Search Results

Search results 1-20 of 145.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net…65c93480ea95a&oe=5DC7510C Może kitajce robią nowy akt :o

• Quote from Hmm: “Quote from konrino: “Quote from MisterMefju: “A może jakieś rangi za czas spędzony na grze? 0/12 godzin 12/24 godzin 24/72 godzin 72/240 godzin 240/1000 godzin ~NoLife + do każdego osiągnięcia jakieś nagrody (jak ktoś ma pomysł to może napisać) ” Jeśli bedzie to wprowadzone z godzinami,które już spędziliśmy to najbardziej na tak. ” steam liczy godzinki a normalny klient niekoniecznie ” Dowiedziałem się kiedyś na ircu,że w bazie danych mają kto ile czasu spędził na tej grze.Ile t…

• Quote from MisterMefju: “A może jakieś rangi za czas spędzony na grze? 0/12 godzin 12/24 godzin 24/72 godzin 72/240 godzin 240/1000 godzin ~NoLife + do każdego osiągnięcia jakieś nagrody (jak ktoś ma pomysł to może napisać) ” Jeśli bedzie to wprowadzone z godzinami,które już spędziliśmy to najbardziej na tak.

• Zgadnij, kto napisze następny?

konrino - - Gry i zabawy

Moze. Kiedy te super pomysły przekierowane wejdą w życie? @Alarius

• Skrzydła wróżki boost

konrino - - Pomysły i Propozycje

Imo te skrzydła powinny dostać buffa ale nie kolejnego buffa rng,który może przeważyć szale w pvp. Proponuję zmienić z 5% wróżki na 10-20% i będzie git

• Poza wrzuceniem jakiegoś random typa posta z dopiskiem "companion" i jpgiem to trochę mało tych informacji XD Z tego co widzę to gościu na tym forum wrzuca zawsze splash arty ale bez dokładnego info co to dokładnie jest więc imo zostało nam tylko czekać na jakieś info z hong kongu.

• Zgadnij, kto napisze następny?

konrino - - Gry i zabawy

@Caaprio jeszcze raz mnie tu oznacz to zobaczysz... @Confidence

• Quote from Quarry: “Quote from konrino: “Imo splash art nie wygląda jak spp obym się nie mylił bo end-game wieje nudą ” To jest następna SPP. ” Skad info?

• Imo splash art nie wygląda jak spp obym się nie mylił bo end-game wieje nudą

• Więcej Kronik Akashica

Co nie zmienia faktu,że ktoś wyciągnął argument,że aktualna liczba kronik pomoże słabszym graczom dogonić topkę powiedzcie mi jak to jest możliwe skoro nadal tylko topkę będzie stać na te eq? Będziecie mieli 10kk więcej każdego weekendu ale nadal będzie płacz,że ekwipunek taki drogi. Nie wiem próbujecie na siłę zatrzymać rozwój gry Mmorpg co dla mnie jest śmieszne XD

• Więcej Kronik Akashica

Czytając ten wątek można się nabawić sporo śmiechu jak i zażenowania. 80% osób zaprzeczający ten pomysł to osoby bez wysokiego poziomu bohatera nie mówiąc tu już o 50.Większość graczy w ostatnich etapach gry posiada już karty dokończone lub prawie dokończone,ma wbity max lvl max jobe większość przydatnych strojów i akcesoriów oraz ekwipunek z sensownymi osło. Na takim etapie na którym znajduje się naprawdę sporo osób.Osoby które w 60% stanowią tą społeczność (dla mnie 60 lvle siedzące w 2019 rok…

• Quote from MisterMefju: “Pomysł niezły ale musiałby być to raczej medale jednodniowe/ siedmiodniowe i musiałby mieć bardzo małą szanse na wydropenie z boxa ” Pan to chyba po szklance wina.Nie ma tu mowy o żadnym dropieniu medali z boxów ani o różnorodności medali.

• Quote from Amiru: “Quote from konrino: “Quote from Amiru: “Wywalenie osoby która czekała na to z Tobą pół godziny, bo koledze z fam się przypomniało 5 minut przed startem to słaby pomysł ” Grasz z rodziną aby sobie pomagać dlaczego jedna osoba ma zajmować miejsce członkowi rodziny? Tu nie działa zasada kto pierwszy ten lepszy no chyba,że ty tak działasz to pozdrawiam ” heee?To zorganizuj BTK dla rodzinki, tak żeby nie było problemu:) ” Czasami,ktoś nie może pójść,a za kilka minut okazuje się,że …

• Quote from Amiru: “Wywalenie osoby która czekała na to z Tobą pół godziny, bo koledze z fam się przypomniało 5 minut przed startem to słaby pomysł ” Grasz z rodziną aby sobie pomagać dlaczego jedna osoba ma zajmować miejsce członkowi rodziny? Tu nie działa zasada kto pierwszy ten lepszy no chyba,że ty tak działasz to pozdrawiam :p

• Więcej Kronik Akashica

Wydałem na 1 amulet i mam arma z all unikami i efektami A co do tematu @Alarius jakiś odzew???

• Więcej Kronik Akashica

Wtedy stara bida

• Spark na gma. Według mnie ilość typu 10tys cp to też za duża ilość,nawet jak na grę MMO. Pomysł bardzo fajny bardzo rozbudowany jak najbardziej na tak.

• Mordeczko nie oszukujmy się pomysł jest po prostu słaby.Możesz to wywnioskować z argumentacji powyżej.A co to przeszkadza w pvp pytałeś,a już ci naświetlam na przykładzie mega tytanek : Człowiek bardziej skupia się na postaci przeciwnika i pierwsze co zobaczy to przemianę skrzydeł,a co za tym idzie ochroni się przed rzuceniem skilla/aa i możliwe,że przez to wygramy pvp. @TenOdGłośników mam nick konrino

• Jedynym problemem są mega tytany,które zmieniają wyglad podczas buffa na +15.Co jak co ale w ogóle robi trochę to różnice,wiec nwm jak chcesz to rozwiązać.

• Juz był podobny temat który stoi w propozycjach więc raczej wątpię,że coś ruszy. Na tak.