Search Results

Search results 1-20 of 127.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• slaby pomysl

• Jak zbudować łucznika?

KochamTeam10 - - Łucznik

ja polecam budowac lucznika pod hp bo im wiecej masz hp tym dluzej stoisz a jak masz malo hp to szybko padasz

• Ocen piosenke poprzednika!

KochamTeam10 - - Gry i zabawy

mierne 0 10/ youtu.be/IBjJP9OfhMc

• Nowy Kapelusz

KochamTeam10 - - Pomysły i Propozycje

no bo wcale słomkowy kapelusz nie jest 1:1 identyczny :)))

• Karty maga

KochamTeam10 - - Karty specjalisty

nie graj magiem

• Ile kosztuje fernonka

KochamTeam10 - - Archiwum

zalezy ile dajesz ja za pięć dyszek sprzedaje

• Quote from Rainu: “Quote from LexiEU: “skoro norm klasy ma skille używające nóg dlaczego nie mogą być to buty czy coś tego pokroju? ” Może dlatego, że bedzie mieć jedynie 4 karty specjalisty. Danie drugiej krótkodystansowej broni trochę by ograniczyło jego możliwości i mogłoby zrobić z niego nudną klasę.:p Moim zdaniem bardziej do mistrza sztuk walki by pasowało rzucanie nożami, ale monety też jakoś ujdą w tłoku. Chyba, że to będzie tylko talizman dla bonów i sl, ale wątpię. ” "rzucanie nozami" …

• Fuzja

• Co kupić na maga?

KochamTeam10 - - Mag

Siema na maga polecam rolki bo mag jest wolny

1/10 youtu.be/rzVWoeu7O3U

• Jakie fajne buty

Ja osobiście polecam białe sneakersy ewentualnie bezowe sam mam dwie pary takie w domu kolego

• Event

KochamTeam10 - - Przekierowane pomysły/propozycje

ja bym z checia zobaczyl stare mapy bo nigdy ich nie widzialem ale bym powspominal stare czasy

• Fuzja serwerów 2018

Siema mialem bana była juz fuzja??? Mnie zastanawia jedno, czy jak bedą robili fuzje to czy zamkną enigme i finezje czy zostawią te serwery puste? (W sumie bylby to dobry marketing z ich strony, bo niby 2 nowe serwery na ktorych ludzie by mogli zaczac grac od nowa i kupowac ndki na start, a potem znowu by zrobili fuzje i znowu ludzie by mogli grac od nowa i tak co miesiac fuzja by byla

• 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):Dodanie mini bossów do rajdów na glaceronie 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:Każdy rajd na glacy (ogień, woda, ziemia, powietrze) by miał mini bossa przed wejściem do głównego bossa i cała idea polega na tym aby móc "zabić" mini bossa trzeba było by zbić określoną ilość potworów w rajdzie. Pojawiał by się w losowym miejscu boss, a po ubiciu go gracz dostawał by losowo 1~5 PP z danego żywiołu(?) (Rajd ognia = mały czerwony kamyk or kamyk n…

• Ja uwazam ze powinni dodac nowego mobka o nazwie Dzika makrela północnego portu i po zabiciu tego zwierza dropiła by makrela +1

• Obrzydlistwo

• Pytania

KochamTeam10 - - Inne

1. Wydaje ci sie, u mnie wszystko jest ok, widocznie masz cos nie tak z kartą graficzną ze slyszysz inne dźwięki 2. 1 wejscie przez oponenta do twojego ml = 2 repy dla ciebie

• Quote from Cous: “Dla mnie smutny jest fakt, że w ogóle nie można wykorzystywać tych samych przedmiotów ale (limitowanych) do żadnego craftingu. Najbardziej boli przy wróżce fernon (chociaż tu byłbym również za możliwoscią craftingu nie tylko np. z Dużego Eperiala ale i z Eperiala) Miłobyłoby gdyby dodali możliwość wrzucania kilku różnych materiałow - przesuwanych jak przy produkcji ekwipunku. Przykładowo: - 20 butelek - 20 eliksirow - 3 makrele - i tu 30 (zaciemniona ikonka olbrzymków) na którą…

• Quote from Rainu: “Quote from NosFan: “Dokladnie tracimy mozliwosc dostania pp do karty w zamian za rekawice ” Bzdura, każdy przedmiot ma określony % dropu w grze, a nigdzie nie jest powiedziane, że droprate EQ został wstawiony kosztem zmniejszenia go na PP, bardziej bym wręcz obstawiał, że innych przedmiotów - bo co wcześniej miało największy %? Skóra, krew i serce (w przypadku draco np.).Prędzej czy później to zredukują, albo niech dropi tak samo, przynajmniej za to możesz dostać jakiś grosz o…

9/10 youtu.be/QK8mJJJvaes