You are not logged in.

Dear visitor, welcome to NosTale.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Sisu

Poszukiwacz

• "Sisu" is male
  • "Sisu" started this thread

Date of registration: Aug 17th 2009

• Send private message

1

Wednesday, October 23rd 2013, 3:20pm

Wczorajsi - prezentacja fam

Mam przyjemność, jako obecny szef rodziny, przedstawić wam garść informacji o nas.

1. Skład

Szef: Sisu
Zastępcy: _KoKo_ , ~Lukier~
Rodzina liczy około 80 członków w tym kilku zarządców, którzy pomagają w rozwijaniu rodziny.

2. Atmosfera

Akceptujemy:
  • wszelkiego rodzaju inicjatywy spajające fam;
  • rozmowy na czacie rodzinnym na tematy mniej lub bardziej poważne;
  • wszelkiego rodzaju przejawy pomocy wewnątrz rodziny (zwykłe pożyczanie kasy nie jest pomocą).
Nie tolerujemy:
  • niedojrzałych zachowań przejawiających się wulgarnością oraz egoizmem.

3. Aktywność

Przy ustalaniu składu rodziny (rekrutacja, ewentualne kicki) największy nacisk kładziemy na aktywność graczy. Staramy się wymagać od każdego z członków przynajmniej minimalnego zaangażowania w każdym aspekcie gry:
  • zdobywanie pdr (uczestnictwo w rajdach);
  • zdobywanie wkładu na glacy.

4. LoD

Codziennie organizowany jest rodzinny wypad do Krainy Śmierci (LoD). Na kilkanaście minut przez otwarciem bramy zbieramy się w wyznaczonym miejscu w celu ustalenia grup. Zawsze staramy się aby grupy zostały rozdane uczciwie (równy exp). W zależności od poziomu postaci oraz liczy uczestników można wybrać:
  • dół / środek - osoby chętne;
  • góra / chodzony (cały LoD).

5. Rajdy na Glacy

Kolejnym ważnym elementem rozgrywki dla naszej fam jest Glaca oraz rajdy, które mają tam miejsce. W zależności od dnia (środek tygodnia, weekend) przeciętnie wykonujemy od jednego do trzech rajdów dziennie. Atrybuty rajdu, z którymi dajemy sobie radę bez większych problemów to: ogień, mrok, światło. Warto też dodać, że jesteśmy aniołami.

6. Ranking rodzin

Wczorajsi są jedną z dwudziestu rodzin posiadających 10 poziom, natomiast dużą aktywność Wczorajszych w świecie Nostale można zweryfikować przeglądając rankingi:
  • Ranking (miesiąc) - suma zdobytych PDR w poprzednim miesiącu;
  • Uzbierane PDR (miesiąc) - suma zdobytych PDR w bieżącym miesiącu.

7. Skarbiec

Rodzina posiada Skarbonkę a co za tym idzie pewną sumę złota, którą można rozdysponować w przeróżny, dobry dla fam, sposób. Na chwilę obecną rodzina posiada około 50kk złota. Pieniądze są przeznaczane na zakup pieczęci, kamieni spotkań drużyny oraz na przeróżne nagrody.

8. Nagrody za PDR

Każdy członek rodziny, który uzbiera sumę 10k PDR (lub jej wielokrotność) otrzyma z rodzinnego Skarbca nagrodę, i tak każda osoba za uzbieranie:
  • 10k, 20k, 30k, 40k, 50k - otrzymuje 500k złota nagrody;
  • 60k, 70k, 80k, 90k, 100k - otrzymuje 750k złota nagrody.

9. Przywilej 90+

W fam istnieje możliwość dodania do rodziny drugiej postaci bądź nupka (swojego, kolegi) jeżeli dany gracz posiada poziom 90 lub wyższy i jest aktywnym graczem.

10. TeamSpeak

Posiadamy aktywny pokój na jednym z serwerów, nie jest jednak obowiązkiem korzystanie z niego. Każdy w miarę potrzeb i możliwości może na nim przebywać.

11. Konkurs wbijania reputacji

Konkurs polega na wbiciu jak największej liczby reputacji. Każda edycja konkursu trwa 15 dni tzn. od 1 do 15 dnia danego miesiąca oraz od 16 do ostatniego dnia danego miesiąca. Osoby, które w tym czasie wbiją najwięcej reputacji otrzymają nagrody (pieniężne i/lub rzeczowe).

12. Rodzinne rajdy sp

Codziennie po LoD, w miarę możliwości, organizowane są rajdy Draco oraz Glacerusa. By móc uczestniczyć należy posiadac lvl 87+. Pierwszeństwo uczestniczenia w rajdach mają oczywiście członkowie rodziny.

