Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Feedback] Fuzja serwerów

Aseryo - - Archiwum

Quote from Piekar: “Co do multikont. Po fuzji możnaby wprowadzić ograniczenia postaci na danych mapach (brzmi głupio, ale działałoby idealnie), w mini-landzie, wprowadzić ograniczenia poziomu w szczególnych miejscach. Sposobów jest dużo i myślę, że mogłyby zadziałać chociaż w niewielkim stopniu - a przecież lepiej żeby efekt był mały niż żaden. ” Ograniczenie postaci na mapach nie ma sensu. Dlaczego ? Przeważnie ludzie używają multikont na BB, do expienia (np. LoD, wulkan i inne spoty) lub buffo…

• Pet dla wojownika w 2018!

Aseryo - - Wojownik

Odradzam Krzakogonów typu Wodny, czy Deratyzator, może i biją na zasięg, ale wciąż mają bardzo mało hp, a raczej pet powinien tankować. Obrażeniami też jakoś nie szokują. Tak jak napisał Kiraus, lepiej uzbieraj na takiego Puszka, Fibika. A jeśli chodzi o najlepszego peta to raczej jest to Świnka noworoczna 10% ataku i obrony :3 Jednak jeśli nie chcesz zbierać tyle kasy na Puszka, to polecam najzwyczajniejszego normalnego Krzakogona, Szoguna, Centka, więcej wytankują niż taki Mroczuś. Ps. Zawsze …

• Itemy z darmowych skrzynek.

Aseryo - - Ekwipunek

Drop jest bardzo różnorodny. Może ci dropnąć np.: - kostiumy 1,7,30-dniowe lub na stałe - jedzenie - poty - pety, sp partnera - skrzydła do sp - wróżki - skrzydła przyjaźni, dzwonek do mla, itp No ciężko wszystko wymienić, jest tego sporo. Możesz dostać coś z NM, a możesz też dostać jakieś przedmioty użytkowe z gry, chociażby fajerwerki itp. Jednak nie można tym handlować, wróżki i peta nie wsadzisz do perły. U mnie najlepszy drop to onyksowe skrzydełka, spp Maru i Elizy, a więc polecam otwierać…

Aseryo - - Archiwum

Nicki nie mogą się pokrywać, ponieważ byłby problem z zapraszaniem do pt, fam, znaj. itp. No ta, mogliby dać taką możliwość tylko osobą których nicki się pokrywają, jednak: 1. jest to niesprawiedliwe do innych graczy, którzy chętnie by skorzystali z takiej możliwości 2. z pewnością nagle wiele osób stworzy sobie nupy z podobnymi nickami na innym serwerze, byle dostali możliwość zmiany nicku. Tak więc no, myślę, że powinna być możliwość zmiany nicku dla każdego gracza. Najlepiej jednorazowa, by l…

Aseryo - - Archiwum

1. Jednorazowa możliwość zmiany nicku. - można by zmienić tylko nicki które się powtarzają, jednak myślę, że każdy chciałby skorzystać z takiej okazji. 2. Najważniejsze - zwiększyć liczbę kanałów, ilość członków Rodziny, poszerzyć listę znajomych. Będzie o wiele więcej graczy, więc jest to logiczne posunięcie. Proponuję również tak jak wspomniała jedna osoba wcześniej, zwiększyć ilość kwiatków lodowych na Glaceronie (już teraz jest ich dosyć mało, co dopiero po połączeniu serwerów) i innych prze…