Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Feedback] Fuzja serwerów

DanielGG - - Archiwum

Quote from Virachiael: “Quote from Andrey: “Takie pasywki za ukończenie fragmentów fabuły (wiadomo, nie aż tak duże, jak aw, ale zachęcające do robienia fabuły) mogłyby być całkiem fajne szczególnie, że ta fabuła nie wymaga jakoś dużo (a1-4 idzie zrobić w 2-3 dni, może poza dropieniem glutów). ” boże, niech ktoś to podbije do nieba i wprowadzi, aktualnie jedyny sens fabuły jaki jestem w stanie wymyślić to możliwość chodzenia na cp38 dla butków antymagii XD ” Nie no co Ty. Lepiej żeby gracze robl…

DanielGG - - Archiwum

Quote from chilly: “zwiększenie expa za misje 55+ i na PUSTYNI tak żeby z niewielkim grindem na misjach fabularnych i okołofabularnych można było 90 wbić. jest wręcz świetnym pomysłem tak żeby była alternatywa poza LoD przed a5.2. generalnie nie jestem przeciwnikiem grindu na mobach, jednak mimo to lubię mieć wybór. marudzicie że biedne upośledzone newbisy nigdy na oczy draco ani glacka nie zobaczą... a dlaczego nie mieliby organizować ich w swoim własnym zakresie. będzie to trwało (tak jak na p…

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

@'IchLiebeDich oki doki, dzięki wielkie. Quote from Andrey: “ Quote from chilly: “ciężej co? wbić 55lvl? zebrać się w fam i iść na lod? ” Nie chodziło mi o samego expa, ale o jakąś pomoc międzyludzką, bo większości osób, gdy się je poprosi, zwyczajnie się nie chce - nawet napisać jakiegoś głupiego "Na Kremie" gdy ktoś pyta o te mityczne piórka, co pozwalają się wzbogacić. Jakiś czas temu próbowałem wciągnąć w grę znajomego, nie udało mi się, bo do jakiejkolwiek fam by nie doszedł (upierał się, ż…

• Jestem za, potem ta awkard sytuacja, gdy rozwiązuje się grupę bo ktoś sie wbił

• Również jestem za. Ile było zgonów przez to, że pet tchórzył zamiast oddać za mnie życie

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

Quote from Andrey: “9x^Tłumacze robią to za darmo, w wolnym czasie, który nie zawsze jest, więc może o ile tłumaczenie nie zajmuje aż tyle czasu (chociaż trochę oczywiście tak), to jest jeszcze kwestia, aby ten czas był. Inaczej sprawa wygląda z wdrażaniem tłumaczeń, które czasami są, ale po prostu... nie pojawiają się w grze. ” Ja się nie rzucałem, że one długo trwają czy coś tylko po prostu byłem ciekaw czy to może brak ilości tłumaczących osób czy tak długo trwa wprowadzanie poprawek do gry. …

DanielGG - - Archiwum

Skoro mowa o tłumaczeniach to ja nie wiem co tyle zajmuje. Proces samego tłumaczenia czy wprowadzenia ich (tłumaczeń) do gry.

• shinon - okruch w staniku

DanielGG - - Archiwum

Dlaczego kobiety to atencjuszki? Ulubiony użytkownik nostale forum?

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

@IchLiebeDich Dobra, ta wymiana zdań nie ma żadnego sensu. Jak klikasz swoje "(xD)" to już widzę, że nie ma co nawet próbować ciągnąć tego dalej. Jeśli coś przytaczasz do dyskusji to miło by było, gdybyś mógł to zacytować lub poprzeć konkretnym przykładem. Po zfuzjowaniu gryfa akurat może te "słabiaki" co "nie dają rady na s1" być może wrócą bo coś osiągnęli na s4 ponieważ po prostu ich dobytek zostanie zfuzjowany. Więc błedne koło odpada. Wiadomo, że zarabianie na piórkach jest w czasochłonne i…

