Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 115.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Włóczykij

Włóczykij - - Emeryci (Archiwum)

Cytat od Aoki-kun: „Niestety mam dla cb złe wieści ponieważ, aczkolwiek przybyłem cie dręczyć /jeden już wymiękł :p A więc.... 1.Ulubione zajęcie na długie zimowe wieczory? /hm. Trochę tego jest. Wymienić wszystkie? 2.Interesujesz się jakąś dziedziną sztuki? /głownie architektura i rzeźba. 3.Włóczysz kija? xD / >.> 4.Czy jesteś typem człowieka który podczas sylwestra upija się do nieprzytomności? xD /nee. Zawsze wszystko pamiętam, nigdy mi się film nie urwał. 5.Life is brutal... :rofl: /life is …

• Zamykam i upominam autora za niewłaściwy dział. Wu.

• Złodzieje

Włóczykij - - Archiwum

Cytat od Szaz: „ "..."Art. 286. K.K. §1.Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8...."” Wszystko ładnie, pięknie tylko jest mały problem. Cytujesz kodeks prawny, który obowiązuje na terytorium Polski, natomiast rzeczywistość wygląda…

• Złodzieje

Włóczykij - - Archiwum

Temat zamykam, a autora upominam - jeszcze jeden taki temat, a zakończy się to notką w profilu, nie tylko autora ale osób wypowiadających się. Jeśli komuś nie podoba się moja opinia, proszę napisać do SMOD'a lub FA. Proszę zauważyć, że temat dotyczy tylko i wyłącznie mojej opinii, którą możesz poznać na PW / IRC. Regulamin Forum NosTale.pl §2 NIEDOZWOLONE TREŚCI Cytat: „c. - wulgarnych (także wulgaryzmów użytych w formie ocenzurowanej np. gwiazkowanie, kropkowanie, przekręcanie liter), - obrażaj…

• Myśliwy czy Zabójca.

Włóczykij - - Łucznik

Myśliwy [Ranger] - umiejętności Zabójca [Assassin] - umiejętności Przeczytaj i wyciągnij wnioski.

• Bany...

Włóczykij - - Archiwum

Na życzenie autora, zamykam

• Złodzieje [Screeny]

Włóczykij - - Archiwum

Temat zamykam, dlaczego? Ponieważ nikt tu nikogo nie będzie publicznie linczował. Jeśli zostałeś/łaś oszukany/na w sposób nielegalny, zgłoś do do GM. Jeśli natomiast jest to zwykłe oszustwo, to wypada się pouczyć na błędach, dlatego radzę wymieniać się z osobami zaufanymi, takimi które albo znacie, albo mają dobrą reputację.

• Włóczykij

Cytat od Shery: „ Lepiej nie ryzykuj, jeszcze byś stracił swoją ciepłą posadkę ;P /Lóki nie płaci za ogrzewanie, więc nie jest taka ciepła ;< Ano ślij mi to na ten priv Przygotowujesz się jakoś specjalnie na dzisiejszy wieczór? /2 plecaki pełne piccolo :x” Cytat od WaterKnight: „Hej0! /yo :o To znowu ja! 1.Jak nowy rok? /2010 :P 2.Do której w nocy siedziałeś? /siedziałem od 18:00 31.12 - 12:00 02.01 xD 3.Życie z górki czy pod górkę? /zależy jakby na to patrzeć (: Happy New Year! /this same to U …

• Nikro, spam do kosza ląduje :x Skoro mamy dwa takie same tematy, starszy zostaje. Proszę wklejać linki do zdjęć, a nie całe obrazki. Chyba sami widzicie, że trudno jest potem przeglądać.

• Temat był, ale umarł śmiercią naturalną, dlatego ten będzie aktualnym. Jednakże, proszę o jedną rzecz: Domyślam się, że każda osoba da min. 3 screeny dlatego nie mogą to być obrazki, lecz linki do nich. Tzn. zamiast pisać adres obrazka proszę napisać [.url= adres obrazka]Nazwa[/img] [bez kropki w pierwszym url] /e znalazłem stary temat. Zamykam.

• Akt 5 screeny

Włóczykij - - Archiwum

I znów musiałem posprzątać. kamil986, upominam Cię po raz ostatni. Jeszcze jeden spamerki post, a nie będzie to tylko niespodzianka w profilu.

• Włóczykij

Nee, litości xD well, żyją tam ponieważ xxx*. Przyjmijmy, że żyją tam, gdyż gdzie indziej podatki za wysokie *musiałabyś poznać bajkę o czerwonym, żółtym i zielonym, ale tutaj to tylko bana załapię, więc może na prv :p

• Eh, spamery Wy jedne. Tym razem 43 posty były zbędne i niepotrzebne. Mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianek, choć parę postów na to zasługuje. *sniff* p.s. jeśli już komentujecie jakieś zdjęcie, to proszę Was - wysilcie się choć trochę, posty typu" fajny bug" etc. są spamem i właśnie takie usuwałem.

• Zamykam i upominam, właściwy temat jest tuż obok 2r4lq2s.gif Śmieszny screen a zarazem bug xd-mozecie tu wklejac swoje screeny xD

• Włóczykij

Krokodyl nie jest zielony :x można powiedzieć, że jest koloru zielonego. Mówiąc, czy pisząc iż krokodyl jest zielony, sugerujemy, że jest nowicjuszem vel żółtodziobem, a czy tak jest? Zapewne w wielu kwestiach masz rację, jedną z takich rzeczy może być expienie na groszkach, a czy przy polowaniu krokodyl jest zielony? Nie! Zauważmy, iż krokodyl jest bardzo sprytnym drapieżnikiem, który spokojnie oczekując na ofiarę, potrafi spędzić w jednej pozycji nawet 5 min :o ciekawe ile w tym czasie mógłby …

• Włóczykij

Cytat od Shery: „Hej /Cheri :) Jak tam idzie z groszkami? / :x sam nie wiem xd niby fajnie tam leci, ale nie chce mi się tyle siedzieć :p Czemu pająk ma 4 ręce? oO /odnóża ;o i nie 4, tylko 4 pary ;o ale nie zawsze ._.”

• Włóczykij

Cytat od Amos: „Trzeba cie podreczyc ;> /to moja praca ;< Dlaczego klamiesz? /Ty kłamiesz :< Od kiedy jestes klamca ? /od Twoich ostatnich lekcji :o Dlaczego czynisz zuo ? /ponieważ jestem w tym najlepsciejszy ;d Od kiedy jestes zuy ? /od czasów jak jeszcze raczkowałeś :p Dlaczego teraz placzesz ? /ne :< Nie zal ci lez ? /moje łzy to drobne brylanty :d Czy osoba w twoim avku to ty ? xD /było, było :o ale chciałbym ten kapelusz xd”

• Cp 49

Włóczykij - - Archiwum

board.nostale.pl/index.php?page=Board&boardID=69 Upominam pierwszy i ostatni raz :x W.

• Assassin

Włóczykij - - Łucznik

Jak rozdać punkty w kartach SP dla łucznika - poradnik. Upominam, pierwszy i ostatni raz <; W.

• JAKI KRZAG JEST DLA ŁUKA?

Włóczykij - - Łucznik

Łucznik Co dla łucznika? Zamykam.