NosTale Polska

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Zgadnij, kto napisze następny?

1,998

Rurka

Użytkownicy vs. Team

952

vimeq

Błąd z umiejętnościami & buffami na Caligorze

4

IchLiebeDich

Pinned Poszukuję rodziny - Feniks!

2

Torik

Miecz Dwuręczny

1

Alarius

Recent Activities

• Rurka -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Replied to the thread Użytkownicy vs. Team.

• vimeq -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Replied to the thread GRA Błąd z umiejętnościami & buffami na Caligorze.

Quote from TenOdGłośników: “Wg odpowiedzi w ticketach to wina twojego internetu ;o ” idealne podsumowanie! "Sprawdz lacze czy nie tracisz pakietow" xD Ogolnie to juz dawno powinni powiekszyc stabilizacje tej glacy, ale coz, druga woda sie szykuje.…
  • Hmm -

bardziej obstawiałbym że przy natłoku danych (duża liczba postaci) część danych jest "uszkodzona"/zaszumiona i nie dociera poprawna według mnie powinna zostać dodana jakaś funkcjonalność weryfikująca dane skili po X próbach użycia…
  • Torik -

Replied to the thread Poszukuję rodziny - Feniks!.

Nick: Feiran Klasa: mag Poziom postaci: 48 Poziom profesji: 28 Krótki opis postaci: Dwa pierwsze SP zebrane, w sumie wróciłem po długiej przerwie, bo zapamiętałem NosTale jako miejsce, gdzie można było przyjemnie pograć z ciekawymi ludźmi, więc…
  • friends111 -

Po prostu serwer (kanał glacowy) nie wyrabia podczas Caligora i wątek odpowiedzialny za czas buffów, debuffów i cooldownów jest bardzo spowolniony w działaniu - przez co wszystko trwa rzeczywiście dłużej.