Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 71.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ważne!!! Proszę GM o pomoc!!!

Kwiatex999 - - Inne

Robię ten topic, bo tamten został zamknięty. Wymieniłem się z kolesiem kontem i jest takie coś img2.imageshack.us/img2/2589/200912090entwell.jpg img2.imageshack.us/img2/2589/200912090entwell.jpgI czy to sprawiedliwe? Bo może ten koleś ma bana...

• Sp3

Kwiatex999 - - Zadania 31-60 lvl

Żeby spamu nie było. Czy te zadania naprawdę są takie trudne? Mój kuzyn robi teraz crusa, a ja od niego chciałem pożyczyć kaskę. On pisze że robi crusa. Ja się pytam "No i co?". On że dużo trzeba kupić potków i takie rzeczy. Więc na prawdę to takie trudne?

• Rozpiszczona dusz drzewa

Kwiatex999 - - Inne

@up Masz racje, resy się przydadzą, tam warriora klepali po 400 - 500. Ale resy muszą być dobre, około 30 - 40%, bo inaczej ded.

• Piercing+Charge

Kwiatex999 - - Inne

Te skille mają różne atrybutu i różne efekty, a także ulepszenia. Popatrz.

• Wróżka?

Kwiatex999 - - Ekwipunek

Jak zaczynał się event to od kolesia dostałem 10k i wróżkę ognia, a ja mu dałem skarpetę. Teraz ją sobie poexpiłem do 4% i... walę o wiele więcej. Skill z atrybutem ognia, z którego waliłem po 800 - 900, teraz walę po jakieś 1300 - 1400. Rekord to 1599. Ale tyle przy wróżce 4%?

• Mapy

kwiatex999 - - Inne

Skąd bierzecie mapy np: do rajdu Xysen lub Cuby? W necie nie znalazłem, choć szukałem godzinę.

• Atashi i Siemaq mają racje, build jest dobry, bo mag musi mieć defa, bo jak nie ma, to dednie przez rangera. Ale do obrony jeszcze bym dał z 5 - 10 jak na pvp.

• Akt 5 screeny

kwiatex999 - - Archiwum

Dajcie linka do globala, bardzo bym prosił

• No cóż, też masz rację, bo to logiczne: dużo HP, więc szybko nie dedniesz i nie musisz dawać tyle w atak. Jednak "kartą defensywną" nie zastąpisz pvp. Mój kuzyn miał na warriorze 7k HP i mnie dedał na hita gdy ja miałem rangera z 18 profą na 40, a ja go lałem po 300 - 400 więc co?

• Według mnie na Warriorze powinno dać się w atak i defa, a jakieś 10 - 20 pkt w HP/MP, bo Warrior elementy ma takie sobie.

• SP nazwy

kwiatex999 - - Inne

Pierwsze pkt są od 21 profy na karcie, kartę można też ulepszyć u alchemików. Rangera można ulepszyć, dobra karta do expa, a czasem pvp, a jak rozdać pkt masz napisane, tylko opcja szukaj.

• No cóż, na rangerze (ja) bym radził dać atak, ele i HP/MP, tak jak w poradniku, ale jak masz dobre EQ i biżuterię, to HP nie jest potrzebne aż tak bardzo.

• HP

kwiatex999 - - Towarzysze

Czy mógłby by mi ktoś powiedzieć ile HP ma Tori i Bałwanek na 1 lvl?

• rog na kometach? ;o

kwiatex999 - - Inne

A ja się lałem (i wygrałem) z Ginsegiem i nic nie odstałem...

• 3 PYTANIA

kwiatex999 - - Inne

1. Rajd Namaju 2. Zależy kim grasz. Np: mój brat gra magiem i on idzie na złośniki za minilandem i ciągle naciska "Z". Tak też może robić woj i poszukiwacz, bo ich 2 broń wali na odległość. 3 Z nosmarketu albo kupić, ale szanse na ten 1 sposób są jakieś 20 - 30%. Mój brat wylosował "przepyszną karmę dla zwierzaka"

• Jak się oblicza % HP i MP?

kwiatex999 - - Inne

Jak np: mam 3115 HP i walę na karcie po procentach w HP/MP to ile punktów się doda? Mi się wydaje że obliczasz tak: 3115:100%= 31,15(tak mi wyszło na kalkulatorze). Czy mam rację?

• Wymiana konta

kwiatex999 - - Inne

A jak wchodzę tu nostale.pl/ i się loguje to jest takie coś jak biorę przypomnij hasło: Kombinacja nazwy użytkownika i adresu e-mail jest nieważna.

• Wymiana konta

kwiatex999 - - Inne

Witam. Wymieniałem się z kolesiem kontem. Myślałem, że mnie oszukał, bo się ni mogłem zalogować. Ale potem wpisałem login jeszcze raz, ze spacją. I było takie coś: img262.imageshack.us/img262/2589/200912090entwell.jpg

• Plecak Boba/Toma/Kliffa

kwiatex999 - - Towarzysze

Jak korzystać z plecaka partnera? Bo tam nie można nic włożyć...

• Skille

kwiatex999 - - Łucznik

Simek1 taki mądrala to nie jesteś. Idziesz, patrzysz jakie są skille, i wybierasz, jakie Ci się podoba. ja np: kupiłem Doskonały Strzał, Szybkie Strzelanie, Deszcz Strzał (i coś tam jeszcze chyba ale nie pamiętam) i to wszystko. Potem sobie ulepszyłem Doskonały i Deszcz, i ładnie szło. Potem jeszcze brałem inne, ale to potem. A wróżka to wody, bo w niektórych skillach pisze "Z wyposażeniem Atrybut Wody Wróżki, właściwość ducha zostanie dodana" albo jakoś podobnie.