Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-19 z 19.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Od kiedy entwell sie przejmuje przy dodawaniu nowosci czy nie spowoduja one szkody dla innych elementow gry. XD Takiego podejscia nam trzeba było. 6 lat temu.

• Ja uważam, że najlepiej by było, jakby dodali te sp nam do kamieni, tam gdzie miejsce sp 1-4, a te, które mają dorobić potem, do rajdów. Bardzo jestem ciekawy czy oni mają już pomysły na wszystkie 8 sp, ale ze względu na nakład pracy dodadzą 4 czy na razie zrobią 4 i potem się będą martwić i zastanawiać nad resztą. Też się obawiam, że w tej klasie wszystkie sp będą miały jakieś komba, non targety, cudawianki, co nie będzie zbyt fair wobec reszty klas, których stare karty wyglądają przy nowych bi…

• Myslicie, ze jeszcze przed eventem letnim to dostaniemy? Bo ja wcześniej obstawiałem tak październik/listopad.

• Mi odppał tarotów, potów nie przeszkadza, ale buffy już tak. Oczywiscie, jak mi jeszcze zalezalo, to korzystalem czesto jak ktoś odpalał, bo jednak nie da się na tej glacy nic zrobić jak cała reszta ma buffy, a ty nie. Ja jestem zwolennikiem zasady, albo wszyscy albo nikt. Tarotę może kupić każdy, ale odpalić cały miniland już nie. Czy to ze względu braku dostępu do kont, braku chęci do łamania regulaminu, czy możliwości swojego sprzętu.

• Przepraszam @Alarius, ale muszę tu jeszcze coś dodać, skoro zeszliśmy na temat. Multiklient to nie jest problem tylko na akcie 4. Tak naprawdę jest to mało istotny wierzchołek góry lodowej, a jak już mówić o glacy, to bardziej irytujące jest buffanie się nupkami, niż ich zabijanie. Przyzwolenie na włączanie kilku kont zmieniło całą społeczność tej gry. Teraz wszystko obraca się w okół tego co się bardziej opłaca. Glacerusy, draco, rajdy a6, już nawet rajdy fernon organizowane są w 2-4 osoby, a r…

• Cytat od Alarius: „Zdaję sobie sprawę z tego, że balans walk na Akcie 4 to dość poważna sprawa, ale obecnie musimy poczekać, gdyż na chwilę obecną są nieco inne priorytety (chociażby właśnie balans kart specjalisty). Gdy przyjdzie odpowiednia pora, zbiorę wszystkie pomysły nt. Aktu 4 i przekażę je dalej. ” Cieszę się, że ktoś nas informuje co i jak. Ludzie lubią mieć świadomość tego co twórcy robią, jakie są plany i na co możemy liczyć, ale w późniejszym czasie, przez co nie gdybamy, ale możemy …

• Wedlug mnie tracenie buffow po zmianie mapy to tragiczny pomysl. Niektore buffy sie laduja pare minut i to istotne. Tarcza arcymaga, witalnosc zwiada. Idiotycznym pomyslem byloby zabieranie im tych buffow, bo chca zmienic mapę. Jak dla mnie wchodzenie do minilandu tylko malzonka na glacy, wkład i reset tego wkładu co tydzień, brak wkładu na caligorze i potrzeba posiadania wkladu do wejscia na mape startową fernonów, to najlepsza kombinacja.

• Jezu jak wy możecie być tacy spokojni, podczas gdy on ma na sobie trampki. Zamiast jakichs magicznych sandałków.

• Zagadka ty se chyba jaja robisz z tym posejdonem. XD

• A Vida trzeba promowac? XD Ocieplać wizerunek gmów też widzę trzeba w każdym numerze. Hmmm. Lucek i friends to sa dwie osoby, ktore zawsze nam mowia jakie nowości nas czekają w grze. Oboje jesteście w gazetce. O ile możecie (bo wiem, że team się coś tam pultał kiedyś nawet w temacie na forum, że udostępniacie nieoficjalne informacje z jakichś privów), to zamiast pisać o tym w spoilerach, napiszcie o tym w gazetce. To wam na pewno przyniesie więcej wyświetleń. I kącik plotkarski by się wam przyda…

• @Lucek kiedy wywiad ze mną? Chętnie bym z tobą porozmawiał o Madzi Gessler, albo innych bohaterach twoich zdjęć w tle na fejsie. (Oglądam je czasami i za każdym razem mnie bawią)

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Przywrócenie punktów wkładu 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Po wprowadzeniu Caligora punkty wkładu zdobywało się zbyt łatwo, dlatego Entwell nam je usunął i wprowadził system obecny teraz. Jest on zdecydowanie niedoskonały i spowodował on jeszcze większy zastój na glacy, bo teraz już nawet 1-go dnia miesiąca ludzie nie muszą się bić o punkty wkładu. Co proponuję? Powrót punktów wkładu, które resetowałyby się w każdą niedzielę. Aby umoż…

• No to już twoj problem, że masz trolów w fam. Za niedługo ta umiejętność będzie działała na dwóch mapach, bo wszędzie ją wyłączą.

• Co do tego primaaprilisowego wydania, to bardzo mnie rozsnieszył fakt, że art udostępnił post, w którym jest żart z buffania się w minilandzie. To tak jakby powiedział "hejka, dobrze o tym wiemy, ale nic z tym nie zrobimy". Pozdriowienia dla @Alarius za bycie fanem białej królowej - Lady Gagi.

• No tak. Rękawice. Czyli Vi z Lola też zobaczymy. XD Ciekawe czy oni w ogóle już coś mają czy tylko pomysły, bo w sumie nic poza suchym wyglądem klasy nie wyciekło.

• Czemu ta klasa ma trampki ubrane. XD

• A ja jestem przekonany, że któraś z kart będzie miała coś z lee sina z lola.

• 1. Jakie są główne problemy z Kartami Specjalisty? Głównym problemem jest to, że są karty, które nadają się do wszystkiego i w każdej sytuacji. Przewaga sp 6 nad innymi kartami jest miażdżąca. Kiedy Entwell projektował sp6 poniosła ich wielka wena twórcza. Buffy tych kart, szczególnie mnicha i zwiadowcy, są tak złożone, że przy buffach np. rangera lub warka, wyglądają jak opowiadanie. W tych kartach jest wiele zależności. Jeden buff przechodzi w drugi. Jeżeli użyjemy skilli w dobrej kolejności, …

• Ja nie wiem co wy w tym widzicie innego niż dotychczas. Jest duża głowa, są duże oczy. Ja nie widzę zmiany w stylistyce artów odkąd mieli wprowadzać vulkano. Według mnie ten art bardzo dobrze prezentuję podstawową formę klasy. Czyli bidną, bez żadnych wzmocnien. Pokazaliby już karty. XD