Adres naszego forum: wczorajsi.phorum.pl (klik)
Wymogi do naszej rodziny: rekrutacja

This post has been edited 13 times, last edit by "Sisu" (Mar 9th 2014, 1:47pm)

Virox

Zaradny

• "Virox" is male

Date of registration: Jul 4th 2013

• Send private message

2

Sunday, December 1st 2013, 2:52pm

nick: Tewere

imię: Kacper

klasa oraz lvl postaci: Łucznik 73lvl

reputacja: Red przywodca

wkład z glacy:3k Bo reset dzisiaj był

posiadane karty specjalisty: Rang 32j +2 , sin 26j+3,des 41+1,wk+2 47j,cs26j+1,zwiad 10j dropnol dopiero (Teraz akurat biore sie za konto poprawiam sp czyli upam do +5 wiekszosc i bije na nich 50j . Jeszcze idzie event wiec zarobie torche i bedzie dobrze

eq: U5+5 oblech i tynika na 62 bede zmienial. resy mam wiekszosc brak na wode i polowy na ogien ale jak napislaem wyzej:>

poprzednia fam i powód odejścia:RebellionAnges odszedlem pniewaz szefowa przestala byc aktywna. rozmowy na czacie upadly i fam stracila klimat.

znajomi z fam Wczorajsi:~Lukier~ (on tez byl w RebellionAnges)

coś o sobie:Nazywam sie kacper mam 13 lat . Mam 170cm wzrostu nawet nwm czeu to pisze ^^. mieszkam na Dolnym Ślasku. Mam poczucie humoru i lubie jezdzic na rowerze. ciesze sie bo u mnie nie bedzie sniegu prawdopodobnie wiec bede mial co robic w grudniu a mianowicie bede jezdzic na rowerze . Jestem pomocny i dbam zeby zawsze bylo sprawiedliwie No i to chyba koniec wybaczcie jezeli beda bledy ale pisze to na szybko :)

MaltaSilver

Poszukiwacz

• "MaltaSilver" is male

Date of registration: Dec 31st 2011

Zawód: Szkoła :)

• Send private message

3

Sunday, December 1st 2013, 3:12pm

nick: MaltaSIlver

imię: Gracjan

klasa oraz lvl postaci:Wojownik 71

reputacja: Blue przywódca

wkład z glacy: Bede sie starał chodzic jak najczesciej :> Wczesniej troszke mało na woju, bo famki na to nie pozwalały (nie było z kim).

posiadane karty specjalisty:Tu niestety nie ma rewelacji, ale po evencie spróbuje upnac :>
SP1-35+2
SP2-18
SP3-57+2
SP4-30+3 :_:

Podejrzewam, ze w najblizszym czasie kupie mnicha, bo lubie pvp a niestety z takimi sp łatwo nie jest ;/

eq:Zabójca u5+6 Zbrojka 63 u5+5 Kusza 58 u5+3
Aktualnie zarabiam na kryształke porzadna i resy lepsze, poniewaz konto niedawno zostało okradzione (z własnej głupoty..)

poprzednia fam i powód odejścia: Szczerze mówiac nie pamietam. Przerwe mialem od Nostale.

znajomi z fam Wczorajsi:-- :C

coś o sobie: Młody jestem :) Głównie interesuje sie mocna muzyka (Metal). Gram na gitarze/perkusji i staram sie nauczyc wokalu porzadnie, zeby bylo tak uniwersalnie na przyszlosc :> Ogółem duzo czasu spedzam przed komputerem (głównie weekendy) przez moje miejsce zamieszkania ;/
Let the body sit the flow

Misa-Chan

Zaradny

• "Misa-Chan" is female

Date of registration: Feb 21st 2013

Zawód: Jestem tchórzliwa, leniwa i praktycznie niczym nie różnię się od niepotrafiącej myśleć dekoracji. / Głownodowodząca Mosnators

• Send private message

4

Tuesday, January 14th 2014, 9:13pm

nick: Neferpitou

imię: Madzia

klasa oraz lvl postaci: mag 55lvl

reputacja: zielony ekspert (ojej wiem, że mała, ale teraz ciągle chodzę na pts'y więc szybko wbije ;) )

wkład z glacy: Na razie nic :C Miałam postać na Enigmie 85 lvl więc z glacą nigdy problemów nie miałam.

posiadane karty specjalisty: red +0, holy +0 <--- za mała jobka jak wbije będzie min. +5

eq: różdzka u7+5 na 45lvl, zbroja u7+5 na 46 <-- zbrojka do wymiany :C

poprzednia fam i powód odejścia: Jeszcze nie byłam.

