Search Results

Search results 1-20 of 72.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): Odświeżania historii fam. 2. Dokładny opis błędu: W ostatnim czasie w rodzinie zauważyliśmy tendencje historii fam do "zacinania się". Historia się nie odświeża członkom fam, każdy ma inną informacje jako ostatnia. Dotyczy to zarówno sentencji jak i powiadomień o misjach rodziny. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): 4. Dodatkowe informacje (niewymagane):

• Wszystko spoko, mógłby ktoś udostępnić statystyki tego peta? Czy ma takie same staty jak Pegaz i jedynie wygląd został zmieniony?

• Orientuje się ktoś jak będzie działać mechanizm odnawiania PM przez Pinate?

• Nawiązując do ToGa. Event Walentynkowy 2019. Odświeżony event, jakaś misja coś ruszyło. I co? SPP powiązane z fabułą eventu ląduje w kole. Owszem dostajecie partnera, ale SPP musicie w NM sobie wylosować. Amora była przegieta w ówczesnej formie, więc wylądowała w kole. Widać pewna tendencje, prawda?

• ^o tym samym pomyślałem. Dokładnie o takie rzeczy chodzi. Jeżeli mam robić KFC 2.0 tylko w nadziei, że dropnie mi treser, no to wybaczcie ale coś jest nie tak. Znając wyobraźnię i kreatywność graczy spokojnie możecie zebrać propozycje co możnaby wrzucić do pudła rajdu.

• Ok, rozwiazalismy problem pieczątek, to rozwiążmy problem nagród z tego rajdu. Wydaje mi się, że rajd eventowy powinien zawierać COKOLWIEK przydatnego. Patrząc na to, jakie rajdy eventowe dają nagrody (kupki po 50k, przydatne SPP, pety) można wyciągnąć jakikolwiek profit z rajdu/eventu. Ten event nie ma żadnych profitów. Jedyna ciekawa nagroda to kieszonka, treser. PPki? Super, przydadzą się, ale na tym nie zarobisz. Nikt nie kupi od gracza 15ppkow wydropionych na Grasslinie. Zlozylbym jakas pro…

• @Alarius możesz nam udostępnić listę nagród? XD

• Żałosne XD NIGDY NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ PIECZATEK EVENTOWYCH W NM. Czy drop z boxow został zmodyfikowany, że tak bardzo cenicie sobie te pieczątki? 10nd za pieczątkę, chore. Pieczątkę eventowa xD

• To skoro już jesteśmy przy temacie spojlerow @Alarius jest odświeżony event wiosenny? XD

• LoD i Exp Event 10-12.05.19

Vestirias - - Dyskusje

Osobiście uważam, że to trochę nieuczciwe ze strony teamu, że nagle wycofują się z czegoś co spotkało się z mega dużą aprobatą graczy używając argumentu, że harmonogram nie tyczył się polskiej społeczności. Zasadniczo expienie na LoD mnie już nie obchodzi, natomiast nadal wychodzę z założenia, że spora ilość graczy jest po prostu zdziwiona i zniesmaczona zaistniałą sytuacją. @Alarius Doskonale rozumiem, że nie możecie wdrożyć takiego systemu Krainy Śmierci, ale nie uważasz, że wartoby dać jakiś …

• 1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): Z bossa rajdu ognia dropia Zepsute Jajka 2. Dokładny opis błędu: Jak wyzej, nie wiem czy tylko z niego ;/ 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): 4. Dodatkowe informacje (niewymagane): Wylaczony event Wielkanocny, nie da sie tego wykorzystac

• 3/6/9 BTK słabo ;/

• 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Przyspieszenia respu mobow na akcie 5/wulkanie 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: przy obecnym ekwipunku, bonusach etc. Zbijanie wulkanu jest niemalże błyskawiczne i niejednokrotnie trzeba czekać na resp mobow, a czas ucieka. Proponuję przyspieszyć resp mobow, tak aby nie czekać na poszczególnego spota kilkanaście/kilkadziesiąt sekund. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): 4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do g…

• Dobra, lepiej powiedzcie co dają skrzydła i kostium elfi, bo wygląd to jedno, a działanie to drugie

• EXP AW - co zwiększa?

Vestirias - - Inne

Czyli WSZYSTKO co wymieniłem daje zwiększony aw lv?

• EXP AW - co zwiększa?

Vestirias - - Inne

Hej hej! Bardzo szybkie, konkretne pytanie. Który z tych bonusów zwiększa exp AW? (Zostawiam pełną listę, mozecie przekreślać te, które nie zwiekszają, zaznaczyć ptaszkami, czymkolwiek!) BONUS: - Ancek 100% - Pota expa 20% - Wesele 5% - Kwiatek Dźwięku 5/10% - Tarot Wieża/Gwiazda 10/15% - Talizman Fali 15% - Venuska - Yuna - Amorka - Obecność 2óch petów przy graczu - Osłonka w EQ z % doświadczenia. Jak czegoś zapomniałem, dopiszcie!

• Sprawdzal ktoś misje kwiatów dźwięku z CP? Czy tylko te które lecą na ziemię?

• Jakiś przeciek dotyczący tego stroju?

• Omg facet wygląda jak likan. Pomocy xD

• Lol jak owca jest droższa to kupujesz FIbka/Puszka i eldo. Buff 10% resa na światło - logiczna opcja :v