Search Results

Search results 1-20 of 329.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakbyś wiedział cokolwiek na temat programowania takich rzeczy i miał na uwadze to że zrobienie po tylu latach tego od nowa wraz z silnikiem żeby zmieniać niektóre rzeczy nie jest takie łatwe, to nie pisałbyś takich głupot.

• Zgadnij, kto napisze następny?

NuMeReK - - Gry i zabawy

*Wyciąga butelkę Jacka* @Shauna

• Pytanie o EQ

NuMeReK - - Mag

Jeśli masz na celu tylko PvE to tak: 63-74lv { Różdźka - wystarczy duszy u5/6+6/7 ze względu na bon + osłonka z opcjami: - zwiększone obrażenia - zwiększone obrażenia przeciwko potworom - niezakłócony (mile widziane) - SL siły/atak (opcjonalnie z racji tego że nie wiem jakie masz SP) Miotacz - 67 dla bona + osłonka z SL siły/atak jak wyżej Szata - tutaj może być kryształka bądź mądrości u5/6 +5-7 + osłonka z defami/efektami na stuny/regeneracją przedmiotów } 85-90 { Różdźka - 85 yertirand u5/6/7…

• @NosFan Człowieku... za każdym razem kiedy się gdzieś wypowiem, ty zawsze musisz włożyć swoje argumenty za 5 groszy które jak zawsze nic nie wnoszą i przez rok mojej obecności w zespole tłumaczy nie nabyłeś umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nadal odnosisz się tylko i wyłącznie do mojej wypowiedzi zamiast do całego tematu. Quote from NosFan: “Potrafie zrobic ''zakupy'' przed wejsciem na mape ktora tego uniemozliwia ” Brawo, gratuluję umiejętności! *klask klask* Szkoda że nikogo to nie intere…

• Quote from Quarry: “Na nie. Przy rajdach glacowych czekanie 30 minut na bossa jest strasznie nudne można było by zapobiec temu przez odblokowanie medalu na rajdzie No ale wiesz, że w trakcie tych 30 minut można zrobić... wszystko? Obejrzeć odcinek na Netfliksie lub YouTube, posprzątać pokój, pograć np. w osu! Co nie zmienia faktu że odblokowanie medalu na rajdach jest dobrym pomysłem, a ten argument jest kompletnie bezsensowny. Drugim ważnym aspektem jest to,że często gracze na pierwszych rajdac…

• Pomysł jak najbardziej na tak, aczkolwiek nie wiem czy kiedyś taki pomysł już nie przeszedł.

• Zmiana wyszukiwania w nb

NuMeReK - - Pomysły i Propozycje

Jestem za pomysłem @friends111, usunięcie usuwania też troszkę by irytowało.

• Zagadka zagadka... Grasz w grę typu MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game), ten rodzaj gier jest nastawiony na masowy grinding przez ilość graczy jak już sama nazwa ci wskazuje. Masz teraz takie możliwości, legalny MC, pełno bonusów doświadczenia na nupy, możesz zrobić jednego albo wykorzystać któegoś z MLa i zabić kilku królów po czym relognąć kilka razy i cała filozofia. A ty jak zwykle robisz z siebie ofiarę losu i nabijasz bezsensowne posty bo nie przyjęli ci pieczątek na ws…

• Unban

NuMeReK - - Odrzucone pomysły/propozycje

Pijany jesteś trochę chyba xD Na nie

• Na nie, gra jest nastawiona pod progress a nie pod stanie w miejscu na 88-92lv. Ruszcie 4 litery i podrasujcie postacie a nie marudzicie że was zabijają, tak działają MMORPG, silniejszy wygrywa...

• Nie wierzę że to się dzieje, ale Slender dał dobry pomysł który nawet popieram xD Jak widzę ogrom powiadomień z propozycji gdzie konwersują sobie osoby z kółka adoracji po to żeby nabić posty i punkty na koncie to mnie krew zalewa (nie mówię o spamie ostatniej nocy). Wypowiadanie się na propozycje jest okej, ale nie kiedy widać jeden ten sam komentarz "Super pomysł! :)" w 15 tematach gdzie 5 tych samych osób lubi go w każdym poście. Raczej coś takiego da się odróżnić od zwykłego poparcia bo na t…

• Ranking reputacji

NuMeReK - - Zgłoszone błędy gry

Jest to spowodowane tym że liczba reputacji rodziny jest zrobiona na zmiennej int której maksymalna wartość to 2,147,483,647 i jeśli reputacja przekroczy tą wartość to leci od tej liczby w dół. Wystarczy zwiększyć tą wartość i będzie wszystko ok.

• Nic swojego już się nie da wymyślić tylko brać gotowce pomysłów od innych? :v Na nie

• Skoro odpycha cię kwadracik z ikoną karty od grania nią to nie graj. Zanim coś takiego przejdzie i zostanie wprowadzone to się doczekamy kolejnej fuzji bo musiałoby to zostać zmienione na każdej wersji językowej co proste nie będzie. P.S. Następnym razem objaśnij bardziej o co ci chodzi bo myślałem że chodzi o portrety w górnym lewym rogu/wygląd postaci karty.

• Pomysł OPa na nie, one mają mieć swój urok, a co do pomysłu z płynniejszą animacją, jestem za. Zważywszy że cała animacja jest robiona na sztywnych sprite`ach

• AW a Buffy

Bez komentarza. Na nie

• Zdecydowanie na tak, to tak irytuje i jest tak niepotrzebne nawet na glacy ze mi się aż coś dzieje jeśli widzę ten komunikat.

• NuMeR... samotny smerf maruda

NuMeReK - - Archiwum

Quote from Andrey: “Jaką herbatę lubisz najbardziej? Słodziutką, aloesowo granatowa yerba mi smakuje bardzo Masz ulubioną walentynkową kartkę? Nyy... mam tyle kartek że mógłbym sklep otworzyć Quarry czy Slender? Czy xD Lamy czy jednorożce? Jednorożce już chyba lepsze z dwojga złego ” Quote from Volveremos: “A już chciałem przenieść do archiwum xd Liczyłem też na to Jak spędzasz walentynki? Mam urodziny więc pewnie gdzieś sobie pójdę na jakieś pyszne rzeczy zanim pan tłumacz up przyjedzie mnie up…

• Skrzydła Amory

Skoro to walentynkowe skrzydła, to dorzuciłbym coś takiego, że buff się odpala tylko jeśli jesteśmy w pt z osobą z którą mamy ślub, i wtedy można delikatnie podrasować buffa.

• Quote from Dswr: “Szkoda tylko, że niektórzy siedzą X czasu żeby zająć spoty od wczoraj w południe oraz pobrali wolne w pracy itd, a teraz włączą serwery o randomowej godzinie a oni już albo stracą spota (ktoś się zaloguje szybciej) lub poprostu od jutra skończy im się wolne i tyle będzie z eventu i rekompensaty w stylu "8h serwery nie działały to damy wam 8h więcej eventu..." ” To że ktoś bierze wolne to jego sprawa, powinien też się liczyć z tym że taka sytuacja może się zdarzyć jak i że ktoś …