znajomi z fam Wczorajsi: nie ma :C

coś o sobie: Nazywam się Madzia, mam 14 lat. Uwielbiam sporty, koktaile i długie pogawędki z przyjaciółmi. Czasem miewam humorki, ale szybko przemijają. Jestem graczem z bety <--- tu się nie czepiać ponieważ miałam wtedy 9lat, a brat mi pokazał tą grę. Grałam także na Enigmie postać była 85lvl. Nigdy nie miałam jakiś większych "nie chęci" do glacy. Lubię także pomagać. Poszukuję fam z miłą atmosferą natomiast nie interesują mnie opinie innych.

"Śmierć jest niczym ma głęboka, stara rana"

blog: kliknij, ale za bóle paczałek nie odpowiadam.
zestawik by enyuu-sensei :*

Stunter13

Poszukiwacz

• "Stunter13" is male

Date of registration: Jun 10th 2010

Zawód: Uczeń

• Send private message

5

Tuesday, January 14th 2014, 11:07pm

nick: Myszak

imię: Szymon

klasa oraz lvl postaci: Wojownik 72lv

reputacja: 408k (mistrz)

wkład z glacy: ok. 35k (regularnie uczęszczam na glace)

posiadane karty specjalisty:
-War 54j +6
-Blade 26j +3
Cruss 40j +0
Ber. 21j +0
Glad 26j +2
Mnich 34j +5

eq:
Pełen chwały u5 +6
Kusza (58lv) u7 +5
Zbroja (62lv) u7 +7

poprzednia fam i powód odejścia: Ostatnią fam w jakiej byłem, byli Jutrzejsi. Powodem odejścia było to, że gdy wszedłem do gry, połowy członków już nie było.

znajomi z fam Wczorajsi: Nie znam konkretnych osób z waszej rodzinki, tylko jakieś pojedyncze osóbki z widzenia :3

coś o sobie: Jestem chłopakiem, mam 15lat, interesuję się sportem, trenuję pływanie, jestem ambitny, mam swoje cele i plany które staram się realizować. Próbuję pomagać innym graczom w miarę moich możliwości, rzadko kiedy się złoszczę, jestem aktywny podczas robienia różnego typu rajdów/eventów jak i na co dzień. :)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam. :)

Sisu

Poszukiwacz

• "Sisu" is male

• Send private message

6

Thursday, January 30th 2014, 2:08am

Nowość!

11. Konkurs wbijania reputacji

Konkurs polega na wbiciu jak największej liczby reputacji. Każda edycja konkursu trwa 15 dni tzn. od 1 do 15 dnia danego miesiąca oraz od 16 do ostatniego dnia danego miesiąca. Osoby, które w tym czasie wbiją najwięcej reputacji otrzymają nagrody (pieniężne i/lub rzeczowe).

12. Rodzinne rajdy sp

Codziennie po LoD, w miarę możliwości, organizowane są rajdy Draco oraz Glacerusa. By móc uczestniczyć należy posiadac lvl 87+. Pierwszeństwo uczestniczenia w rajdach mają oczywiście członkowie rodziny.

perszing

Poszukiwacz

Date of registration: Nov 1st 2013

• Send private message

7

Thursday, January 30th 2014, 8:46am

bylem kiedys u was na 79 lvl teraz 85 i bylo nawet fajnie polecam innym

Dawidex

Poszukiwacz

• "Dawidex" is male

Date of registration: Dec 29th 2012

Zawód: Uczeń gimbazy.

• Send private message

8

Thursday, January 30th 2014, 9:34am

Witaj Sisu! Nazywam się Dawid, mam 15 lat i bardzo chciałbym dołączyć do twojej rodziny. Mam 20 lv (szybko rośnie), ale mimo to mam nadzieję, że mnie przyjmiesz! Dlaczego? Dlatego, że fam to nie ograniczenia lvlowe, repowe... Fam powinna spajać nas ze sobą. A do fam chce dołączyć bo jestem dość koleżeński oraz mówią, ze spajam ludzi ze sobą i motywuję ich do działania. Poza tym jestem aktywnym graczem, troszkę czasem wymagającym, uczciwym, a do tego jakim skromnym :śmiech: . To wszystko co chciałem powiedzieć. Ślę pozdrowienia Sisu oraz całej rodzinie!

