Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 341.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pokuta królowej Zenas

Alarius - - Góra Odkupienia

"Nowe Cormalum... Ziemskie Cormalum przesiąka miodem i mlekiem! Nie ma na ludzkim świecie ziem piękniejszych od zachodnich!" - rozpoczął siedzący na skale u podnóża wielkiej góry Redemptio mężczyzna. "Mistrzu-nauczycielu, jak to możliwe!? Przecież Zenas..." - przerwał mu jeden z przysłuchujących się pielgrzymów. "Poenitensie, prosiłem Cię, byś mi nie przerywał." - uśmiechnął się mężczyzna - "Ogień i woda... Światłość i mrok... Miłość i nienawiść... Wschód i zachód... Erenia i Zenas... Czy dostrz…

• Pokuta królowej Zenas

Alarius - - Eventy

"Nowe Cormalum... Ziemskie Cormalum przesiąka miodem i mlekiem! Nie ma na ludzkim świecie ziem piękniejszych od zachodnich!" - rozpoczął siedzący na skale u podnóża wielkiej góry Redemptio mężczyzna. "Mistrzu-nauczycielu, jak to możliwe!? Przecież Zenas..." - przerwał mu jeden z przysłuchujących się pielgrzymów. "Poenitensie, prosiłem Cię, byś mi nie przerywał." - uśmiechnął się mężczyzna - "Ogień i woda... Światłość i mrok... Miłość i nienawiść... Wschód i zachód... Erenia i Zenas... Czy dostrz…

• Huh, zaczynają pojawiać się teorie spiskowe... Z góry je obalę, bo... są po prostu nieuzasadnione. Tak, nagrody zostały już wstępnie ustalone przed samym opublikowaniem wydarzenia. I z góry też zaznaczę, że spodziewałem się, iż będą takie, a nie inne wyniki (tak, ja je już znam). Wynika to w gruncie rzeczy z tego, że same nagrody nie zostały podane, co też niektórych szybko zniechęciło już na samym początku. Jak można zauważyć, poprzednia edycja cieszyła się o wiele większym powodzeniem niż ta -…

• Ok, wszystko jasne, udało mi się znaleźć, dzięki.

• Błędy gry nie powinny być wykorzystywane w ogóle - niezależnie od ich wagi. Zdarzają się jednak takie sytuacje, kiedy gracz bądź grupa graczy nagminnie wykorzystują dany błąd gry, dzięki któremu zyskują znaczne korzyści nad innymi (skutek nielegalnego działania). Zaburza to balans gry, dlatego wtedy wkraczamy my. I nie ma tu sztywnych reguł odnośnie tego, czy za wykorzystywanie takiego błędu przysługuje kara/blokada, a za takiego nie. Kara może przysługiwać zawsze, jeśli gracz będzie nagminnie w…

• Przerwa techniczna została zakończona.

• Problem naprawiony.

• Hej, NosGracze, znów doświadczamy niemiłych problemów ze strony serwera logowania. Problem został już zgłoszony, trwają prace nad jego rozwiązaniem. Została uruchomiona specjalna przerwa techniczna. Pozdrowienia, Zespół NosTale.pl

• maintenance.png PRZERWA TECHNICZNA 19.06.2018, 9:00 do ok. 11:00 Optymalizacja baz danych i restart serwerów.

• Pomysł zaakceptowano przez Zespół NosTale.pl - wysłano do grupy projektowej. Dzięki!

• Cytat od Kanashimi*: „Kiedy zostanie podany końcowy wynik i nagrody? ” Postaram, by zostało to podane jak najszybciej (może jutro, może pojutrze...). Muszę też jeszcze przemyśleć parę rzeczy w kwestii nagród.

• Wyniki

Pokuta IX "Redemptio!" Wymogi: PYTANIA: 1. "Na czym polegał osąd duszy Zenas? Jakie dokładnie kary otrzymała?" - Po śmierci Zenas jej dusza została poddana osądowi na szczycie góry Redemptio. Spotkała ona tam wszystkich, którym za życia sporządziła krzywdę. Osąd ten polegał na wymierzeniu Zenas dokładnie takich samych bądź podobnych krzywd, jakie ona wymierzyła swoim poddanym. Godfryd przebił jej serce mieczem, zaczęła krztusić się pieniędzmi, Imperatorzy wycięli jej język, Aemulor nałożyła na j…

• Cytat od Wuwek: „@Alarius Czy bedzie czesc trzecia z Fernon? ” Szczerze mówiąc, pisząc tę ostatnią część nawet nie pomyślałem o Fernon Ale kto wie, na razie nie mam pomysłu na kolejną część (jeśli nawet taka będzie). Cytat od Kiarus: „Była bardzo fajna zabawa, czekam na wyniki O której otrzymałeś 45 zgłoszenie? @Alarius ” 18:58

• Pomysł odrzucono. Bardzo chętnie, ale dla forum na obecnym silniku jest to, niestety, niemożliwe. Głównym powodem jest to, że "za chwilę" przesiadamy się na nowy silnik forum, do którego wciąż jest tworzony styl. Jak już będziemy mieli forum to nowym silniku - czemu nie.

• Pokuta królowej Zenas

Już dziś o 18:30 w dziale Góra Odkupienia pojawi się wątek z ostatnią Pokutą królowej Zenas.

• Pokuta królowej Zenas

Alarius - - Eventy

Już dziś o 18:30 w dziale Góra Odkupienia pojawi się wątek z ostatnią Pokutą królowej Zenas.

• Hackshield

Alarius - - Odrzucone pomysły/propozycje

Cytat od Gameforge: „Temat wprowadzenia do NosTale oprogramowania mającego na celu przeciwdziałanie oszustwom/niedozwolonym działaniom jest przez nas znany i wałkowany od wielu lat. Uważamy, że wprowadzenie tego przyniosłoby o wiele więcej szkody niż korzyści. Nie ma programów idealnych. Obawiamy się, że zabezpieczenia mogłyby zostać ominięte, przez co właściwie sam program stałby się bezużyteczny. Wprawdzie może i zwiększyłoby to minimalnie przeszkodę, ale w stopniu tak nikłym, że nie warto ryz…

• Pomysł zaakceptowany przez Zespół NosTale.pl - wysłano do grupy projektowej.

• Pomysł odrzucono. Funkcja ta została zaimplementowana przede wszystkim dla nowych graczy, tak by bardzo nieznacznie dopomóc im w wejściu do gry daną postacią (która w większości przypadków jest w początkowych etapach jedyna, a i tak rozwijany jest poziom najniższy). Przemienienie tej funkcji na wyświetlaną postać, na którą nastąpiło ostatnie wejście, nie przyniosłoby właściwego rezultatu, gdyż w przypadku posiadania postaci wysokopoziomowych na danym serwerze wybór postaci niejednokrotnie jest c…

• Otwieram na prośbę autora.