Search Results

Search results 1-20 of 79.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Piekar - grafiki, prace, projekty

Piekar - - Archiwum

Americana, portret ze zdjęcia. Staram się nauczyć kobiecą twarz. Zawsze rysuję jakichś brodatych wojowników i czasem dobrze jest zrobić coś innego ^^. board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

Piekar - - Archiwum

Concept, scenografia Kontynuacja wcześniejszego zadania. Tym razem musiałem stworzyć tło do mojej postaci. Postanowiłem ją trochę odświeżyć i przy okazji sporo się nauczyłem. t1gXqwD.jpg

Piekar - - Archiwum

Quote from Slenderman: “Wow, to jest bardzo ładne! :o Ty studiujesz coś w związku z tym? Czy raczej samouk? ” Dzięki wielkie ^^. Samouk. Od października studiuję grafikę komputerową - na razie pracujemy tam cały czas tradycyjnie, ale na tablecie uczę się sam.

Piekar - - Archiwum

Copy Study - Zudarts Lee board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

Piekar - - Archiwum

Zadanie ze studiów - koncept postaci board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

Piekar - - Archiwum

board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151 board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

• Ciekawie to brzmi i myślę, że mogłoby zadziałać. Ludzie są już zmęczeni taką Glacą, a masowe PvP, to zawsze jedna z najfajniejszych rzeczy w grach. Rozwiązań jest mnóstwo. Problem leży w tym, że gracze którzy na tym "ucierpią" zaczynają krzyczeć, gdy tylko pojawia się pomysł, który faktycznie naprawiłby tą sytuację.

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Opcja podglądu możliwych przedmiotów do otrzymania z pudeł. 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Myślę, że ludzie lubią widzieć i wiedzieć co mogą dostać z pudeł. To działa zachęcająco. Proponuję dodać opcję podglądu. Polegałaby ona na tym, że po kliknięciu na pudło prawym przyciskiem myszy wyskoczy okienko "Podgląd". W okienku przedmioty będą posortowane ze względu na ich rzadkość (od najmniej do najbardziej). 3. Zrzuty ekranu: board.pl.no…

Piekar - - Archiwum

Pejzaż, photobash - Jotun's Path board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

Piekar - - Archiwum

~~ Projekt / szkic "Doubt"

Piekar - - Archiwum

Quote from Slendi: “Wow, to jest świetne! :o Ten krajobraz szanuje strasznie, ale reszta też jest świetna. Tak trzymaj :p ” Dzięki I wzajemnie!

Piekar - - Archiwum

Orriański Krajobraz Projekt na podstawie lokacji z Guild Wars. Mam w planach zrobić jeszcze kilka takich szkiców.

Piekar - - Archiwum

Dzięki wielkie za takie słowa ^^. Szczerze mówiąc, to dopiero zaczynam i cieszę się, że moje prace się podobają Quote from Quarry: “Tak naprawdę, nie wiem co powiedzieć Piekar. Twoje prace są na tak wysokim poziomie, że brak mi słów. Masz może jakiś link do devianarta, albo gdzie indziej przechowujesz swoje prace? Kreska ogólnie podobny do animacji Annie z League of Legends: (Hidden Content) Wspaniałe prace! ” Co do linków - chyba po prostu edytuję pierwszy post w temacie i zamieszczę tam wszyst…

Piekar - - Archiwum

Projekt #1 board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

Piekar - - Archiwum

Chętnie zmieniłbym ekran logowania gry pracując w Entłelu

• Aktualizacja buffów, która umożliwiłaby (w miarę możliwości) zdrową rozgrywkę PvP i nakłoniła do współpracy w PvE. Opis: Zbiór wszystkich, możliwych według mnie, zmian dotyczących buffów: • Czas trwania buffów: maksymalnie 60-90 sekund. • Czas odnawiania buffów: 60-90 sekund. • Zmniejszenie kosztu many buffów o 30 - 50%. • Usunięcie buffów od osób trzecich po wyjściu z minilandu, areny, innych map. • Zmniejszenie efektywności buffów na innych oprócz siebie o 30% (to tyczy się bardziej map PvP).…

Piekar - - Archiwum

Zbroja #3 board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

• Dziwi mnie, że są ludzie, którzy otwarcie mówią, że bez multikont nie da się expić, że są na nie. - To chyba powinien być powód do wstydu niż pisania o tym na forum. Też coś zasugeruję. Myślę, że w ten sposób buffowanie się w minilandach i innych miejscach stanie się nieopłacalne przez czas, który będzie trzeba na to poświęcić. Proponuję, aby: • buffy trwały maksymalnie 60-90 sekund. • (tak jak w temacie): usuwanie buffów od osób trzecich po wyjściu z minilandu, areny, innych map • ew. proponuję…

Piekar - - Archiwum

Poza #2 board.pl.nostale.gameforge.com…21b105e7d5813ff9ace402151

• Fajny pomysł, przydałoby się trochę wyzwania w grze na rajdach. Skoro nie mamy dungeonów, to rajdy z różnymi poziomami trudności byłyby ekstra.