Search Results

Search results 1-20 of 866.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nagrody ze skrzyni z BTK są... Średnie, i to dość mocno. Z tego wszystkiego tylko tresery są warte uwagi. Nie spodziewam się, żeby nowy pegaz był mocnym petem, ta wróżka też.

• Zabawa "słowo w słowie"

Lucek - - Gry i zabawy

Lustro Butelka

• Quote from Mr. Thinker: “Wreszcie pożyteczne rzeczy i zmiany. ” Pożyjemy, zobaczymy.

• Nowy partner(?) i pet lodowa wróżka już wkrótce

• Balans klas postaci

Lucek - - Dyskusje Ogólne

Co zostało przekazane Entwellowi odnośnie MSW tak pokrótce? O jakichkolwiek planach, co do zmian w klasach postaci cicho jak makiem zasiał. @Alarius @Art coś tam wiecie? Łączę dwa posty w jeden (doubleposting) // Volveremos

• W końcu upragniona przez tyle lat aktualizacja ze zwiększeniem slotów na pety. NARESZCIE.

• Balans klas postaci

Warto też wziąć pod uwagę niektóre buffy, aby były tylko i wyłącznie dla rzucającego, jak na przykład oko ranga, łado crusa, haetae, a nawet mor.

• Przedmioty misji z aktu 6.2

Lucek - - Pomysły i Propozycje

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Ustawienie dropienia przedmiotów. 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Chciałbym zaproponować zmianę w dropieniu przedmiotów z aktu 6.2, które są potrzebne do misji głównej i dziennych, nic poza tym. Byłoby wygodniej, jeśli przedmioty te leciały tylko wtedy, kiedy gracz ma akurat misję na nie. Expię często na woli, a przedmioty po prostu zalegają mi w eq i muszę je kasować. 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): 4. Jakie …

• Zastanowiłbym się poważnie nad zwiększeniem resów Leo (mimo, że propozycja została odrzucona) lub zmianie jego buffa, ktory jest taki sam jak navy, bo tak trochę słabo brzmi wciskanie peta z tragicznymi wręcz resami do NM. Nawet ja jako kolekcjoner petów sceptycznie na to patrzę.

• Coś znalazłem

• Balans klas postaci

I u nas też tak powinno być, nie wiem czemu my mamy stałe wartości obrażeń i elementu.

• Balans klas postaci

Na SE nie mieli bonów w eq, mieli po prostu wysokie bazówki, trochę fajnie, bo tam gra nie opierała się aż tak bardzo na rng, jak u nas (czyli kto walnie bonem/bonkrytem). Tylko warto też mieć na uwadzę, że u nich formuła dmg była inna, nie wiem czy lepsza, ale inna.

• Biją więcej w pisklęta. Dlaczego rajdy takie, jak diabełki czy lola były bezustannie robione? Bo nie są aż tak braindeadowe jak większość eventowych najazdów, mają swoją mechanikę, która skłania do myślenia i aktywności, która nie ogranicza się jedynie do unikania kółek, a i zarobek z nich jest niemały. Aktualnie jedyną wartościową rzeczą, za którą dostaniemy więcej niż 1kk z boxa jest treser, no bo przecież kamieni pp nie sprzedamy bezpośrednio. No sama czarodziejka nie powala statami, służy je…

• Bardzo ciekawy pomysł, trochę zbliżony do mechaniki diabełków, gdzie tam trzeba odseparować je od siebie, inaczej będą się wzajemnie leczyć.

• Przychodzi Gameforge do Entwella...

Lucek - - Archiwum

No to mogą ZAPYTAĆ o te rzeczy, proste.

Lucek - - Archiwum

To ja może rzucę klasykiem: balans. I nie mam tutaj na myśli tylko karty specjalisty, ale całą resztę, od pasywek, wartości, kończąc na ekwipunku. Zresztą, ten temat pojawiał się najczęściej pod tym postem na FB.

Lucek - - Archiwum

Jak zapewne wiecie, w niedalekiej przyszłości, nasz wydawca gry zamierza odwiedzić producenta w Seulu, czyli Korei Płd. Poprosili nas o wskazówki, które mogą przekazać deweloperowi. Co chcielibyście przekazać Entwellowi? Zapraszam do wyrażania się.

• Czuję niesmak po tym, jak mój pomysł z odnowieniem Grasslin został rzekomo wdrożony, a prawda jest inna. Nie, z tefo tematu nie ma nic, ani misji dziennej, ani jakiegoś innego peta. Właściwie to jest sam rajd. I dlatego wnoszę o to, żeby ta propozycja została wyciągnięta z działu wdrożonych pomysłow...

• Brakuje mi misji dziennych w tym evencie, zresztą takowe proponowałem. Wiem, że event jest stary, ale kilka takich prostych misji, a event już byłby zupełnie inny. Nagroda za misje? No na przykład pieczęć.

• I kostiumy wróżki, nie na stałe.