NosTale Polska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Pierwsze słowo które mogę wymyślić!

1,827

Nesif

Torby a6

0

[21.05.18] 24h Happy Hour – deszcz dolarów!

0

Złote monety

0

dmg a sciaganie defa

3

Slendi

Ostatnie aktywności

• Nesif -

Użytkownik odpowiedział w wątku Pierwsze słowo które mogę wymyślić!.

• Tsube -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Torby a6

Wątek
    Mógłby mi ktoś wstawić link lub wypisać drop z toreb za x50 biletów zołnierzy hellord i mystic heaven? Nie mogę nigdzie tego znaleźć :/
  • Art -

Użytkownik opublikował nowy wątek: NOSMARKET [21.05.18] 24h Happy Hour – deszcz dolarów!

Wątek
    Cytat od NosTale News: „ #####Zgarnij podczas naszej 24h Happy Hour przy zakupie NosDolarów 20% więcej tej cennej waluty!##### Okres: 21.05.2018, godz. 0:00 do 21.05.2018, godz. 23:59 CEST ” Źródło: pl-blog-nostale.gameforge.com/…appy-hour-deszcz-dolarow/
  • Art -

Użytkownik opublikował nowy wątek: NOSMARKET [21.05.18] 24h Happy Hour – deszcz dolarów!

Wątek
    Cytat od NosTale News: „ #####Zgarnij podczas naszej 24h Happy Hour przy zakupie NosDolarów 20% więcej tej cennej waluty!##### Okres: 21.05.2018, godz. 0:00 do 21.05.2018, godz. 23:59 CEST ” Źródło: pl-blog-nostale.gameforge.com/…appy-hour-deszcz-dolarow/
  • Tsube -

Użytkownik opublikował nowy wątek: GRA Złote monety

Wątek
    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Wymiana złotych monet 2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Propnuję, by dodać możliwość wymiany złotych monet na srebrne. Po wprowadzeniu rajdów yertiranda, wymiana złotych monet na…