Search Results

Search results 1-20 of 366.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: skille none-target / zasięg 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: skille none-taeget - niebieskie kółko którym celujemy zmieniało by kolor na czerwony jeśli próbowalibyśmy celować poza zasięg danej umiejętności. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): 4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:

• NB standaryzacja

Hmm - - Pomysły i Propozycje

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: NB / nazwy kategorii 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Ujednolicenie nazw kategorii -> Zmiana nazwy "Perła Partnera" na "Partner" Ewentualnie alternatywą (według mnie gorszą) jest zmiana Zwierzak na Perła Zwierzaka, Wierzchowiec na Perła wierzchowca itd. zmiana Wyposażenie -> Akcesorium na "Maska" 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): board.pl.nostale.gameforge.com…3ab34149feecef958ee2e3918 4. Jakie korzyści (wady i z…

• tylko jak założyć jeśli partner ni ma aw lvl'u

• BB + glaca

Hmm - - Błędy gry

1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): BB / kanał 51 - glaca 2. Dokładny opis błędu: przy próbie zalogowania się będąc na glacy o pełnej godzinie (godzinie z bb) możliwe jest zobaczenie jak i zaakceptowanie znacznika bb mimo że ląduje się na glacy (kanał bez bb) 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): 4. Dodatkowe informacje (niewymagane):

• Quote from konrino: “Quote from MisterMefju: “A może jakieś rangi za czas spędzony na grze? 0/12 godzin 12/24 godzin 24/72 godzin 72/240 godzin 240/1000 godzin ~NoLife + do każdego osiągnięcia jakieś nagrody (jak ktoś ma pomysł to może napisać) ” Jeśli bedzie to wprowadzone z godzinami,które już spędziliśmy to najbardziej na tak. ” steam liczy godzinki a normalny klient niekoniecznie

• raczej nie wyjdzie -> mimo tego że upierdliwe zazwyczaj to czasami się przydają lepsze było by ograniczenie trash lootu w "lepszych" skrzynkach 7 14 itd często bywa że z ostatniej leci coś co od razu jest usuwane

• Pokarm

w teorii jak by miało im się "opłacać" to dodatkowy item który sam by karmił peta -> cokolwiek by się przydało

• Skrzydła wróżki boost

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: skrzydła wróżki (oba rodzaje) / kostium wróżki 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Jeśli posiada się pełen zestaw kostiumu wróżki wraz ze skrzydłami (na norm) oraz założymy sp ze skrzydłami wróżki otrzymają one wzmocniony buff -> zwiększona szansa na reset cd (ile to zostawiam działowi projektowemu :P) 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): 4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:

• Więcej Kronik Akashica

pękła bańka -> kroniki na np 1,3kk a wy myślicie że wam zabraknie -> ceny wzrosły tylko przez ten temat -> ludzie się nakręcili a po czasie wszystko ucichło

• Dopek PDR

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Dopek PDR / FAM 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Przypomnienia o kończącym się dopalaczu pdr u szefa fam. Analogicznie do medalu nb / ancka etc. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): 4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:

• dzien dziecka

Hmm - - Gra

tylko szkoda że się ni wiedziało o tym przynajmniej w moim wypadku

• Więcej Kronik Akashica

Quote from Confidence: “spoko wróćmy do robienia rajdów cuby XD kocham myślenie randomikow z forum z 90 lv i zerowym pojęciu o grze ” ta... to może dajmy całodobowe fernony i pieki za free które się nie zużywają (gdyby ktoś nie zauważył sarkazm) każdy rajd ma swoje prawa i każdy jest do robienia nawet cuba -> cała gra nie polega tylko na 1 rajdzie gra to rozrywka -> a do tego jest potrzebna różnorodność

• Więcej Kronik Akashica

chyba już nawet tutaj pisałem/ktoś pisał -> nigdzie nie jest napisane że trzeba robić te rajdy masowo / maratony jak kogoś będzie stać to sobie kupi pieki, jak nie to będzie zbierał normalnie jeśli ludzie uprą się na maratony jak nie to pojedyncze będą robić ja tam nie widzę problemu aż takiego ani w 1 ani w 2 rozwiązaniu

• Więcej Kronik Akashica

Quote from TenOdGłośników: “Zarobią grosze, które odbije im topka zawyżając ceny innych rzeczy, bo musi się zwrócić, prawda? A jeszcze ograniczamy rozwój, wspomniany przez Konriro. Wy macie podejście "Wy chcecie więcej, my nie możemy to wam się też nie należy". Tak to odbieram, gdzie to mylne wrażenie bo nas stać ” "Wy chcecie więcej, my nie możemy to wam się też nie należy" niech każdy robi ile chce, a że jesteście uzależnieni od piek od innych ludzi którzy z czasem sami zaczynają to inna spraw…

• Więcej Kronik Akashica

Quote from konrino: “Co nie zmienia faktu,że ktoś wyciągnął argument,że aktualna liczba kronik pomoże słabszym graczom dogonić topkę powiedzcie mi jak to jest możliwe skoro nadal tylko topkę będzie stać na te eq? Będziecie mieli 10kk więcej każdego weekendu ale nadal będzie płacz,że ekwipunek taki drogi. Nie wiem próbujecie na siłę zatrzymać rozwój gry Mmorpg co dla mnie jest śmieszne XD ” według mnie nie tyle pomoże słabszym graczom co ograniczy pole manewru "topce" słabsi jak będą chcieli to z…

• Więcej Kronik Akashica

pamiętajcie że też nigdzie w grze nie jest napisane że ma być maraton tych rajdów od razu -> w najgorszym wypadku będzie robione po kilka na grupę i na tym się będzie kończyć są jeszcze erenie / zenasy 90+ świat się nie kończy na fernonach

• bardziej obstawiałbym że przy natłoku danych (duża liczba postaci) część danych jest "uszkodzona"/zaszumiona i nie dociera poprawna według mnie powinna zostać dodana jakaś funkcjonalność weryfikująca dane skili po X próbach użycia "aktywnego" skila lecz nie dającego efektu

• Czy da się zmienić nick w grze?

Hmm - - Inne

teoretycznie się da (funkcja wykorzystywana przy fuzji) ale raczej niedostępna

• ale fakt że nie można zrezygnować nie logając przeszkadza chwilami -> kwiatek dropnięty przy pełnym bf i zawalonymi "starterami" misji (według mnie jeśli ma się za wysoki lvl to nie powinno się pojawiać wgl'e)