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

Quote from IchLiebeDich: “1) No to sobie poklikali tak, ze na s1 przechodza (XD) 2) Bylo trudniejsze? W jaki sposob? Wszystko przeksztalca sie w liczby. 10 piorek - x cena, wiec to, czy dropniesz te 5 piorek wiecej na ancka, nic nie zmienia. Swiezy start na serverze, to chyba, poczatek avalonu, jak nie bylo NM. 3)- 4) Nie rozumiesz czemu wszyscy czuja "hajp" na s1? Bo te osoby wiedza, ze GRYF nie ma przyszlosci i nie graja na czyms, co padnie, ewentualnie bedzie potrrzebowal fuzji po 3miesiacach…

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

Quote from IchLiebeDich: “Quote from Mr. Thinker: “Przy tworzeniu s4 GF nie planował jeszcze fuzji, przed zapowiedzią fuzji ilość graczy była JESZCZE dobra ” No chyba nie :> Fuzja, jak i nowy server z steamem, byl planowany jednoczesnie Quote from Mr. Thinker: “S4 to głównie gracze z s2/3, którzy nie mogli funkcjonować normalnie, bo ilość graczy była strasznie mała, a przejście na s1 liczyło się z dużymi kosztami dla każdego śmiałka (ceny były wysokie i dlatego były takie słowa o s1 co sam napis…

• Fuzja serwerów 2018

DanielGG - - Archiwum

Quote from Markobil: “Nie powinni łączyć Gryfa z pozostałymi. Nie taka była idea tego, by wprowadzić nowy serwer do polskiego nt, żeby go nagle połączyć z resztą. To było pewne że się sypnie szybciej niż Finesia więc nie rozumiem czemu teraz nagle chcecie łączyć ten serwer z Avalonem. Na początku gryfa poleciała masa hejtu na Avalon, jaki to zły i niedobry serwer bo nabugowane kk itd. Teraz ludzie wracają na s1 i od razu fuzja s4 z s1 xD. Bez obrazy, ale powinny być dwa serwery. Avalon połączony…

DanielGG - - Archiwum

Quote from ~Vinleine~: “Myślę że warto gryf z czymś połączyć. Ten serwer chcąc nie chcąc powoli niestety też pustoszeje :c Myślę że warto by zrobić 1 wielki serwer i ewentualnie w przyszłości stworzyć inny jeśli będzie taka potrzeba. Serwery chyba dały by rade pomieścić graczy bez większych obciążeń na jednym serwerze ( lata temu było więcej graczy i nie działo się nic złego) btw, już dawno nie widziałem brązowo-pomarańczowego napisu na jednym z kanałów - PEŁNY XD prośbuje by nie zostawiać S4 na…

• Quote from Mr. Thinker: “Jeżeli proponowana ilość godzin jest za duża, jednak i tak większość się zgodzi że zmiany godzin są potrzebne więc proponuję... Poniedziałek - Piątek Zostawić Sobota i Niedziela Dodać (rano): 10:00 - 11:00 Usunąć LOD o 20:00 - 21:00 ~ Dodać 14:00 - 15:00 Zmienić: 17:00 - 18:00 --> 14:30 - 15:30 Godziny nie będą się nachodzić na czas rajdu Caligora + dodatkowe LOD rano. Quote from NuMeReK: “Kiedyś LoD to był RARYTAS ” Kiedyś było średniowiecze i nie było prądu oraz Intern…

• Quote from Derious: “kopiowane od viraciaela gdyz sie z nim zgadzam: zdecydowanie na nie, taka duża ilość LoD powodowała by że gracze za szybko by expili, przez co nie daj boże w grze mogłyby istnieć jednostki kompletnie pozbawione jakiejkolwiek wiedzy o grze, będącej w niej dobre tylko przez ekwipunek czy karty specjalisty. Tacy gracze psują rozgrywkę, każdy powinien posiedzieć na LoD te kilka tygodni ” Słuchanie viracuila, który wygrał turniej pvp bazując na samym hajsie, gj. Idealny przykład,…