Search Results

Search results 1-20 of 44.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Słowo na ostatnią literę

Kanashimi* - - Gry i zabawy

naklejka

• Liczymy do... fuzji!

Kanashimi* - - Archiwum

2603

• A trzeba list do Świętego Mikołaja napisać? Takie drobiazgi są często lepsze, od serca. Skoro lubisz rozdawać prezenty, lubisz też otrzymywać? Jaki prezent był Twoim marzeniem za dziecka, a jaki teraz?

• To jeśli to możliwe, zabierz ich ze sobą. Na pewno będą szczęśliwi razem z Tobą. Chce zobaczyć zdjęcia z wycieczki, jeśli kiedyś się uda Nawiązując. Lubisz fotografować? Upamiętniać chwilę? Często wspominasz? Skoro lubisz sprawiać innym radość, pewnie też i cieszysz się na święta. Taka okazja by obdarować bliskich! Masz pomysły na prezenty? Czym się inspirujesz? Może własnoręcznie coś?

• "Spanie to pasja", urzekłeś mnie tym! Chyba zacznę sobie tak mówić xD ja zaś kocham drzemki, nawet mimo tego, że czuje się po nich gorzej. Po prostu mogę spać... Jesteś marzycielem? Wytrwale dążysz do upragnionego celu? Pomagasz innym? Lubisz sprawiać innym radość? Chciałbyś mieszkać za granicą?

• Fafik mi się bardzo podoba! Piosenkarz, muzyk... hmm... Pewnie kręciło Cię to, że byłbyś idolem (nastolatek)! A teraz pracujesz? Jako kto? Nie musi być konkretnie XD Zbyt poufne, uogólnij! Myśląc o całym swoim życiu, jesteś z niego zadowolony? A może, gdybyś mógł cofnąć czas, zmieniłbyś coś? Lubisz spać? Wysypiasz się czy raczej miewasz z tym problemy? Co sądzisz o drzemkach w środku dnia?

• Winko... jakie wino preferujesz? Jakie książki młodzieżowe polecisz? Jest w nich odrobina romansidła? Kocyk i herbatka, szczególnie w okresie zimowym to najlepsze, co może być! A jak ze świnką? Chętnie z Tobą siedzi? Jak ją nazwałeś? Chciałbyś mieć więcej świnek w przyszłości czy jakieś inne zwierzątko? Pisałeś, czytałam, ale tyle tych pytań tutaj masz, że ja przy połowie, zdążyłam zapomnieć xD Jaki był Twój wymarzony zawód, kiedy byłeś dzieckiem? Dlaczego? Kiedy zacząłeś myśleć poważniej o życi…

• Tekstu, że to babska gra, jeszcze nie słyszałam! Bardziej mi się obiło o uszy dziecinna xD dalej twierdzisz, że to dla kobiet? Jak myślisz, która płeć przeważa nasze nostejlowskie społeczeństwo? Sylwester zaplanowany? A może uważasz, że to dzień tak jak każdy inny? Czym się interesujesz poza grami? Może kuchnia?

• Jesteś zadowolony z pracy w Teamie? Grasz w inne gry? Jakie? Jak natknąłeś się na NosTale? Ktoś Ci polecił? Lubisz pierniczki?

• Fuzja serwerów 2018

Kanashimi* - - Archiwum

Dlatego napisałam, 2 dodatkowe kanały to zbyt mało. Teraz już jest ciężko o spot na rp2 czy innych expowiskach, co dopiero po fuzji. Tak samo inne mapy... Jak będzie exp event to tym bardziej XD

• Fuzja serwerów 2018

Kanashimi* - - Archiwum

Za mało kanałów... Ale tak zapowiada się ciekawie...

• @Hishielu 6 grudnia nie jest wymieniony w poście o kalendarzu, jako "wyjątkowy dzień". Tutaj 9 grudnia dostaniemy szansę na dodatkową nagrodę... Także nie ma się co dziwić.

• Czy warto wracać na avalon?

Kanashimi* - - Archiwum

Jeśli chcesz wracać -> Avalon. Raczej i tak wszystkie serwery zostaną złączone, także nawet na Gryfie, skończysz później na Avalonie S1. Łatwy zarobek, więcej rajdów, więcej ludzi...

• Fuzja serwerów 2018

Kanashimi* - - Archiwum

Z goldem wyzerowanie naprawdę byłoby nie fair dla uczciwych graczy. Ten co na coś zbiera, wytrwale, nagle zostanie mu zabrane, bo fuzja. Już niedługo się okaże, co nas czeka... oby chociaż to miało ręce i nogi, skoro trwa to tak długo.

• [Dyskusja] Kalendarz Adwentowy 2018

Kanashimi* - - Archiwum

A może dodadzą coś nowego, czego jeszcze nie widzieliśmy. Zawsze są nadzieje. Zobaczymy jak pytania w tym roku i poziom trudności. Powodzenia!

• Zwiększenie ilości slotów na NosBazarze. Aktualnie 10 stron dość łatwo się zapełnia.

• 'Wyzwanie tygodnia' - dyskusja

Kanashimi* - - Archiwum

No właśnie, raczej coś dla kolekcjonerów i bez możliwości handlu

• Ten pierwszy też mi bardziej przypomina DH... ciekawe

• FanArt Lipiec 2018 - Dyskusja

Kanashimi* - - Archiwum

Ja właśnie uważam, że dobrze, że ten pet jest na wszystkich miejscach. Być może i tak mała ilość osób zostanie nagrodzona, a pet w dalszym ciągu pozostanie rzadki. Ciekawi mnie tylko czy coś daje, czy to tylko do kolekcji.

• FanArt Lipiec 2018 - Dyskusja

Kanashimi* - - Archiwum

Podobają mi się nagrody i to bardzo. Temat też nie wydaje się trudny, więc pewnie będzie sporo prac. Co do czasu, który został skrócony... z jednej strony na plus, z drugiej jednak szkoda. Trzeba się pospieszyć. Warto spróbować. Powodzenia!