Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 859.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Która klasa postaci?

Mr. Thinker - - Klasy Postaci

Krótko. Między wojem a magiem, mag jest lepszy. Pet - piekielny piesek mruczek.

• Trofeum

Mr. Thinker - - Pomysły i Propozycje

Na tak, ale z innymi efektami. (Patrze bardziej na odświeżenie tych rajdów, więc ogólnie pomysł mi się podoba, ale te efekty... no nie wiem).

• Jak na same pety to może być.

• różowe okulary

• smaczne jedzenie

• Runda 1 już się zaczęła! Top Model 2 - Runda 1 W razie pytań proszę je wysyłać w tym temacie.

• Top Model - Runda 1 Soraya_Style.png Witajcie gracze NosTale! Czas wyłonić najpiękniejszych! Na czym polega konkurs? Polega on na wyłonieniu najbardziej pomysłowych graczy z wyczuciem stylu smile.png Waszym zadaniem jest zawalczyć o tytuł Miss NosTale 2018. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że stworzysz niepowtarzalną kreację wpisującą się w podany temat! Jednak ustalamy mały regulamin: - Screenshot nie może być edytowany graficznie, - Musi być widoczny nick postaci, - W treści maila prosimy o podani…

• Czytając poprzedni temat też myślałem o takim rankingu, bardzo dobry pomysł. Na tak.

• Cytat od Kiarus: „ok jak tak myslisz to spoko, tylko ze thinker pewnie znowu nie bedzie chcial oceniac prac to wezmie ludzi do jury i bedzie ustawione ” Nie ma jury w edycji 2.

• Cytat od GraczR: „Nie pasuje do Glacernonu i klątwy, która tam jest. ” Klątwa jest przez lorda Mukraju, mógł się zdenerwować i sprowadzić dzikie zwierzęta na glacernon, drugi wątek to bitwa - anioły vs demony. Cytat od DangerousBoy: „A o wodzie to juz wszyscy zapomnieli? ” H2O jest potrzebne w takie upały. Cytat od Sprint: „wy im dajcie zrobic fuzje i event letni, a nie jakies nowe propozycje ” Nikt nie karze robić im to teraz.

• Cytat od Kiarus: „Świetny konkurs, jak będą wybierane najlepsze kreacje? ” Tak samo jak ostatnio. Cytat od hanteiv2: „kto jest w jury i czy przyjmujesz sponsorow na lepsze niz te smieszne nagrody? elo ” Aktualnie tylko ja, jeżeli ktoś jest chętny może do mnie napisać. Druga sprawa, jeżeli ktoś jest chętny i chce podarować jakiś przedmiot, żeby wydać jako nagrodę w konkursie nie zmuszam, ale nic nie mam przeciwko :).

• lzHmipE.png Chcesz pokazać swoje kreacje w Top Model? Może chcesz udowodnić, że jesteś najpiękniejsza/najpiękniejszy? To dobrze trafiłeś! Odbędzie się konkurs - Top Model Przyszykuj swoje ulubione kreacje... Nagrody* (tylko dla graczów s1) 1 Miejsce - 2647.png 20.000.000 golda 2 Miejsce - 5x 10119.png Błogosławieństwo Ancelloan 3 Miejsce - 1x 1743.png Zestaw Pustynny (na stałe) Już wkrótce zacznie się runda 1. *Nagrody mogą się zmienić, jeżeli taka sytuacja nastąpi zostanie to napisane w tym tem…

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Piąty rajd 'żywiołów na glacernonie 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Proponuję dodanie nowego rodzinnego rajdu na glacernonie. W nowym rajdzie będą jednostki z brakiem elementu 17100.png. Jeżeli stworzenie nowych potworów jest jakąś przeszkodą można użyć potworów które już są dostępne w grze. Propozycja 1: Motyw przewodni to dżungla, w rajdzie będą same zwierzęta z a1/2/3. Bossem rajdu będzie powiększony graficznie wilkolew (bez żywiołu…

• Cytat od Lucek: „Coś tu nie gra, na stronie jest napisane, że skórki dla partnerow z Valhalli będą od dzisiaj w polach dodatkowych, a ich nie ma(przynajmniej nie pokazuja sie mi na tel) ” W liście nagród z nm ich również nie ma, ale wątpie że dodaliby taki HIT bez jakiegoś info, raczej to bład, taki sam jak sloty partnera

• Proponuję zwiększenie ilości many (nawet dwukrotnie).

• Smocza Pięść quest

Mr. Thinker - - Gra

Cytat od Alarius: „Zamiarem dewelopera było, by stwory te były silne, gdyż Entwell stawia na integrację - w ich zamyśle to właśnie inne postaci mają nam pomóc w osiągnięciu celu. Analizujemy na bieżąco sytuację i za kilka dni wyślemy do nich informację zwrotną w tej kwestii (sami uważamy, że potwory są za silne). ” Więc tak, musisz 'zdobyć' od kogoś pomoc i razem ukończyć misje (późniejsze będą jeszcze trudniejsze, ale zostały ci jeszcze tylko 2 walki z potworami).

• co kupic w ikea??

Mr. Thinker - - Inne

Wiem, kup LAZY BAG.

• Możliwe że to jest SP2 Mistrza. 36630286_907635089408597_4152206701954596864_n.jpg A co do drugiej broni strzelam na coś magicznego bo 'jojo' spacja sp1 po transformacji zużywa mane, tak jak magiczne ataki (ale to takie myśli). (Ukryta treść)