy na temat propozycji zamieszczonych tutaj jest osobny temat:board.nostale.pl/board38-nosta…2y-i-propozycje-dyskusje/

Zanim napiszesz tutaj post zapoznaj się z pomysłami i propozycjami, które nie mają szans na realizację: Pomysły i propozycje zakazane, czyli takich propozycji proszę więcej nie zgłaszać
      Nie wałkujmy ciągle tych samych pomysłów, wiedząc, że nie zostaną one wprowadzone.

Jeszcze raz zaznaczam, proszę nie powtarzać pomysłów. Jeśli napisałeś pomysł w starym temacie- nie powtarzaj go w tym...
    • 1. Przydała by się jakaś maska chroniąca przed efektem warczenia psa, na rajdzie światła. Ten skutek wchodzi bardzo często i trwa za długo, fajnie by było gdyby coś na to powstało.
      2. Zwoje które dają możliwość 1 razowego połączenia resów bez palenia ich. Mogło by być to coś do wydropienia z mobów, coś rzadkiego.
      3. Zwiększcie drop wypadania pergaminów na eq +95, bo zrobić tego nie możnaxD
      4. Co do BB - coś w stylu dropu gwarantowanego (ubijasz kilka mobków do twojego eq trafia 6 potków i ileś tam golda na każdą rundę) zamiast zbierania dropu z ziemi. To zachęci ludzi do nie afkowania na bb i zapobiegnie podkradaniu itemków. (większość ludzi afczy na bb, bo wie, że nie ma szans nic podnieść, więc czeka na swój gwarantowany drop na sam koniec)
      5. Może trochę nie realne, ale wprowadzenie na glacy jakieś "unikalności"/ wysokości levelowej. Tak, żeby negatywne efekty niższych leveli miały zmniejszone oddziaływanie na wyższe. Trochę ciężko to wytłumaczyć, ale jakoś spróbuje. Wydaje mi się, że nie po to wbijamy wysokie lev, robimy eq, zakładamy maski, stroje, robimy bizu, żeby na glacy wszedł "zły efekt" od osoby która jest od nas co najmniej 40 lev niżej, która nie ma nic:P ( Czasami wydaje mi się, że wszystkie te zabezpieczenia przed studnami i złymi efektami, to pic na wodę, a glaca rządzi się swoim jakimś niewyjaśnionym prawem) Fajnie by było, żeby było widać te większą silę tych +80/90 lev (na glacy czy na arenie) i osobnik z niższym levelem nie mógł ich od tak zabić.

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Leenari ().

• Szkoda , że większość moich pomysłów nie wypaliło (więcej skilli na norm , większy job na normie , większa repa wymagana na SP itp.) , chociaż kilka moich pomysłów wpisało się do realizacji (więcej petów do łapania) :)

A tak ogólnie żeby nie zbaczać z tematu to chciałbym , żeby został poprawiony bug z DG (chodzi o to , żeby walił z miotacza , a nie z różdżki), a także żeby został poprawiony bug z umiejętnością DG (duchowy strażnik) bo mi się wydaje , że zamiast zmniejszać obrażenia otrzymywane o 40% to zmniejsza obrażenia otrzymywane o ... 10-20%
    • Chciałbym , aby był naprawiony de-buff lasta WK "Cięcie" - Nie zmniejsza obrony przeciwniki o 50% , chociaż tak jest napisane xD

@Edit

I chcialbym , zeby jak ktos chce wejsc na kanal 2 na BB , a BB sie rozpoczelo , to zeby jeszcze pojawial sie znaczek BB - Czasami brakuje ułamka sekundy , i ktos nie zdarzy... :(
    • A ja chcę naprawienia debuffa "Mrok ZAGŁADY" (i przy okazji normalnej pisowni 2. słowa). Ten debuff ma napisane, że oprócz zmniejszenia resa na mrok o 30% redukuje cryty zwiększając zwykłe hity, czego właśnie nie robi (sprawdzane w sinie).

Sygna & avek by Poo

Jeśli ktoś potrzebuje czegoś ode mnie jestem w:
      -LoL'u (nick ten sam, A-ADiN)
      -Osu (nick bez myślnika)
      -Docie (też bez myślnika, AADiN)
      -Reddicie (również A-ADiN)
    • Jeśli już o Diablo mowa, to z pewnością przydałby się mały update w osłonach i dodanie opcji:

- zwiększenie szybkości ataku
      - szybsze poruszanie się
      - wysysanie hp za każde uderzenie

+ warto wprowadzić nowe itemy w formie setów, które dawałyby jakieś bonusiki gdybyśmy mieli cały zestaw
    • - NPC magazynier rodzinny na Glacy
      - Żeby u NPC w mieście Orła można było kupić lalki (anioł stróż zwierzaka) i karme.
      - Może i temat zabroniony, ale co mi tam:P chciała bym, żeby informacje o otwarciu i zamknięciu LoD były pisane przynajmniej dzień wcześniej, a nie tak ni z gruchy ni z pietruchy. (Drogi Team na pewno nie dostaje informacji na ostatnią chwilę, wiec mógłby to obwieścić ten dzień wcześniej, żeby każdy mógł się przygotować)
      - Nowe kostiumy stylizowane na postacie z bajek np. Królewna śnieżka,Kopciuszek itp.
      - Nowe fryzury (uczesania) po za tymi które już są, przydało by się w tej kwestii coś nowego.
      - Unikatowe itemy do wyglądu postaci (każdy chciałby się jednak czymś różnić od innej postaci, czy to unikatowym kolorem włosów, czy też stroju)
      - "Zapamiętywanie" skili jakie ustawimy sobie na karcie i żeby się nie przestawiały gdy wchodzimy w inna karte (lub nie trzeba było ich przestawiać), to zawsze duży problem.
      - Poszerzenie paska podręcznych komend, albo przypisanie jakiś literek lub cyferek które pomagały by nam na szybką zmianę resów.

