Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 43.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• serwery nostale

• Spora nieaktywność, co teraz?

Adm - - Inne

Cytat od IchLiebeDich: „eNo, ale ma racje przeciez, jesli ktos nie ma zamiaru ladowac ND, to gra dla niego = meka i bol. Fuzja jeszcze bardziej dobije takiego nowego gracza, niz mu pomoze. ” Wróciłem do gry ~1 rok temu i zaczynając od 0, dobiłem już 97+30. Za NDKI kupuje tylko Ancki, Wzmacniacze Wróżki i Pudełka z Kostiumami których sam używam + raz zakręciłem kołem z którego poleciało mi 99FMów wartych wtedy 2kk, więc można spokojnie grać bez ładowania. Jeżeli chcesz wrócić to ogarnij sobie mis…

• AKT 5 ?

ZielonyKolo - - Archiwum

Nie grałem od kwietnia i niczego nie znalazłem więc sorry za spam =.=

• AKT 5 ?

ZielonyKolo - - Archiwum

Znalazłem na youtube film który rozpoczyna akt 5 . Wygląda na oryginalny więc moje pytanie polega na tym czy będzie akt 5 w polskiej wersji i czy administratorzy coś o tym wiedzą ? Oto link : Click!

• Odzyskanie Loginu

ZielonyKolo - - Archiwum

Po dość długiej nieobecności chciałbym powrócić do gry ,ale mam pewien problem że nie pamiętam loginu (hasło prawdopodobnie tak) i pytam się czy jest możliwość odzyskania go ? Posiadam 43 woja i 38+ maga wiem że to nie są takie wysokie lvl ,ale mam tam dość dużo przedmiotów z nosmarketu i nie chciałbym wyrzucić tych pieniędzy w błoto .

• pytanie techniczne

ZielonyKolo - - Archiwum

Wie to tylko ten kto ma 80profe (i Gm podobno tez) Wbij a sie dowiesz

• EXP 33LVL

ZielonyKolo - - Wojownik

Słoneczne łaki -groszki ,albo na krety(Zamknięta Kopalnia B1)

• Problemy z kartą

ZielonyKolo - - Archiwum

Czytałem na forum że na Górze Krem dropią.

• Pisanki

ZielonyKolo - - Archiwum

Po 1 niepowtarzaj tematów ! Po 2 w dziale Gra jest wszystko opisane !

• Wyposażenie NosKumpla

ZielonyKolo - - Archiwum

No chyba nieubierzesz lisa w zbroje ,ani niedasz mu broni -.^

• Chciałbym zaznaczyć że kopalnie znajdują się pod zięmią ! <właściwie kopalnie odkrywkowe są na ziemi >, ale jak można ciągle pisać w grze "Gdzie jest podziemna kopalnia" Po 1 To jest już odpowiedź Po 2 Patrz up (jest opcja szukaj ,a nawet poradnik z nią w roli głównej -.-)

• Nowy woj...

ZielonyKolo - - Wojownik

Podziękuj anakinowi za tę postać -.-<szkoda że nie ma tu emotka który wyraził by móją emocje> //Donaj Upominam za offtop .

• Wejście do Świątyni Fernon poszukaj na mapce

• Mam Problem

ZielonyKolo - - Archiwum

Znowu jakiś nupek -.- Jak klikniesz 2x na fragment kamienia to wyskoczy ci lista kamieni i na kazdym kamieniu (jak przejedziesz na niego kursorem) pojawia się o nim informacja czyli położenie np.słoneczne łąki też jest. Różdzke kupujesz od Malcolma Mix-a w Nosobozie (taki drewniany kijek) kupujesz 30(pewnie tobie będzie ciężko znalezć) i klikasz 2x na nią Wyskakuje ci albo strzałka ,albo pytajnik -strzałka wzkazuje kierunek w którym znajduje się pole energetyczne -pytajnik oznacza że jesteś zada…

• Czasoprzestrzeń 30

ZielonyKolo - - Archiwum

Jaki server ?

• Jak zdobyć PP?

ZielonyKolo - - Archiwum

Zdobywając lvl zdobywasz chyba 3pp EDIT: Dzięki dido za poprawke //edit AniaPuchatek Piszemy poprawnie po Polsku.

• Nose Perła

ZielonyKolo - - Archiwum

Porozmawiaj z ludzmi w grze (tymi co mają wilkolwy itp.) i spytaj się od kogo i za ile je mają .

• Gdzie znalezc?

ZielonyKolo - - Archiwum

Pachnącą trawę znajdziesz na łąkach nosville w prawym górnym rogu Co do czerwonego szkła nie wiem, ale na pewno jest o tym na forum //edit by zlosnica Piszemy poprawnie po Polsku

• Pan Cresendo???

ZielonyKolo - - Archiwum

Tą kase trzeba dostarczyć do Teodora "tego kowala co siedzi" a co do Pana Crescendo to takiego npc niema

• Expienie 34-40 Magiem

ZielonyKolo - - Archiwum

Możesz expić na kretach ;fanie idzie exp a kasy między 300-500 leci dośc często czasami ładowarki i sałatki owocowe więc troche kasy jest Ps: Kase dobrze się zdobywa w TS 26 bo jestem ok. 6 ciemych gargs z których dropią :2 gilliony ,5 pereł ciemności , 10 donner Ps2 : CZYTAJ FORUM/JEST OPCJA SZUKAJ W PRAWYM GÓRNYM ROGU !