Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-18 z 18.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Coto jest za rajd????

Raf0202 - - Rajdy

Jeszcze powiem, ze po wejsciu jest duza mapa z potworami ognia/mroku/wody (zalezy od rajdu) i po jakims czasie otwiera sie teleport do bossa. Tam, jak zabijemy bossa dostaje sie skrzynie, z ktorych leca oslonki, gumka do mazania, i bronie na 88 level.

• Pytanko rajdów lodowca

Raf0202 - - Rajdy

Nie mozna wybrac na jaki rajd chce sie isc, rajd jest wybrany losowo

• Nick: Cryo Klasa: Mag Poziom Postaci: 43 Poziom Profesji: 24 Opis: mam pizame, red maga (19 job + 0) i holly (48 job +4) Wlasne informacje: Szukam rodziny z mila atmosfera, najlepiej zeby byly diably. Gram juz troche w NosTale, i mam doswiadczenie z innych gier mmorpg. Milo by bylo jezeli rodzina chodzi na LoD.

• Wyglad skilli

Raf0202 - - Inne

Sa ulepszenia na wysoki level u Doggo w jaskini Nos Obozu na kremie.

• CP 49

Raf0202 - - Zadania 31-60 lvl

ForDed Filip-ek to chyba chlopak ;p. A do tematu, sprawdz cp 47, moze ktoras przegapiles.

• Meeri czytaj co pisze. Powiedzial ze jest DOBRY exp do 80 lev. A do tematu, dobrze ze tak jest, bo tak to w grze by byl tylko LoD i expienie.

• Problem Z NosMallem

Raf0202 - - NosMarket

Nie wiem czy pomoze, ale jak wlacze samouczek (F12) to gra tez sie zawiesza.

• Problem Z NosMallem

Raf0202 - - NosMarket

A to bylo troche czasu temu, i tamten problem byl naprawiony, i nie bylo nic z laczem. Zeby nie bylo spamu znowu pytam: Czy da sie kupic cos bez nosmalla bo mam 33 Nosdolary do wydania...

• Problem Z NosMallem

Raf0202 - - NosMarket

To raczej nie internet bo gra sie nie wiesza, chodzi bardzo dobrze. Jakies inne rozwiazania?

• Problem Z NosMallem

Raf0202 - - NosMarket

Witam. Wlaczam nosmall, klikam na kategorie po lewej i gra sie zawiesza. Co zrobic, i czy mozna jakos inaczej kupowac rzeczy??

• itemki swiecace

Raf0202 - - Ekwipunek

Jeszcze dodam ze bron lepiej ulepszona lub z wieksza unikalnoscia mocniej swieci.

• Poty

Raf0202 - - Archiwum

Mozna od graczy, albo zrobic je sobie samemu u Malcolma. No i Bardzo Duze Kompletne w NosMallu.

• jak

Raf0202 - - Archiwum

%Familyinvite <nick osoby ktora chcesz dodac>

• Lagi?

Raf0202 - - Archiwum

Bylo cos innego. Temat do zamkniecia

• Lagi?

Raf0202 - - Archiwum

Przed konserwacja wszystko bardzo ladnie chodzilo, ale teraz jest tak wolno ze sie grac nie da.

• Lagi?

Raf0202 - - Archiwum

Przez ostatnie 2 dni, gdy zaloguje sie do gry na jakikolwiek kanal, gra sie zacina. Moge chodzic postacia, ale nie moge atakowac,siadac, jesc itp. Internet jest powyzej 2Mbps, a laptop jest prawie nowy. Jak naprawic problem? <edit> Teraz gra sie kompletnie zawiesila i nic nie moge robic. Oto screen. Moge chodzic, ale atak/siadanie/rozmowa z NPC zawiesza sie na 5-30 sekund. img18.imageshack.us/img18/763/200911070staryjuzek.jpg

• Jestem za, bardzo fajny pomysl.

• Reputacja Mozliwe???

Raf0202 - - Archiwum

Prawdopodobnie na lodowcu, tam jak zabijasz innych w PvP dostajesz reputacje, albo robil duzo ukrytych CP z ktorych tez dostajesz reputacje.