Search Results

Search results 1-20 of 955.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czy da się zmienić nick w grze?

Hmm - - Gra

teoretycznie się da (funkcja wykorzystywana przy fuzji) ale raczej niedostępna

• ale fakt że nie można zrezygnować nie logając przeszkadza chwilami -> kwiatek dropnięty przy pełnym bf i zawalonymi "starterami" misji (według mnie jeśli ma się za wysoki lvl to nie powinno się pojawiać wgl'e)

• Spalona SP

Hmm - - Gra

Hmm czy ktoś coś widział, ktoś coś wie? Czy po spaleniu duszy np u Malcolma skrzydła zostają w nienaruszonym stanie? (po użyciu kamienia ożywienia dalej istnieją)

• nie można otrzymać zadania (czerwony napis) a bez otrzymania nie można zrezygnować a miejsce zajmuje

• Ten Klient

Hmm - - Błędy gry

1. Nazwa (tytuł) błędu (czego się tyczy?): klient / logowanie 2. Dokładny opis błędu: po próbie przelogowania a następnie kolejnych prób logowania się pojawia się okno widoczne na SS 3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (np. klipy wideo): board.pl.nostale.gameforge.com…633d3ce1754622ec69c23894f 4. Dodatkowe informacje (niewymagane): klient - steam edit: po chwili można było zalogować się ponownie a następnie znów błąd na dłuższy czas (po tym czasie znów poprawnie funkcjonuje)

• Quote from Slenderman: “a ja tam nie lubie dc bo mają nudne postacie bez kitu ” nudne postacie nie istnieją tylko kijowy sposób przedstawienia jej według mnie najważniejsza jest przemyślana historia -> pomysł (w większości znajdą się odpowiedniki postaci dc - marvel) PS potwierdzone info od twórców Loki uciekając z teseraktem stworzył alternatywną linię czasu może serial będzie o tym opowiadał Łączę oba posty w jeden (Doubleposting - nie robimy go nawet w Offtopicu) // Volveremos ;)

• Quote from Astecki król szamanów: “Ogólnie Marvel siorbie, tylko DC ” powiedz to filmom DC xDDDD (a DC naprawdę ma potencjał tylko nie potrafią pomyśleć nad scenariuszem)

• jestem za jeśli wymagało by trochę pracy -> np do wytworzenia z matsów z cp ukrytych

• bądź możliwość wyboru (zaznaczenia/odznaczenia) na liście jakiejś większej (np wszystkie poprzednie) i wczytywanie obrazka losowego z listy

• Quote from Lucek: “Ogólnie jestem zdania, że Natasha powinna żyć, dlaczego? Clint nie chciał jej zabić, ona sama się poświęciła dla kamienia i moim zdaniem w ten sposób powinna zostać ożywiona. Taka moja opinia. Nebula zabiła siebie z przeszłości, czy nie powinna też ponieść śmierci w związku z tym? -.^ Ogólnie film bardzo fajny, kilka dzieciakow się popłakało przy śmierci Starka na sali. ” Odnośnie Nebuli + ewentualnie Lokiego w teorii powstała nowa linia czasu -> oddzielna od znanej nam może t…

• #DontSpoilTheEndgame Przemyślany film świetnie się oglądało

• Życzenia

Hmm - - Archiwum

Happy Easter Eggs

• Quote from Quarry: “Wybacz, ale ta propozycja to jest jakiś bezsens. XD Prędkość zależna od godziny, dlaczego, po co? Tak samo od dnia tygodnia - p o c o ? Efekty po otrzymaniu X obrażeń? Jaki efekt, ile trwa? Nic. Na nie. PS. Na przyszłość wypełnij podpunkty 3 i 4, bo zostawiłeś przez pomyłkę puste. ” Efekty / różne mechaniki dobrać odpowiednio aby motywowo do jakiejś koncepcji pojazdu pasowało np taki Wilkołak czy coś podobnego -> speed zależny od godziny 20 - 4 - speed 22 17 - 20 - speed 20 4…

• Transport urozmaicenia

Hmm - - Odrzucone pomysły/propozycje

1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Transport / Szybkość / Efekty 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Urozmaicenie transportu do różnych mechanik dla różnych pojazdów aby różniły się od siebie szersze zastosowania miały Przykładowe mechaniki: - prędkość zależna od godziny - prędkość zależna od typu/elementu otrzymywanych obrażeń - prędkość zależna od dnia tygodnia -> np w weekendy szybszy - po X otrzymanych uderzeniach dodatkowy efekt (nie wiem czemu chodzi mi po głowie vok) - efekt zależny od…

• Quote from Kiarus: “Quote from Tashisu: “Wycofanie rajdu diabełka to najgorszy pomysł gameforge 2019roku ” Może przywroca event wiosenny i tam będzie, nie oszukujmy się, diabelski do Wielkanocy nie pasują ” jak dla mnie mogłyby powrócić w postaci jakiś "pośrednich"/dodatkowych eventów

• Jak to jest z kartami SP?

Hmm - - Archiwum

yep -> profesja na karcie sp nie ma nic związku z ograniczeniami zakładania ograniczenia: - reputacja - profesja na normie (bez karty sp)

• Więcej Kronik Akashica

Hmm - - Pomysły i Propozycje

Jak wyżej dodanie piek jako alternatywnego dropa z boxa nie jest złe ale zwiększenie liczby piek pasywnie mi się wydaje troszkę za duże

• Produkcja Pieczęci

Dla wszystkich uczestników wypowiedzi Gdyby ktoś nie zauważył pojawiła się ankieta w pierwotnym wątku (dzieło wyższego bytu :P)

• Produkcja Pieczęci

@TenOdGłośników nierealne? wystarczy nadpisać postać innymi parametrami z serwera, a po cp wrócić do oryginału farmienie -> dlatego dołożyłem pomysł z limitem produkcji takich pieczęci (np. możliwość stworzenia 1-3 piek dowolnych-niskich na tydzień) //teraz nawet tworząc postać specjalnie do robienia piek szybko się kończy przez bf na exp do 80lvl'u

• Produkcja Pieczęci

Quote from NosFan: “Te rajdy nie maja jakiegokolwiek wplywu na dalsza gre. Ich nagrody, glownie ekwipunek sa na dzis dzien bezuzyteczne, a kazdy slepo dazy do engame'u zamiast maratonu cuby. ” zabawa innymi rajdami też bywa -> trzeba nieraz odpocząć i porobić co innego