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Leenari ().

• Ja mam pomysł na coś większego (więc nie wejdzie BUAHAHAHAHA) Dokładniej chodzi o to żeby było coś typu dodatkowy akt.Powiedzmy odkrywasz tajne zejście do podziemi w której są różne mobki po skrzyżowaniu istniejących już czyli np. ten ziemniak wybuchający z ufo itp. różne nowe cp a na sam koniec wielki boss którego sie nie da ubić samemu To by było coś fajnego a co do lvli mobów to żeby się zwiekszał wraz z lvlem gracza powiedzmy lvl 55gracz ma to moby 53-57lvl. To tyle :D narciaaaaaa :hej: :hej: :hej: :hej: :hej: :hej:
    • Nie jestem z tym pierwszy ale i raczej nie ostatni i nie wydaje mi się, że jest to jeden z tych "złych (zakazanych)" chodź dawno to czytałem, więc..
      Uważam za bezsensowne bonusy za pkt w atak na karcie SP u maga, bo po co mu kryt, szansa kryta, celność?
      Postuluję za zmianą tych bonusów na coś co im się przyda :)
    • 1.Sp5- misja w akcie 4/5.1/5.2, 80joba, lvl 75, zielony ekspert, w misji zapłacic 10kk+ dostarczyc sp1,sp2,sp3 i sp4, ale zeby było okienko do ktorego mozna przeniesc, zeby nie było ze zabierze ci sp warte 50-100kk.
      2.ukryte cp dla wyzszych lvli
    • @up
      A w tej bajce są jednorożce? :P

@Topic A moim pomysłem jest to,że jak wchodzimy w zakładkę rodziny a nie jesteśmy w niej i od niej odeszliśmy to pisze ile trzeba czekać, żeby znowu dostać się do jakiejś fam.. Trochę to przeszkadza, gdy nie wie się kiedy można dojść :łzy:
    • Czemu dostajemy paczki, np. z przedmiotami z NosMarketu, z nagrodami za misje (gdy nie ma miejsca w eq) a sami nie możemy ich wysyłać ? Popierałabym pomysł na możliwość wysyłania paczki do PRZYJACIELA (klikałoby się na strzałeczke i pokazywałaby się twoja lista przyjaciół z której wybrałbyś osobę do której chcesz wysłać paczkę) który akurat jest ofline.

Miniland
      Wiosenna Melodia
      A może by tak dodać więcęj muzyki, a nie tylko wiosenna ? Działało by to na zasadzie strzałeczka i wybór z dostępnych melodii.

Może by tak coś dla zakochanych, przyjaciół czy z okazji świąt ? Tak ! Kartki pocztowe ! W NosMarkecie, np. z okazji świąt bożonarodzeniowych, można by było kupić kartke świąteczna (np. 5szt za 3NS lub na odwrót). Klikasz dwukrotnie i pojawia ci się coś typu notki. Odbiorca, życzenia. Można by było dawać jakieś błogosławieństwo które by ,,przyszło" razem z kartką, ale niekoniecznie, samo dostanie takiej kartki poprawia humor ^^

Za długie expienie (chodzi mi o bicie mobów z lvlem podobnym do twojego) robił by się taki mały paseczek, po uzupełnieniu go można by było go aktywować klikając. W tym momencie dostajemy buff, trwający 3 min zwiększający zdobywany exp o 50%. Taki 3 - minutowy bonusik za godzinne expienie ;)

Chciałabym, aby szło w NB wpisać ,,ż", np. gdy ktoś szuka poroży.

Mój stary pomysł, możliwość wystawienia licytacji na NB.

Proszę, skomentujcie moje pomysły :/
    • Popieram pomysł z z bonusami na kartach maga. Po co nam tam kryt, mogliby zamiast tego dodać np. więcej many albo resa albo obrony.

Ja natomiast pomyślałem na opcją przenoszenia złota przez magazyn. Weźmy taką sytuacje, znalazłem powiedzmy takiego krzaka na nb a od dawna o takim marzę. Ale nie mam na tyle kasy, nagle jednak przypominam sobie że mam trochę funduszy na 2 postaci. Ale co tu robić, nie ma 2 kompa a jest już późno i kumple nie grają. Proste okienko do magazynowania gold byłoby jak znalazł.
    • Zimonos napisał(a):

Popieram pomysł z z bonusami na kartach maga. Po co nam tam kryt, mogliby zamiast tego dodać np. więcej many albo resa albo obrony.

Ja natomiast pomyślałem na opcją przenoszenia złota przez magazyn. Weźmy taką sytuacje, znalazłem powiedzmy takiego krzaka na nb a od dawna o takim marzę. Ale nie mam na tyle kasy, nagle jednak przypominam sobie że mam trochę funduszy na 2 postaci. Ale co tu robić, nie ma 2 kompa a jest już późno i kumple nie grają. Proste okienko do magazynowania gold byłoby jak znalazł.

Pomysł z kasą popieram, ale przykład do bani- wystarczy przyjść tą drugą postacią, a perłę potem przełożyć przez magazyn :D

Ja bym była za tym, by w informacjach o postaci (po kliknięciu prawym) ukazywała się informacja, z kim ten ktoś ma ślub (oczywiście u tych, co go mają :D). No chyba, że coś takiego jest, ale nie znalazłam Oo