Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mam zapytać jak nazywają się ich zwierzątka domowe? Logiczne że coś z grą. No ale jak Cię to tak boli... Będzie balans? Dodacie dzienne misje? Naprawicie MSW? Dodacie więcej kronik i sposobów na zdobycie starych pieczątek?

• Gra jest nudna i nie ma czegoś, co można robić codziennie. Brakuje również serwera globalnego.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Mr. Thinker - - Gry i zabawy

error. @MisterMefju

• Pchanie PP'ków, bezużyteczne nagrody w postaci obu eliksirów oraz kuponu produkcji powinny zostać usunięte. Bardzo dobrze że zostały dodane przedmioty produkcyjne do CP pająka i slada, jednak to rozwiązanie połowiczne, same stworzenie CP jest nadal nierozwiązane. I jeżeli tak BARDZO chcecie poznać pomysły graczy to czemu nie dacie tutaj kroniki do rajdu Fernon? Było proszone i nic, a zmiana nagród z boxa nie jest problematyczne. Dodajcie również jakieś SPP, najbardziej pasuje Nimfa, oraz Mithril…

• Notatka V(Hidden Content) Cel: Napisz nazwy wszystkich map, w których był Dr. Maunus. Trzeba pamiętać żeby zacząć od ostatniej lokalizacji poprzedniego dnia - Krypta Fernon 5.

• Czas minął! Lista zwycięzców (każdy otrzymuje jeden punkt): - tomo00 - hanteiv2 Serdeczne gratulacje! Prawidłowa odpowiedź: Odp.: Szlak ZigZag, Świątynia Fernon -2, Krypta Fernon 1-5. Mam nadzieję że w następnej rundzie jeszcze więcej osób weźmie udział.

• Event wreszcie wrócił. Możliwość zdobycia przedmiotów do pieczątek pająka i slade. Sposób zdobycia pieczątek to żart. Event jest strasznie krótki, powinien być przedłużony o tydzień lub dwa, żeby trwał jak pozostałe. Mimo wszystko mało się zmieniło w evencie a było na to sporo czasu. Feedback Zwiększenie golda z ziemi do 20k. Dodanie pieczątek rajdu do boxa rajdu lub gdzie indziej (albo zwiększyć ilość darmowych pieczątek do 5).

• Z rajdem zająca szybko zmieniali gold drop jak i nagrody z boxa (szkoda że ostateczny wynik nie był dobry), oczekuję tego samego z Grasslinem, bo jednak pokazali że mogą szybko.

• Odpowiedzi będą zbierane do jutrzejszego poranka. Notatka 5 zostanie opublikowana jutro. aHR0cDovL3d3dy5saXZlc2NpZW5jZS5jb20vaW1hZ2VzL2kvMDAwLzEwNC84MTkvb3JpZ2luYWwvY3V0ZS1raXR0ZW4uanBn

• To ja, mój Panie. @Slenderman

• Jest jeszcze mnóstwo czasu żeby odpowiedzieć na pytanie związane z "NOTATKA 4". Przeczytaj kartkę z notatnika kociego naukowca i pomyśl, gdzie mógł być Dr. Maunus?

• Notatka IV(Hidden Content) Cel: Napisz nazwy wszystkich map, w których był Dr. Maunus. Trzeba pamiętać żeby zacząć od ostatniej lokalizacji poprzedniego dnia - Szlak ZigZag.

• Czas minął! Lista zwycięzców (każdy otrzymuje jeden punkt): - Caaprio - tomo00 - hanteiv2 Serdeczne gratulacje! Prawidłowa odpowiedź: Odp.: Jaskinia Pamięci, Skalny Klif 1-4, Słoneczne Łąki, Posterunek Fernon, Świątynia Fernon 1, Świątynia Fernon -1, Świątynia Fernon -2, Szlak ZigZag Mam nadzieję że w następnej rundzie jeszcze więcej osób weźmie udział.

• Pieki owczej farmy

Mr. Thinker - - Pomysły i Propozycje

Jak już to wszystkie. Na tak. Back to early stage. Minigry valhalli.

• LoD i Exp Event 10-12.05.19

Mr. Thinker - - Dyskusje

Cisza. No dla mnie to parodia, tym bardziej że, LOD nie jest czymś, co daje tyle co kiedyś, teraz tylko a6 się liczy, LOD tylko wspomoże przyspieszenie dostania się tam i wbicia 90lv, który daje nic. LOD spokojnie mógłby wyglądać w PL jak teraz w DE, w godzinach 13-22. Na siłę utrudniać nie ma po co. Przewiduję, argumenty przeciw: Fabuły się nie zrobi bo jest bezużyteczna, nic się nie dostaje a czas leci(marnuje się). #żenada

• - Kocia ciekawość jest największą we wszechświecie, z tego powodu część* nagród zostaje dzisiaj odsłonięte! 441.png (1szt.) Kolorowa Peruka 4101.png (1szt.) Perła Polarnego Prychacza 802.png (1szt.) Wróżka Światła (50%) 10119.png (5szt.) Błogosławieństwo Ancelloan 10120.png (20szt.) Błogosławieństwo Anioła Stróża NosKumpla *Nagrody mogą zmienić wartość, ale tylko na wyższą, podane nagrody są gwarantowane dla zwycięzcy całego konkursu. - W przypadku remisu dwóch lub więcej osób - Zostanie opublik…

• Kontrowersyjny pomysł, ale ma to podłoże, z resztą rajd ożyje, na tak. Zdobycie samej skrzynki licza to cud (nie mówiąc o zdobycie dobrego itemu), więc cena zostanie taka sama, nie ma co płakać.

• To ja. @hanteiv2

• Notatka III(Hidden Content) Cel: Napisz nazwy wszystkich map, w których był Dr. Maunus. Trzeba pamiętać żeby zacząć od ostatniej lokalizacji poprzedniego dnia - Jaskinia Pamięci.

• Czas minął! Lista zwycięzców (każdy otrzymuje jeden punkt): - Caaprio - tomo00 - hanteiv2 Serdeczne gratulacje! Prawidłowa odpowiedź: Sekretna Farma, Słoneczne Łąki, Skalny Klif 1-4, Mglisty Las, Jaskinia Pamięci Mam nadzieję że w następnej rundzie jeszcze więcej osób weźmie udział.