Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-8 z 8.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Nesif: „gumi mis czy gumi ber Toć to jedno i to samo ;.; ” Cytat od LexiEU: „hotdog czy corndog Hotdog, bo corndoga nie miałem jeszcze okazji zjeść :< ” Cytat od LexiEU: „Smoczyca Czy Art (oczywiste że Alarius) Nie wybieram ;p ” Cytat od LexiEU: „Jake często wychodzisz z piwnicy Nie chodzę do piwnicy. ” Cytat od Nesif: „czemu usuwasz posty z hotdogiem na hotdogu bez hotdoga Po 1, bo było to bez sensu Po 2, bo mogę ”

• Cytat od Nesif: „a co np jest dobrepyszne*____* No pyszne jest wiele rzeczy, np jakiś makaron z sosem serowym, albo zapiekanka makaronowa z tuńczykiem. Albo ryż zapiekany z jabłkiem. Wiele pyszności jest na świecie :) ” Cytat od Blosmile: „Jak często popełnisz grzech Onana ? Moja sprawa ;D ” Cytat od Nesif: „wedel czy milka czy co ㅡ.ー 。。。。。。。、、?? W sumie wolę Milke :p ” Cytat od LexiEU: „Animu czy animu? a może animu? No pewnie, że animu ;) ” Cytat od Nesif: „jakiego masz zyrandola co w ????? Ni…

• Cytat od solisie: „przeznaczasz 3h dziennie na zycie nostale czy oszukujesz Jak najbardziej, nawet i więcej przeznaczam ;) ” Cytat od Nesif: „co lubisz zrec poza spgetti?/' Wszystko co pyszne ;p A jeśli chodzi o spaghetti to nie za bardzo mi leży, takie mocno pospolite. I nie żre tylko jem ;p ”

• Cytat od Luxia: „Poleć mi jakiś fajny film bo nudy straszne Jeśli chodzi o filmy, to mało znam jakichś dobrych filmów, bo głównie anime oglądam ;p ”

• Cytat od Nesif: „czy jeste sj uz st4ry m pi3rni Kiem. znak zaoytania W sumie to nie ;p ”

• Cytat od Luxia: „No hejka Widzę, że tu jakaś cisza nastała Niestety 1. Jak Ci idzie na studiach? A różnie, raz lepiej, raz gorzej, zależy od chęci, a ich nie ma 2. Jak Ci sie układa z dziewczyną? A bardzo dobrze się układa. Nie narzekam 3. Planujesz w najbliższych tygodniach/ miesiącach się jej oświadzyć? Y nie 4. Jak byś chciał, żeby wyglądały Wasze zaręczyny? Skoro nie planuje, to na razie sobie tego nie wyobrażam, nie mam jakiegoś takiego poglądu na to :P ”

• Niesamowite animacje Slendera :)

Veltarox - - Galerie

Otwieram wątek na prośbę autora.

• Fish and chips.