Search Results

Search results 1-20 of 339.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak przeczytacie a nie będziecie lecieć za jedną osobą jak owce to zrozumiecie że chodzi o sp4 dla tego DLC woja

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

"Dzięki nowej aktualizacji możesz uruchomić kilka instancji NosTale, jeżeli posiadaszkonto główne. Tym samym korzystanie z wielu kont jest możliwe bez zbędnego kombinowania." pl.nostale.gameforge.com/news/…-wprowadza-wiele-ulepszen

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

Multikonta =/= multiclient

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

Z tego co wiem od momentu przejścia na logowanie przez GF mozna legalnie włączyć więcej niż 1. pl.nostale.gameforge.com/news/…-wprowadza-wiele-ulepszen

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

Nupka 1 lv odpal na drugim cliencie.

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

Nie zawsze, ja nic nie muszę zmieniać tylko trochę poklikasz te pt bo czasem nawet jak znajdzie to wynosi poza mapę ale ogólnie działa

• szukanie pola

NuMeReK - - Błędy gry

Jeśli chcesz zresetować pole, dodajesz kogoś do pt po czym wychodzisz i szukasz różdżką, powtarzasz czynność tak długo aż nie wyświetli się nad tobą strzałka. Jeśli to nie zadziała (w co wątpię) tutaj jest jeszcze jeden sposób lecz nie wiem czy nie zostało to skorygowane: Quote from AniaPuchatek: “Uwaga: Aby magiczne różdżki działały jak trzeba, należy w opcjach językowych systemu komputera zmienić klawiaturę na Angielski (Wielka Brytania). ”

• Exp na rp2 Wojownikiem

NuMeReK - - Gra

Jeśli chodzi o exp na 38 to zgadzam się że łatwiej sobie biegać tak jak mówisz lecz kolega dopiero zaczyna więc lepiej mu wyjdzie ten atak bo to jednak jeszcze nie ten poziom obrażeń. A na już 25 aw myślę że dałby radę wycisnąć na SL jakieś 100 atak i 50-70 elementu więc wtedy jeszcze lepiej działać będzie hybryda. Widzisz @NosFan, da się w cywilizowany sposób dyskutować? Bierz przykład z kolegi up

• Exp na rp2 Wojownikiem

NuMeReK - - Gra

Quote from b4nkrOt: “To nie jest bzdura, gdyż sprawdzałem i taki i taki build, a największym problemem na rp2 nie są Ismate i Taliony tylko wlasnie bacoomy które trzeba jak najszybciej zbic. ” Bacoomy porządnym krytem nawet na 88 poziomie zbijesz na 2-3 skile więc nie widzę żeby były jakimś wielkim problemem w zbiciu a wiem to stąd że wczoraj to testowałem z wojownikiem 88 w mieczu u5+7 pvp. Spójrz jeszcze na to że odszczep ma dodatkowo ze skili dbf na krytyki więc jeszcze lepiej się w takim bui…

• Exp na rp2 Wojownikiem

NuMeReK - - Gra

Idąc wojem na RP2 solo (bo mniemam że o to Ci chodziło) musisz się zaopatrzyć w: - Biżuteria Do expa najlepsze są 3 główne zestawy przed aw: Licza ee83400754ce5.png + 4ca0822a7cc4f.png + e732f90ddc4bd.png / Kedenosa ad23dba354bce.png + 83af406ea3958.png + 77ea18a127fec.png/ bazowe na 90lva3b71126c2ed2.png + 36d8b0eb24e59.png + 30fe7c4bcce1d.png z opcjami takimi jak: - Max hp - Antykryt min. 30% - Regeneracja hp mile widziana Biżu można dowolnie mieszać chodzi głównie o to aby mieć minimum te 30%…

• Jakbyś wiedział cokolwiek na temat programowania takich rzeczy i miał na uwadze to że zrobienie po tylu latach tego od nowa wraz z silnikiem żeby zmieniać niektóre rzeczy nie jest takie łatwe, to nie pisałbyś takich głupot.

• Zgadnij, kto napisze następny?

NuMeReK - - Gry i zabawy

*Wyciąga butelkę Jacka* @Shauna

• Pytanie o EQ

NuMeReK - - Mag

Jeśli masz na celu tylko PvE to tak: 63-74lv { Różdźka - wystarczy duszy u5/6+6/7 ze względu na bon + osłonka z opcjami: - zwiększone obrażenia - zwiększone obrażenia przeciwko potworom - niezakłócony (mile widziane) - SL siły/atak (opcjonalnie z racji tego że nie wiem jakie masz SP) Miotacz - 67 dla bona + osłonka z SL siły/atak jak wyżej Szata - tutaj może być kryształka bądź mądrości u5/6 +5-7 + osłonka z defami/efektami na stuny/regeneracją przedmiotów } 85-90 { Różdźka - 85 yertirand u5/6/7…

• @NosFan Człowieku... za każdym razem kiedy się gdzieś wypowiem, ty zawsze musisz włożyć swoje argumenty za 5 groszy które jak zawsze nic nie wnoszą i przez rok mojej obecności w zespole tłumaczy nie nabyłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nadal odnosisz się tylko i wyłącznie do mojej wypowiedzi zamiast do całego tematu. Quote from NosFan: “Potrafie zrobic ''zakupy'' przed wejsciem na mape ktora tego uniemozliwia ” Brawo, gratuluję umiejętności! *klask klask* Szkoda że nikogo to nie intere…

• Quote from Quarry: “Na nie. Przy rajdach glacowych czekanie 30 minut na bossa jest strasznie nudne można było by zapobiec temu przez odblokowanie medalu na rajdzie No ale wiesz, że w trakcie tych 30 minut można zrobić... wszystko? Obejrzeć odcinek na Netfliksie lub YouTube, posprzątać pokój, pograć np. w osu! Co nie zmienia faktu że odblokowanie medalu na rajdach jest dobrym pomysłem, a ten argument jest kompletnie bezsensowny. Drugim ważnym aspektem jest to,że często gracze na pierwszych rajdac…

• Pomysł jak najbardziej na tak, aczkolwiek nie wiem czy kiedyś taki pomysł już nie przeszedł.

• Zmiana wyszukiwania w nb

NuMeReK - - Pomysły i Propozycje

Jestem za pomysłem @friends111, usunięcie usuwania też troszkę by irytowało.

• Zagadka zagadka... Grasz w grę typu MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game), ten rodzaj gier jest nastawiony na masowy grinding przez ilość graczy jak już sama nazwa ci wskazuje. Masz teraz takie możliwości, legalny MC, pełno bonusów doświadczenia na nupy, możesz zrobić jednego albo wykorzystać któegoś z MLa i zabić kilku królów po czym relognąć kilka razy i cała filozofia. A ty jak zwykle robisz z siebie ofiarę losu i nabijasz bezsensowne posty bo nie przyjęli ci pieczątek na ws…

• Unban

NuMeReK - - Odrzucone pomysły/propozycje

Pijany jesteś trochę chyba xD Na nie

• Na nie, gra jest nastawiona pod progress a nie pod stanie w miejscu na 88-92lv. Ruszcie 4 litery i podrasujcie postacie a nie marudzicie że was zabijają, tak działają MMORPG, silniejszy wygrywa...