Search Results

Search results 1-20 of 355.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dzien dziecka

Hmm - - Gra

tylko szkoda że się ni wiedziało o tym przynajmniej w moim wypadku

• Więcej Kronik Akashica

Hmm - - Pomysły i Propozycje

Quote from Confidence: “spoko wróćmy do robienia rajdów cuby XD kocham myślenie randomikow z forum z 90 lv i zerowym pojęciu o grze ” ta... to może dajmy całodobowe fernony i pieki za free które się nie zużywają (gdyby ktoś nie zauważył sarkazm) każdy rajd ma swoje prawa i każdy jest do robienia nawet cuba -> cała gra nie polega tylko na 1 rajdzie gra to rozrywka -> a do tego jest potrzebna różnorodność

• Więcej Kronik Akashica

chyba już nawet tutaj pisałem/ktoś pisał -> nigdzie nie jest napisane że trzeba robić te rajdy masowo / maratony jak kogoś będzie stać to sobie kupi pieki, jak nie to będzie zbierał normalnie jeśli ludzie uprą się na maratony jak nie to pojedyncze będą robić ja tam nie widzę problemu aż takiego ani w 1 ani w 2 rozwiązaniu

• Więcej Kronik Akashica

Quote from TenOdGłośników: “Zarobią grosze, które odbije im topka zawyżając ceny innych rzeczy, bo musi się zwrócić, prawda? A jeszcze ograniczamy rozwój, wspomniany przez Konriro. Wy macie podejście "Wy chcecie więcej, my nie możemy to wam się też nie należy". Tak to odbieram, gdzie to mylne wrażenie bo nas stać ” "Wy chcecie więcej, my nie możemy to wam się też nie należy" niech każdy robi ile chce, a że jesteście uzależnieni od piek od innych ludzi którzy z czasem sami zaczynają to inna spraw…

• Więcej Kronik Akashica

Quote from konrino: “Co nie zmienia faktu,że ktoś wyciągnął argument,że aktualna liczba kronik pomoże słabszym graczom dogonić topkę powiedzcie mi jak to jest możliwe skoro nadal tylko topkę będzie stać na te eq? Będziecie mieli 10kk więcej każdego weekendu ale nadal będzie płacz,że ekwipunek taki drogi. Nie wiem próbujecie na siłę zatrzymać rozwój gry Mmorpg co dla mnie jest śmieszne XD ” według mnie nie tyle pomoże słabszym graczom co ograniczy pole manewru "topce" słabsi jak będą chcieli to z…

• Więcej Kronik Akashica

pamiętajcie że też nigdzie w grze nie jest napisane że ma być maraton tych rajdów od razu -> w najgorszym wypadku będzie robione po kilka na grupę i na tym się będzie kończyć są jeszcze erenie / zenasy 90+ świat się nie kończy na fernonach

• bardziej obstawiałbym że przy natłoku danych (duża liczba postaci) część danych jest "uszkodzona"/zaszumiona i nie dociera poprawna według mnie powinna zostać dodana jakaś funkcjonalność weryfikująca dane skili po X próbach użycia "aktywnego" skila lecz nie dającego efektu

• Czy da się zmienić nick w grze?

Hmm - - Inne

teoretycznie się da (funkcja wykorzystywana przy fuzji) ale raczej niedostępna

• ale fakt że nie można zrezygnować nie logając przeszkadza chwilami -> kwiatek dropnięty przy pełnym bf i zawalonymi "starterami" misji (według mnie jeśli ma się za wysoki lvl to nie powinno się pojawiać wgl'e)

• Spalona SP

Hmm - - Ekwipunek

Hmm czy ktoś coś widział, ktoś coś wie? Czy po spaleniu duszy np u Malcolma skrzydła zostają w nienaruszonym stanie? (po użyciu kamienia ożywienia dalej istnieją)

• nie można otrzymać zadania (czerwony napis) a bez otrzymania nie można zrezygnować a miejsce zajmuje

• Ten Klient

Hmm - - Błędy gry

1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): klient / logowanie 2. Dokładny opis błędu: po próbie przelogowania a następnie kolejnych prób logowania się pojawia się okno widoczne na SS 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): board.pl.nostale.gameforge.com…13e33b45c3550bd47662089d8 4. Dodatkowe informacje (niewymagane): klient - steam edit: po chwili można było zalogować się ponownie a następnie znów błąd na dłuższy czas (po tym czasie znów poprawnie funkcjonuje)

• Quote from Slenderman: “a ja tam nie lubie dc bo mają nudne postacie bez kitu ” nudne postacie nie istnieją tylko kijowy sposób przedstawienia jej według mnie najważniejsza jest przemyślana historia -> pomysł (w większości znajdą się odpowiedniki postaci dc - marvel) PS potwierdzone info od twórców Loki uciekając z teseraktem stworzył alternatywną linię czasu może serial będzie o tym opowiadał Łączę oba posty w jeden (Doubleposting - nie robimy go nawet w Offtopicu) // Volveremos ;)

• Quote from Astecki król szamanów: “Ogólnie Marvel siorbie, tylko DC ” powiedz to filmom DC xDDDD (a DC naprawdę ma potencjał tylko nie potrafią pomyśleć nad scenariuszem)

• jestem za jeśli wymagało by trochę pracy -> np do wytworzenia z matsów z cp ukrytych

• bądź możliwość wyboru (zaznaczenia/odznaczenia) na liście jakiejś większej (np wszystkie poprzednie) i wczytywanie obrazka losowego z listy

• Quote from Lucek: “Ogólnie jestem zdania, że Natasha powinna żyć, dlaczego? Clint nie chciał jej zabić, ona sama się poświęciła dla kamienia i moim zdaniem w ten sposób powinna zostać ożywiona. Taka moja opinia. Nebula zabiła siebie z przeszłości, czy nie powinna też ponieść śmierci w związku z tym? -.^ Ogólnie film bardzo fajny, kilka dzieciakow się popłakało przy śmierci Starka na sali. ” Odnośnie Nebuli + ewentualnie Lokiego w teorii powstała nowa linia czasu -> oddzielna od znanej nam może t…

• #DontSpoilTheEndgame Przemyślany film świetnie się oglądało

• Życzenia

Hmm - - Archiwum

Happy Easter Eggs

• Quote from Quarry: “Wybacz, ale ta propozycja to jest jakiś bezsens. XD Prędkość zależna od godziny, dlaczego, po co? Tak samo od dnia tygodnia - p o c o ? Efekty po otrzymaniu X obrażeń? Jaki efekt, ile trwa? Nic. Na nie. PS. Na przyszłość wypełnij podpunkty 3 i 4, bo zostawiłeś przez pomyłkę puste. ” Efekty / różne mechaniki dobrać odpowiednio aby motywowo do jakiejś koncepcji pojazdu pasowało np taki Wilkołak czy coś podobnego -> speed zależny od godziny 20 - 4 - speed 22 17 - 20 - speed 20 4…