Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 420.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Changelog z dzisiaj na NosTaleTH (nostale.vplay.in.th/news_show.php?newsid=5361): - Wprowadzony został nowy kostium Wampira (staty posty wyżej) - Nowe pety: - Czarnoskrzydły Imp: element ognia (80%), atak magiczny, resy: 30/-8/10/70. Wpływ na atak: Z szansą 10% wytwarza Oszołomienie. Wpływ na obronę: Z szansą 10% obrażenia od wszystkich ataków zostają zmniejszone o 30%. - Mini Latający Ognisty Diabełek (lub mroczny róg jak kto woli): element ognia (80%), atak magiczny, resy: 60/30/20/50. Wpływ n…

• @Alarius odnośnie tych osób zabitych na arenie: można tę samą osobę zabić raz dziennie, aby wskoczył punkt. Czy nie zalicza się ogółem punkt po zabiciu więcej niż raz?

• Cytat od Luxia: „ Po wejściu na arenę - usunięcie posiadanych buffów i debuffów (odnowienie buffów *skrzydełka*pet*) Całkiem dobry pomysł - odnowienie skilli Jak wyżej - blokada grupy Nie zgadzam się z tym, gra oferuje dowolność. Możemy bić samodzielnie lub w grupie. Pozostawmy jak jest. - Partner i pet, niezdolni do walki. Zgadzam się. Niektórzy gracze są na tyle złośliwi, że przyciągają Nelią do teleportu lub zdejmują SP za pomocą Arlekina. - brak możliwości używania potek hp/mp atak/def/hp, p…

• Oto bonusy zestawu wampira: Góra (będą to włosy jak na arcie) - Zdobywanie doświadczenia bohatera zostaje zwiększone o 15%. Efektywność przedmiotów do regeneracji zostaje zwiększona o 20%. Dół - Zdobywanie doświadczenia bohatera zostaje zwiększone o 15%, prędkość poruszania się zostaje zwiększona o 1. :l

• wyzwanie tygodnia

Lucek - - Gra

Tak, jeden tydzień służy jako nadrobienie brakujących punktów.

• A odnośnie fuzji coś tam wiadomo?

• @UP Te bony z drugiej broni są średnie, widziałem je. Większość z nich to coś w stylu: HP i MP zwiększone o 300/400 i dmg/def w pvp zwiększony o 4%.

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Rękawice MSW od 90lv+ 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Proponuję usunąć ściąganie resa na pojedynczy element wraz ze zwiększeniem konkretnego elementu w rękawicach MSW od 90lv+ na zmniejszanie resa na wszystko i zwiększanie energii elementów na wszystko, tak jak mają pozostałe klasy. Wartości mogą pozostać niezmienione. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): 4. Dodatkowe informacje: To trochę niesprawiedliwe, że stare…

• Bestiariusz

Lucek - - Pomysły i Propozycje

@UP To też można by dodać. Pomyślałem sobie, że można by do tego dołączyć zestaw filtrów, takich jak na przykład: rasa, element, typ ataku, upuszczane przedmioty (tylko takie, które lecą z konkretnego potwora z szansą wypadnięcia), wpisanie nazwy mapy w tabelkę wyświetla wszystkie potwory na niej występujące.

• Bo to są mini-eventy, takie zapychacze przed tymi okolicznościowymi. Jednak zgadzam się, że powinny zostać z lekka polepszone.

• Jak na razie wiemy, że prawdopodobnie oni będą kolejnymi SP Mistrza Sztuk Walki: 36630286_907635089408597_4152206701954596864_n.jpg I według domysłów ma to być woda.

• Fajny ten kostium :o

• Bestiariusz

Moja koncepcja owego bestiariusza stworzona w jakieś 10 minut: qvWer8t.jpg

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Kamery w grze 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Z tego, co wiem w NosTale nie można zmieniać poglądu kamery za pomocą klawiszy na klawiaturze. Proponuję zatem je dodać, a wyglądałoby to następująco: CTRL i + na klawiaturze numerycznej - przybliżanie kamery CTRL i - na numerycznej - oddalanie kamery 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane): - 4. Dodatkowe informacje: Zainspirowany pomysłem chilly odnośnie zmian w kamerze p…

• Startowe Pole Widzenia

Na tak. Sam gram na najbardziej oddalonym zoomie.

• Troszkę daleko z Karlsruhe do Seula, ale podziwiam.

• Ciekawe czy te kostiumy będą do zdobycia na stałe od NPC, tak jak skiny rok temu, tylko że bez efektów.

• 1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): Ostatniej umiejętności na karcie specjalisty "Smocza Pięść" w trybie smoka 2. Dokładny opis błędu: Zauważyłem, że jeśli rzucając lasta wróg nie otrzyma jakiegokolwiek z niego debuffa, to nie otrzymuje obrażeń. To pierwszy błąd. Drugi polega na tym, że obrażenia zadawane potworom z tej umiejętności wyświetlają się na czerwono, a nie na niebiesko. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): 4. Dodatkowe informacje (niewymagane):

• A może to włosy będą tym nakryciem głowy? Wystarczy spojrzeć na ostatni nowy kostium karateki.