Metalowa sztabka wysokiej jakości i drewno wysokiej jakości- skąd

• Metalowa sztabka wysokiej jakości i drewno wysokiej jakości- skąd

Witam, szukałem szukajka skąd moge te itemy zdobyc i wyszukalem ze z ts ale widzialem na rynku ludzi ktorzy mieli w eq tych sztabek peeeelno i napewno nie mieli ich z ts wiec tu moje pytanie, skąd moge dropnąć te sztabki i drewno???
  • Najlepiej zdobyć z 2 poziomowych gier, czyli tych wspaniałych. Jak dobrze pamiętam, to dostaje się je za 3 i 4 poziom nagrody. Polecam Tartak i Kamieniołom do zdobywania.

@Edit

Tomcio5000 & Yabco, nie ma takiego czegoś jak gra 3 poziomu. Najwyższy poziom to 2, czyli wspaniała . Liczymy od zera (0-podstawowa, 1-dobra, 2-wspaniała) .

RemasGeskanar, wypraszam sobie, nie piszę bzdur. Chyba łatwiej zdobyć nagrodę 3 poziomu lub 4 niż taką 5 poziomu. Dlatego też napisałem, żeby grał w 2 poziomu . Zresztą, czy podałem, że TYLKO można wygrać owy metal i drewno z gry 2 poziomu ?

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Donaj88 ().

• Nie pisać bzdur. Drewno wysokiej idzie zdobyć ze zwykłego tartaku wystarczy wbić 5 poziom idzie to zrobić. TS, tylko raz daje Special, więc też nie da rady TSem. Może się też męczyć, czyli przerabiać drewna i sztabki. Najlepiej Gilion [przerabiamy na piasek Cella] zdobywa się w TS26 z gargsów. Na Sererze 2 jakoś jeszcze nikt nie ma dobrych gier,a co dopiero 3 i 4 poziom o ile taki jest, nie wiem jak na S 1.