Search Results

Search results 1-20 of 804.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Caaprio - - Gry i zabawy

Chyba tez nie @Osia

Caaprio - - Gry i zabawy

Nie @Gootek

• Des Ci nie potrzebny, do sina trzeba osobny set, a reszte kart w sumie mozesz kupic, nawet tak zeby byly. Jak bedziesz szukał lepszej famki, to kart na pewno zrobią wrażenie, w przeciwieństwie do jednej, co do eventu to zaraz znajdę linka i tu wkleję. EVENT Z ULEPSZANIEM

Caaprio - - Gry i zabawy

Nie @Korietta

• Nie chcę nikogo bronić, ale wydaje mi się, że ciężko jest o balans wojownika gdyż <uwaga> jest to jedyna klasa postaci bijąca wręcz i nie posiadająca(w przeciwieństwie do sina) 360% kryta z broni głównej. Trzeba by było zrobić z woja i jego kart jakiegoś assasina, który rzuca włóczniami na BM' ie i ma 12345678% zwiększonego kryta, bo przy obecnych kostiumach, butach na speeda, unikach i buffach, a do tego jeszcze efektach w armach wojownik będzie miał ciężko cokolwiek zrobić łucznikowi, czy mago…

• Quote from Only4Fun: “Quote from Caaprio: “Dowolnie, wszystkie po kolei. Deszcz strzał bardzo przydatny skill, tak samo jak buffek na speeda. ” A nie jest tak, że PP zabraknie na wszystkie, gdy wbijesz 80 job na normie?:) ” Dokładnie tak jak napisał pan wyżej, ja na normie mam takie skille imgur.com/a/WDc1KDv

• Dowolnie, wszystkie po kolei. Deszcz strzał bardzo przydatny skill, tak samo jak buffek na speeda.

Caaprio - - Gry i zabawy

Nue @Shauna

• LINK W linku wyżej masz całe info to teraz tak. Czapka renifera jest do zdobycia razem z kostiumem renifera podczas eventu zimowego. Kostium wróżki(bez skrzydeł) jest dostępny w kole fortuny jako nagroda główna, ale jest również do kupienia na nosbazarze. Jeśli chodzi o partnerów to najistotniejszy zawsze jest trzeci buff z kolei. Strój lisa oto to nic nadzwyczajnego lepiej mieć dodatkowe 1 speeda z kostiumu snieznobialego tygrysa, ale przeskok cenowy jest-racja. Kostium Oto lisa kosztuje na nos…

• 1.Wszystkie luki są strasznie podobne, ale porównując je ze sztyletami zdecydowałbym się na "Łuk numer 3", który idealnie komponuje się ze "Sztyletem numer 1". Będziesz posiadał wszystkie potrzebne slki do expa jak i pvp, S do obrażen zapewni Ci całe 9% więcej dmg w moby, ale nie ma co płakać jak na luk 63 lvl to naprawdę dobra oslona. Szkoda, że nie ma zwiekszonego kryta. Co do zbroi to "Zbroja numer 3" ( tinypic.pl/iixg2e1lv9lo ), wysokie uniki def>res, jedyna sensowna do pvp jak i w sumie exp…

• Quote from Laurie: “Nic się nie odświeży, bo to nadal ma mierną płynność, to jest, za mało slajdów "animacji". Dopóki nie dorównają sp8 i nowym spp / partnerom / petom z ilością klatek to nie ma sensu nazywać tego odświeżeniem. Poza tym to jest używanie assetów z gry mobilnej, to dzięki niej mamy sp3 msw, który wygląda jak kloc. ” Trochę się z Tobą zgadzam, powinni najpierw wszystko wprowadzić i dopiero "odswiezac", a nie wszystko na raz. Co do gry mobilnej to tak widziałem, ale co mogę powiedzi…

Caaprio - - Gry i zabawy

Tak! @Shauna

Caaprio - - Gry i zabawy

Nie @Volveremos

• Magiczna gumka

Caaprio - - Pomysły i Propozycje

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Zdarzają się sytuacje, w których gracze są zmuszeni kupić ekwipunek po mocno zawyżonej cenie, aby następnie zmienić osłonę. Przykładem jest tutaj eq na 90 poziom, które jest bardzo rzadkie do zdobycia, a jeżeli chce się je kupić to wychodzi bardzo drogo. Na dodatek jakiś droższy itemek z glacowych boxów by był, bo póki co boxy u1-4 szalu nie robią.

Caaprio - - Gry i zabawy

Niee @Vallerin

• Ja jednak uważam, że chcą odnowić grafiki w grze i to są zmiany wyglądu kart, póki co żywiołu wody, a w przyszłości na pewno innych, ale to jednak stałe zmiany, nie skiny. Zapewne po nowych grafikach kart jak i balansie, będzie też rework rajdów, a na pewno by się taki przydał począwszy od dropu z boxów(pergaminy z rajdów a5.2 na, które jest minimalna szansa, a można je dostać za Questy w porcie), po wygląd map, przez jeszcze czas w jakim się je wykonuje(greg). Myślę, że gra cały czas idzie do p…

• Quote from Araragi: “Można by te bitwę ograniczyć do 1-2 kanałów bo łatwo je robić na napy na pustych kanałach . ” To może jak wejdą lepsze nagrody, bo wydaje mi się, że hype na to minie po miesiącu, ale to tylko moje przypuszczania

• Quote from Castervile: “Zasugeruje coś innego. Wyłączenie niewidki będzie po prostu głupie dlatego, ze sin aktualnie z niewidką dostaje mega boosta do dmg, a zwiad to już w ogóle bardzo naa niewidce polega. Sugeruje za to zeby będać niewidziaalnym po prostu nie możnaa było "kręcić" kryształami ” Sin dostaje wystarczajacego boosta już bez niewidki xD

• Więcej Kronik Akashica

Caaprio - - Pomysły i Propozycje

Jak dla mnie piek nadal jest mało xD Podtrzymuje swoją propozycję. Zrzutka pieczątek po 8 od osoby na 2 godziny rajdów to nadal dużo po tej cenie. Ludzie nupami chodzą na caligory zabierając miejsca innym, żeby tylko zdobyc 2 pieczatki wiecej. Nie mówię, że sytuacja z brakiem miejsc powtarza się co tydzien, ale bywały takie dni

• Lepsze nagrody to na pewno, kostiumy kolorowe krzakogona, same kolorowe krzakogony, których już nie można zdobyć(jedynie brązowy z boxów Obrony króla krzakogonów-który już i tak umarł). Pegazowi można chociażby te 10% ataku dać ogólnie, nie tylko na BTK, bo równie dobrze można zabrać Fibiego i wyjdzie na to samo. Super byłoby zobaczyć nagrody z nosmarketu w tym pudle(Tak wiem, że olbrzymki też są w NM podobnie jak FMy, czy pióra), ale jakieś zwoje wysokiego/niskiego poziomu, skoro jest już pet t…