Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Lucek -

Użytkownik odpowiedział w wątku [SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!.

Changelog z dzisiaj na NosTaleTH (nostale.vplay.in.th/news_show.php?newsid=5361): - Wprowadzony został nowy kostium Wampira (staty posty wyżej) - Nowe pety: - Czarnoskrzydły Imp: element ognia (80%), atak magiczny, resy: 30/-8/10/70. Wpływ na atak: Z…
  • LexiEU -

Użytkownik opublikował nowy wątek: GRA Zwiększenie slotów na kostiumy

Wątek
    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?):zwiększenie slotów na kostiumy 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:Z racji iż wychodzi coraz więcej kostiumów w ostatnim czasie należało by zwiększyć ilość slotów na kostiumy 3.…
  • hanteiv2 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Ocen piosenke poprzednika!.

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Bon do drugiej broni woja tj kuszy.

Nostale to teraz dobra gierka gdzie łucznik ma 50k hp i kręci liczniki na woju z 60k hp, o walkach mag woj to już nawet szkoda gadać bo to czysta parodia, polecam spróbować sobie taką walkę dg na bma nie dość że każdy skill misuje to jeszcze…
  • Ronex -

Gdzie ja niby pisałem że Balista>wszystko, napisałem tylko że fajnie jakby dodali podobnego bona badz lekko słabego do kusz 25aw+. Ja jestem tylko głupim randomowym wojownikiem co sobie pyka w nostejla i napisał co sądzi o aktualnym wojowniku…
  • Buuna -

Nie mogę się doczekać, aż ten kostium wejdzie, ciekawe jak w grze będzie wyglądał. :łzy:
  • IchLiebeDich -

W sumie bonusy szalu nie robia, nie rozumiem po co wcisneli tam exp AW. Myslalem podobnie, jak Thinker, ze "smiertelne krwawienie" z x % i jakis stun, lipaa.
  • Pan Tapir -

Ronex jeżeli uważasz baliste za kusze z którą się da grać na wojowniku to nasza dyskusja powinna się zakończyć od razu. Hiadi- dobry warek, dobre eq, wykorzystuje 50% swoich możliwości Glaciox- brak miecza, karty wiele do życzenia…
  • Alarius -

Użytkownik odpowiedział w wątku 'Wyzwanie tygodnia' - dyskusja.

Cytat od Lucek: „@Alarius odnośnie tych osób zabitych na arenie: można tę samą osobę zabić raz dziennie, aby wskoczył punkt. Czy nie zalicza się ogółem punkt po zabiciu więcej niż raz? ” Zdobywa się tylko jeden punkt za jednego…
  • Thing -

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Arena/ Arena talentów/ Arena mistrzów.

Zupełnie niepotrzebne i beznadziejne propozycje zmian które tylko pogorszyłyby arene. Niech arena zostanie taka jaka jest, szczególnie używanie partnerów typu nimfa, która daje więcej możliwości dla bardziej skillowych i fajnych graczy. Moim…