Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ronex jeżeli uważasz baliste za kusze z którą się da grać na wojowniku to nasza dyskusja powinna się zakończyć od razu. Hiadi- dobry warek, dobre eq, wykorzystuje 50% swoich możliwości Glaciox- brak miecza, karty wiele do życzenia pozostawiają, ale może zapomniałem jeszcze o jakimś wojowniku który ma warka, mnicha, crussa i blade 100pp i eq na aw, a nie jakąś śmieszną baliste to mnie oświeć. Panowie których wspomniałem wyżej to jedyni wojownicy którzy mają cokolwiek na tym serverze, a sporo im j…

• Pomysł jak najbardziej dobry.

• Słaby pomysł, zgadzam się z tym, że wojownik potrzebuje celności ale dodanie bona byłoby zbyt dużym boostem dla i tak silnego wojownika (tak wojownik jest silny tylko na s1 są sami słabi wojownicy).

• Czas trwania buffów: maksymalnie 60-90 sekund. -bezsens więcej by zajęło rzucanie buffów niż korzystanie z nich Zmniejszenie kosztu many buffów o 30 - 50%. -bizu z maną i redukcją? koszt many chyba jest problemem na 50 poziomie ale na 90+ raczej nie Reszty komentować nie będę...

• Mój rak dostał właśnie raka tyle w temacie. (Rozwijając dla tych mniej domyślnych: Wasza bezsensowna dyskusja dąży tylko do tego żeby zbanować całą śmieszną topke servera bo level, bo miniland, bo jestem słaby. Zamiast płakać jak kiedyś było fajnie, a jak teraz jest źle weźcie się za robotę wbijcie ten level i przestańcie płakać. Prawda jest taka, że w tej grze cały czas dąży się do ułatwienia robienia rajdów, expienia etc. w jak najmniej osób ponieważ to daje największe korzyści i tego w żaden …

• Zmniejszenie dropu rękawic (zwłaszcza z boxów glacka), idąc w 15 osób na limity wyciągamy ponad kilkanaście sztuk.

• Pokuta królowej Zenas - dyskusja

Pan Tapir - - Archiwum

"śmiertelnicy będą musieli się pospieszyć, gdyż tylko dana liczba najszybciej wysłanych zgłoszeń będzie rozpatrywana (będzie to podawane w temacie)." Odrobinę żenujące, ale zobaczymy jak to będzie się miało do wytycznych zadań i jak wypadnie w praktyce. Dla samego eventu jak najbardziej okejka i mam nadzieję, że będzie tak samo dobra zabawa jak poprzednio