Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• hanteiv2 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Ocen piosenke poprzednika!.

Użytkownik odpowiedział w wątku Kilka pytań.

Omawiam serwer czwarty! 1. Mag. Najtaniej jest na maga. Problem jest jednak potem z osłonkami. 2. Piórka niestety, od 85 limity (famkowe najlepiej, bo ba pewno wezmą), resell (chyba, że nie umiesz), glaca (boxy/kwiatki/kostki) 3. Tak, jednak trudno…
  • IchLiebeDich -

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Zwiększenie szansy na eq u1-u7 z rajdów wulkanu.

Teoretycznie te eq 92 jest dla graczy, ktorych nie stac/nie chca na AW, wiec jestem za.
  • Lucek -

Użytkownik opublikował nowy wątek: GRA Zwiększenie szansy na eq u1-u7 z rajdów wulkanu

Wątek
    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: W dobie eq awlv proponuję zwiększyć szansę na pozyskanie pudełka u1-7 z rajdów wulkanu. Dodatkowo, jak już inni gracze trafnie zauważyli,…
  • Caaprio -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kilka pytań.

1. Najtańsza do ubrania? Wojownik! Dużo ekwipunku, którego nikt nie chce, bo ta klasa wymarła ze względu na swoją użyteczność. Na każdym rajdzie potrzebni są łucznicy i magowie, wojownik jedynie po ładowanie i buffek cruss(+2 poziom ataku).…
  • Volveremos -

Użytkownik odpowiedział w wątku Co lepiej zrobić za 28kk?.

• Thiene -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Kilka pytań

Wątek
    Hejoo to znowu ja! Założyłem nowy temat, ponieważ pytania nie pasowałyby do tamtego. Mam kolejne pytanka: 1. Jaka klasa jest najtańsza do ubrania (tj. jest multum do niej eq na nb itd.)? 2. Jak najlepiej zarabiać? Słyszałem, że niektórzy…
  • Lucek -

Użytkownik odpowiedział w wątku [SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!.

Cytat od Art: „Cytat od Lucek: „Tylko chcielibyśmy wiedzieć, czy całe te przedsięwzięcie z tymi feedbackami we wszystkich społecznościach nie było robione dla picu. Naprawdę głupio by to wyglądało. ” Zapytam. ” W razie, gdyby ktoś…
  • NuMeReK -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zabawa X czy Y.

• Nesif -

Użytkownik odpowiedział w wątku Pierwsze słowo które mogę wymyślić!.

• Kubek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Pierwsze słowo które mogę wymyślić!.