Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FAQ - błędy i problemy techniczne związane z klientem gry_________________________________________________________________________________________________________ Spis treści: 1. Problemy z GameforgeLive 2. Problemy z połączeniem internetowym 3. Problemy z włączeniem gry po aktualizacji 4. "Synchronizacja serwera w toku" 5. "Brak odpowiedzi" podczas uruchamiania klienta 6. Brak dźwięku w grze 7. Problem z czarnym ekranem w grze 8. Niewłaściwe przesunięcie ekranu 9. Zmniejszone okno z grą 10. O …

• Siódma karta specjalisty (7 SP)

Keriald - - Postać

Siódma karta specjalisty Prorok [Seer], Łowca Demonów [Demon Hunter], Zwiastun Śmierci [Death Reaper] _________________________________________________________________________________________________________ Siódmą kartę specjalisty można otrzymać na dwa sposoby. Sposób 1: Pierwszą metodą na otrzymanie siódmej karty specjalisty jest udanie się na Akt 4 (Glacernon) i wzięcie udziału w rajdzie Caligora. Jeśli będziemy się znajdować na mapie rajdu i pomyślnie zabijemy wraz z innymi graczami bossa, …

• Zabawa - znawcy gier

kamil986 - - Gry i rozrywka

Tak dobrze teraz ty wklejasz

• Zabawa - znawcy gier

Nie to jest wcześniejsza wersja.Powiem że tytuł Reksio i ... ten dalszy tytuł jest na tym obrazku.

• Zabawa - znawcy gier

W We hikule czasu to im się wehikuł pod koniec zniszczył ;p Podpowiem że to następna część po Wehikule Czasu

• Zabawa - znawcy gier

Ta gra to dziecinada mój malutki brat gra w to,ja postanowiłem wkleić screena ;> Napewno w to graliście xD graq.jpg

• Zabawa - znawcy gier

Czy to The Sims 3?

• Smoczyca

kamil986 - - Członkowie Teamu

Hej Pamiętasz mnie? Pamiętasz jak wygrałem Błysk.Pytanie?xD Będą jeszcze takie Pytania na S1?

• Sprawdź swojego wojownika.

kamil986 - - Wojownik

Oto moje Skille: Dynamiczne Strzelanie(Ulepszenie) Cios Zemsty(Ważny Cel)(Ulepszenie) Atak Wściekłości Uziemiająca Fala(Brutalna Uziemiająca Fala)(Ulepszenie) Energia Miecza(Ulepszenie) Przymierze Krwi(Wzmocniony Sojusz Krwi) Podwójny Atak(Wzmocniony Podwójny Atak)(Ulepszenie) Gwieździsty Atak(Perfekcyjny Cios) Szydercze Strzelanie(Naprężony Łuk) Odparcie Dobre Skille?Jak uwazacie?

• Smoczyca

Pamiętasz jak sie na Nostale spotkaliśmy?

• Smoczyca

Lubisz Mimi Mentor?