NosTale Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

totenfejk Horacy

5

Horacy

Mr. Thinker - (Nie)NADzwyczajny Użytkownik forum NosTale.Pl

89

Nesif

Ramówka (polskiej) TV - Wiosna 2018.

1

Lucek

Alarius - czyli "przyjazny oddział" w Zespole :>

76

Alarius

Przyklejony Jak rozdać punkty w kartach SP dla maga - poradnik.

• Donaj88
  • smokly09
1,021

smokly09

Ostatnie aktywności

• Gwen -

Lubi post użytkownika Laoni w wątku Zmiany w Zespole.

Polubienie (post)
    Dzisiaj z długiej emerytury wróciła do Team'u Shauna Witamy i liczymy na owocną współpracę!
  • Gwen -

Lubi post użytkownika Laoni w wątku Zmiany w Zespole.

Polubienie (post)
    W dniu dzisiejszym z emerytury wróciła Starsza Supporterka Korietta Cieszymy się, że znów z nami jesteś i życzymy powodzenia w dalszej karierze teamowca!
  • Gwen -

Lubi post użytkownika Lucek w wątku GRA Odnowiony event wiosenny (Grasslin).

Polubienie (post)
    Codzienne zadania: (Ukryta treść) Nowy drop z boxów: (Ukryta treść) Nowy NosKumpel: (Ukryta treść)
  • Horacy -

Użytkownik odpowiedział w wątku totenfejk Horacy.

Cytat od Alarius: „Hej, to i ja pozwolę zadać sobie kilka pytań. :D Hejka, nie ma problemu. ^^ Interesujesz się literaturą? Jeśli tak, co mógłbyś polecić? Pewnie. Lubię czytać ze względu na to, że interesują mnie niemal wszystkie gatunki, w
  • Alarius -

Użytkownik odpowiedział w wątku totenfejk Horacy.

Hej, to i ja pozwolę zadać sobie kilka pytań. :D Interesujesz się literaturą? Jeśli tak, co mógłbyś polecić? Jaką formę spędzania czasu na świeżym powietrzu lubisz? Ulubiony film? Ulubiony przedmiot w szkole? KFC czy McDonald`s? Co urzekło…
  • Nesif -

Użytkownik odpowiedział w wątku Mr. Thinker - (Nie)NADzwyczajny Użytkownik forum NosTale.Pl.

• Lucek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Ramówka (polskiej) TV - Wiosna 2018..