Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• tez tak mysle powinny byc miejsca do 10 bo kazdy sie stara a starania powinny byc wynagrodzony rozumiecie, nie? starasz sie i nic, chociaz nagroda pocieszenia nawet w 1 z 10 jest...

• Piszę bo umiem.

Moslaten - - Archiwum

tashishu odpisz mi pls blagam bardzo prosze nie ignoruj mnie juz przepraszam cie za wszystko blagam odpisz czemu mi to robisz...... @Tashisu

• Hejka nie gralem ponad 5 lat

Moslaten - - Archiwum

Hejka nie gralem prawie 2 lata i nie wiem co dodali, chyba fuzje i 5 klase, nie? Opowie mi ktos o tym? i czy warto wracac? i zaczynac ta nowa klasa? i co pododawali przez te czas i czy dalej gra jest Pay to Win? ostatnio chce wrocic z kolezanka pograc to nwm nie mam pewnosci

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

Quote from Buuna: “Fuzja severów to nie jest mały projekt. Muszą przewidzieć wszystkie niedogodności z nią związane, dajmy im trochę czasu, żeby ogarnęli to raz a porządnie. A kto wie? Może niebawem nas zaskoczą? ” Quote from ~Vinleine~: “Fuzje zapowiedzieli na samym początku roku 2018 i powiedzieli że także w tym roku będzie ona przeprowadzona. Myśląc czysto racjonalnie, mało prawdopodobnym jest to by określając termin jako 2018 mieli ją wykonać pod sam koniec lub końcówkę W dodatku wiemy tyle …

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

tyle bylo o fuzji a w koncu jej nie ma, predzej ta gra wymrze jak s4, niz w koncu do niej dojdzie... jedyne czym was podtrzymuja dalej przy tej grze to obietnicami...

• Exp

Moslaten - - Inne

najlepiej expi sie na LoD Kraina Śmierci exp zajmie ci 50 godzin

• gierki giereczki z dobra graficzka

Moslaten - - Archiwum

znacie jakies fajne giereczki z dobra graficzka? poza wiedzminem i gta? jakes propo? (przestance grac w nostale elson)

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

<ciach> lucek "Moim zdaniem serwer pofuzyjny powinien mieć założoną blokadę zakładania postaci dopóty, dopóki nie będzie jakiegoś spadku liczby graczy, tak aby na drugim serwerze powstawały konta i wypełniły go." a potem bedzie placz jak u was na enigmie teraz XDDD nie pamieta wol jak cieleciem byl co xD Usuwam niedozwoloną treść. /Veltarox

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

Quote from Mr. Thinker: “A czy NosTale istnieje tylko w Polsce? Nie, wiecej slotow tak czy inaczej sie przydadzą. ” ale to polski serwer i gadamy tu o polsce, takie zasady

• Czy mozna zbierac dane w nostale?

Moslaten - - Inne

Quote from Slendi: “temat wałkowany wiele razy ” dasz jakies linki? cokolwiek? chcialbym wiedziec czemu mam bana za nic.... jak afczy konoha pod ml to jakos im banow nie daja...

Moslaten - - Inne

Quote from Kiarus: “Raczej można, czemu nie? Postraraj sie odwołać może, czy coś ” "decyzja jest ostateczna"

Moslaten - - Inne

Ostatnio wylapalem na glacy bana za to, ze afczylem w ml na glacy. jak sie upomnialem to okazalo sie, ze chodzi "o zbieranie danych" powie mi ktos czy to jest zakazane? w sensie co to w ogole jest? wskaze mi jakies punkty regulaminu? team? cokolwiek? czemu za afk mam bana ;-;

• Poziom VIP

Moslaten - - Odrzucone pomysły/propozycje

jestem na nie, ta gra jest juz i tak zbyt pay to win, a takie cos by tylko to poglebilo.

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

Quote from Kiarus: “Quote from Moslaten: “a ja nie chce fuzji ” ty nawet w to nie grasz wiec elo ” nie gram, bochc azrobic fuzje

• Fuzja serwerów 2018

Moslaten - - Archiwum

a ja nie chce fuzji

• Quote from Dswr: “Najgorsze w tym wszystkim jest, że zdanie osób znających ta grę od dawna każdy nie wiem jakby to określić nowy gracz? lub gracz który niewiele tu widział. Ja się zgadzam z Kesi bo Glaca poza rajdami nie żyje na rajdach tak sobie, glaca kiedyś tętniła życiem nie dlatego, że gra była bardziej popularna, tylko ludzie nie szukali byle sposobu by się dorobić nielegalnie i nabijać w ten sposób repke itd, były pewne niepisane zasady, które formowały glac. A teraz widzimy nikt tego nie…

• Bardzo dobry pomysl. Odkad wklad zostal usuniety teraz nikt nie musi w zasadzie byc aktywny, a pownno byc tak, ze glacowe rajdy sa tylko dla aktywnych.

• Spora nieaktywność, co teraz?

Moslaten - - Inne

Quote from DjukBurza: “może i Moslaten ma racje ” raczej mam popatrz na komentarze, kazdy ci pisze, wroc i exp tu exp tam, farm tu, rob to, grinduj mocno, lepiej od 90vl, a nie bo od 88vl, a nie bo 80vl trzeba mocno expic itp Ta gra to juz dawno nie jest zadna radosc i zabawa. Jedyne co tu przynosi radosc to efekty, ale czy efekty sa warte duzej ilosci godzin nudy i zmuszania sie do tego? Jak komus gra nie sprawia radosci to powinien ja zostawic, bo to niezdrowe.

• Spora nieaktywność, co teraz?

Moslaten - - Inne

wedlug mnie najepiej nie wracac ta gra to nuda i mocny grinding albo p2w

• Quote from Kiarus: “Quote from Moslaten: “zly pomysl ” Czemu? ” bo sa 3 klasy wiec sa 3 miejsca jak dodadza moze 4 klase to moze 4 miejsce dodadza a tak to bez sensu