You are not logged in.

Dear visitor, welcome to NosTale.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

tygrysek661

Unregistered

1

Thursday, July 23rd 2009, 11:50am

Pomocy nie moge Grac w Nostale

przeinstalowalem nostale juz 4 razy i nadal nie dziala wyskakuje błąd :
"Sprawdzanie informacji o aktualizacji" a pozniej wyskakuje
"Nie można połączyć się z serwerem aktualizacji"
Przez to nie moge włączyc dalej gry. normalnie jej nie sciagnelem tylko z torenta i codziennie rano sciagam od nowa i nie pomaga. Torenta sciagnelem od was ze stronki.
POMOCY. :(

Jezeli napisalem w zlym miejscu to sory ale to jest moj 1 temat

NewSirTanat

Unregistered

2

Thursday, July 23rd 2009, 12:15pm

Musisz mieć zapewne problemy z internetem, jak cię nie łączy z serwerem.

szawel

Zaradny

• "szawel" is male

Date of registration: Feb 28th 2009

• Send private message

3

Thursday, July 23rd 2009, 12:26pm

moze masz wlaczonego utorrenta ? ^^ Jak ja mam wlaczonego to tez nie moge wlaczyc Nostale

tygrysek661

Unregistered

4

Thursday, July 23rd 2009, 12:34pm

torenta mam caly czas wylaczonego. tylko gadu włączone ale nie dziala. próbowalem duzo razy roznych zeczy i nic nie pomaga :/
po restarcie kompa wyłączylem wszystkie niepotrzebne zeczy i tak sie nie włączyło. kiedys normalnie gralem w nostale. :/

This post has been edited 1 times, last edit by "tygrysek661" (Jul 23rd 2009, 12:39pm)

szawel

Zaradny

• "szawel" is male

• Send private message

5

Thursday, July 23rd 2009, 1:14pm

Kiedys byl tak, ze ten klient z torrenta byl niemiecki i nie dzialał ale chyba to juz jest naprawione, nie za bardzo wiem jak Ci pomoc.
Ja bym sprobowal sciagnac nostale normalnie z przegladarki a nie przez torrenta.
Zainstalowac od nowa. Tzn odinstalowac stara wersje i nowa na czysto instalowac ( nie nadpisywac )
Mozliwe tez ze antywirus lub firewall wykrywa program ktory chce sie laczyc z internetem i go blokuje ale wydaje mi sie ze to malo prawdopodobne.

tygrysek661

Unregistered

6

Thursday, July 23rd 2009, 1:53pm

mialem avasta. firewala niemam. avasta rano usunelem i na czysto sprawdzalem i nie dzialalo. moze macie jakas stronke na ktorej jest ten patch albo pliki. mozecie sami je spakowac i wrzucic link.. wielkie dzieki. :/ normalnie nie moge sciagac. wyskakuje ze link jest uszkodzony

This post has been edited 2 times, last edit by "tygrysek661" (Jul 23rd 2009, 2:07pm)

Dragonevil

Poszukiwacz

• "Dragonevil" is male

Date of registration: Jul 14th 2009

• Send private message

7

Thursday, July 23rd 2009, 2:10pm

Witam, może spróbował byś skopiować folder z NosTale od jakiegoś kumpla ? Ja miałem podobny problem z inną grą, i ,,pożyczanie" plików od kumpla pomogło :)

S2: Mag <OFF>
Lvl: 72
jlvl: 80

S3: Łucznik <ON>
Lvl: xx
jlvl: xx

tygrysek661

Unregistered

8

Thursday, July 23rd 2009, 2:13pm

noo pewnie pomoze..

Dragonevil

Poszukiwacz

• "Dragonevil" is male

Date of registration: Jul 14th 2009

• Send private message

9

Thursday, July 23rd 2009, 2:16pm

Może być taka sytuacja, że nie pomoże... wtedy na 100% coś z twoim łączem, może napisz nam jaki masz net ?

S2: Mag <OFF>
Lvl: 72
jlvl: 80

S3: Łucznik <ON>
Lvl: xx
jlvl: xx

tygrysek661

Unregistered

10

Thursday, July 23rd 2009, 2:29pm

powinno dzialac jak mozecie to wyslijcie mi pliki te które sa dopiero po aktualizacji na email tygrysek661@wp.pl
dzieki.

This post has been edited 1 times, last edit by "tygrysek661" (Jul 23rd 2009, 6:23pm)

WhiteSword

Poszukiwacz

• "WhiteSword" is male

Date of registration: May 24th 2009

Occupation: Pro

• Send private message

11

Thursday, July 23rd 2009, 4:30pm

spróbuj ściągnąć z przeglądarki a nie z torenta ;) Jeszcze jest możliwość że windows blokuję ;)
Nick: WhiteSword
Lvl: 70
Jlvl: 80 max

Pisząc do mnie nie zaczynaj od 'ej','e' itp

tygrysek661

Unregistered

12

Thursday, July 23rd 2009, 6:24pm

windows nie blokuje. z przegladarki nie moge wyskakuje ze plik jest uszkodzony :/

szawel

Zaradny

• "szawel" is male

• Send private message

13

Thursday, July 23rd 2009, 11:58pm

sprobuj tam gdzie jest napisane client download nacisnac prawym i zapisz element docelowy jako... zapisz to na pulpit i kliknij 2x moze sie sciagnie

tygrysek661

Unregistered

14

Friday, July 24th 2009, 9:35am

nie idzie. niechce tego zapisac duzo razy normalnie próbowalem sciagnac i nie szlo. z Metinem 2 tez tak bylo.. tez nie chcialo go sciagac :/

Methe

Unregistered

15

Friday, July 24th 2009, 2:45pm

Nie ten dział

Zamykam.