Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 143.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Niesamowite animacje Slendera :)

Quarry - - Galerie

Wspaniałe. To jestem ja uciekający przed rokiem szkolnym. :v 9.9/10

• imKBbtl.jpg Nowy kostium(?)

• +1 do pomysłu Zgadzam się, ile to razy co każde zalogowanie/tworzenie nowej postaci oddalić kamerę.

• Gameforge odwiedziło firmę Entwell w Korei Południowej: facebook.com/NosTale/posts/2290598127623985

• Ten błąd (chyba) został już zgłoszony, sam go nawet wrzuciłem tutaj: klik Cytat od Quarry: „Błędy: - Po użyciu umiejętności "Ostatni płomień", a następnie zabicia potwora, gracz nie otrzymuje punktów doświadczenia. - Po użyciu umiejętności "Ostatni płomień", potwór/gracz który niedostał debuffa z ulta, nie otrzymuje obrażeń. ” // lepiej, żeby Alarius odpisał, czy zgłosił, czy też nie. Zobaczymy.

• Ja mam. 1. Spróbujcie zwiększyć czcionkę i NIE PISAĆ WIELKIMI LITERAMI. Nie lubię czytać całego tekstu z wielkich liter. 2. Spróbować zrobić taki format: <Tekst> <Grafika/obraz> <Dalsza kontynuacja tekstu> 3. Kto wymyślił tekst "Mrr, ale tyłeczek"? Macie gimnazjalistę w zespole, czy poziom osoby jest tak niski - żenada. To, że ta żeńska klasa postaci jest tak ustawiona to już wina Entwella, no ale żeby to jeszcze tak skomentować? 4. Dodajcie rebusy/zagadki/krzyżówki na sam koniec bez żadnych nag…

• Piekar - grafiki, prace, projekty

Quarry - - Galerie

Czyżby tworzy nam się nowy artysta w firmie Entwell Games? Piękne prace, wow!

• Cytat od Frodo: „@Art może coś nam powie ” A co nam ma powiedzieć? Art nie pracuje w Entwell, tylko jest pracownikiem Gameforge. Jeśli Koreańczycy napiszą jakieś oświadczenie w sprawie NosTale SE, to będzie albo na stronie głównej, albo na Facebooku.

• Niesamowite animacje Slendera :)

Quarry - - Galerie

Przepiękna galeria, jak sam autor. Gratulację!

• Expimy Laoni

Quarry - - Gry i zabawy

99(+39) 50%

• Fuzja serwerów

Quarry - - Inne

Zapoznaj się z tym tematem: Plany na 2018 - Fuzja serwerów A tutaj temat z dyskusją: Fuzja serwerów 2018

• Fuzja serwerów 2018

Quarry - - Dyskusje Ogólne

Cytat od Frodo: „Ba, nawet wasze tłumaczenia są gorsze niż były i wołają o pomstę do nieba. ” Dlaczego sądzisz, że nasze tłumaczenia są gorsze, niż były. Podaj mi proszę jakąś sensowną argumentacje, co i dlaczego jest "źle" przetłumaczone. #temat Też mam swoje konta, które oczekują na fuzję, ale nie trzeba od razu pisać, że jest to łatwe do zrobienia - bo nie jest. Nikt 10 lat temu z Entwell nie spodziewał się, że trzeba będzie łączyć serwery i jest to trochę kłopotliwe.

• Bardzo ciekawe. Otrzymaliśmy aktualizację z nową klasą postaci, a w NosTale SE dalej jest niedostępny. Event letni także tam nie został włączony. Czyżby to już upadek serwera koreańskiego? Czy może Koreańczycy oczekują w 100% działającej klasy? Także od kilku tygodni nie tworzą żadnych przerw technicznych na oficjalnej stronie - nostale.com... jakby wszystko ucichło.

• Cytat od Arleta-Chan: „Nie wiem czemu, ale ja mam chyba jakiś błąd. Próbuję zalogować się z konta zapamiętanego, a i tak muszę od wczoraj wpisywać swoje dane z nostale (login oraz hasło). Ma ktoś podobny problem? ;-; ” Tak, też mi się to przytrafia. Po kilku logowań ponownie muszę wpisać swoje dane logowania.

• Aktualny czas w grze

Quarry - - Pomysły i Propozycje

Cytat od Buuna: „Cytat od Quarry: „Cytat od Buuna: „-ile jesteśmy w grze - W jakim celu? Przecież chyba wiesz, o której dołączyłeś do gry. -na jakim kanale się aktualnie znajdujemy - To już dodałem. -coś rodzaju przypominajki (?) a w niej różne informacje - za ile bb/caligor etc. - Masz przecież komunikat o Błyskawicznej Bitwie. Caligora masz zawsze w weekendy o 17 i 20. ” ” Chciałam to tylko ładnie podsumować Akurat ja mogę wiedzieć kiedy weszłam do gry, ale ta opcja wydaje mi się mimo wszystko…

• Aktualny czas w grze

Cytat od Buuna: „-ile jesteśmy w grze - W jakim celu? Przecież chyba wiesz, o której dołączyłeś do gry. -na jakim kanale się aktualnie znajdujemy - To już dodałem. -coś rodzaju przypominajki (?) a w niej różne informacje - za ile bb/caligor etc. - Masz przecież komunikat o Błyskawicznej Bitwie. Caligora masz zawsze w weekendy o 17 i 20. ”

• Aktualny czas w grze

YrBSTFX.png Zegar + serwer i kanał, na którym się znajdujemy.

• Aktualny czas w grze

1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Dodanie zegara w grze. 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Pobieranie aktualnego czasu z naszego komputera, a następnie wyświetlanie go w grze np. obok mini-mapy. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): C0Ui6Yf.png - oczywiście, można w ostateczności zwiększyć/zmniejszyć okienko z zegarem. 4. Dodatkowe informacje: Aktualnie, gdy np. jesteśmy na LoD/Glacernonie, to możemy dowiedzieć się, kiedy pojawi się DH/rozpocznie się …

• Ja niestety mając 3 biżuterię z opcją Zwiększenie PM, które dają mi ~1.8k many, nadal muszę używać po 6-7 umiejętnościach potke na mane.