Hehehe... tło zrobione w paincie :)
Pamiętnik [KLIK]

Rakeri

Łazik

• "Rakeri" is male

Date of registration: Dec 14th 2013

• Send private message

9

Thursday, January 30th 2014, 9:58am

fam to nie ograniczenia lvlowe, repowe...

Jakbyś czytał wszystko co jest wymagane na forum wiedziałbyś, że jest 80+ oraz nos.
Fam powinna spajać nas ze sobą.

Też to sugeruje ale sa takie zasady ;_;

Dla tych co nie umieją czytać i są poniżej lvl 80+

Wymagania
lvl 80+
repa nos+
wkład minimum 10k
dobra bijąca karta przynajmniej +9
znajomość regulaminu fam!

Klik

Dziękuje za sygne i awatar Muffka-chan :>

Dawidex

Poszukiwacz

• "Dawidex" is male

Date of registration: Dec 29th 2012

Zawód: Uczeń gimbazy.

• Send private message

10

Thursday, January 30th 2014, 10:34am

W pierwszym poście nie ma o tym mowy...

Hehehe... tło zrobione w paincie :)
Pamiętnik [KLIK]

Rakeri

Łazik

• "Rakeri" is male

Date of registration: Dec 14th 2013

• Send private message

11

Thursday, January 30th 2014, 10:35am

W pierwszym poście nie ma o tym mowy...

Dlatego dał link do forum :P

Dziękuje za sygne i awatar Muffka-chan :>

Sisu

Poszukiwacz

• "Sisu" is male

• Send private message

12

Thursday, January 30th 2014, 2:02pm

Dodałem w pierwszym poście bezpośredni link do wymogów rekrutacyjnych.
Dziękuję również Rakeri za przytoczenie ich.
Ponieważ mogą one ulec zmianie, to zapraszam do sprawdzania ich również na naszym forum.

:)

Nowa rekrutacja!

lvl 80+
repa mistrz+
wkład minimum 10k
wk/crus/pos +9
znajomość regulaminu fam!

This post has been edited 5 times, last edit by "Sisu" (Mar 9th 2014, 1:47pm)

Wolverine[PL]

Poszukiwacz

Date of registration: Jun 30th 2013

• Send private message

13

Wednesday, March 5th 2014, 4:56pm

Podanie Wolverine[PL]

nick: Wolverine[Pl]

imię: Kacper

klasa oraz lvl postaci:77 lv wojownik

reputacja: ziel. mistrz

wkład z glacy:narazie niemam to dopiero mój wielki powrót

posiadane karty specjalisty: war +8(spalony)naprawie,berek+10,jajamaru +5,balde+5,pirat+14,pajama+13,cruss+8,mnich 19j

eq:szybki miech u6+6,balista u7+5,ciezki obrona u6+5

poprzednia fam i powód odejścia:OtakuII odechcialo mi sie grania, poprostu to byla moja famka ale rozwiazalem zacząłem grać teraz na nowo i szukam fajnej famki.
Mam ts3 skype itp.

iGitaraGra

Poszukiwacz

Date of registration: Oct 13th 2013

• Send private message

14

Wednesday, March 5th 2014, 11:02pm

nick: DivineFlynn

imię: Marcin

klasa oraz lvl postaci: łucznik 85 poziom

reputacja: blue mistrz

wkład z glacy: chęci mi nie brakuje ale głównie to zależy od czasu jaki spędzam w grze

posiadane karty specjalisty: wk 99+11 / cs 49+8 / zwiad37+5 ( narazie innymi sp nie gram )

eq: łuk pustynnych u6+8 zbroja : lekki krok u6+8 sztylet : cienia u6+2

poprzednia fam i powód odejścia: Fam opuściłem ze względu na obecność w niej pewnego osobnika ( nazwy fam mogę podać na pw ;3 )

znajomi z fam Wczorajsi: nikogo nie znam

coś o sobie: Mam na imię Marcin i mam 16 lat. W Nt gram już około rok. Interesuje się sportem oraz informatyką.

• "Lizenzierte Räuber" is male

Date of registration: Jan 29th 2012

• Send private message

15

Thursday, March 13th 2014, 7:30pm

Podepnę się pod poprzednie posty:

nick: FlufyPandaQ
imię: Wojtek
klasa oraz lvl postaci: łucznik, 57lvl, szybko rozwijam postać
reputacja: czerwony wojownik(green expert)
wkład z glacy: bardzo lubię glacę, spędzam tam dużo czasu
posiadane karty: Myśliwy 99+11, Destro 71+9, Wk 99+8, Zwiadowca 41+9
eq: spojrzenie strażnika u5+6, red łuk u4+5(zamiana na 63lvl na oblęznika u6+7), sztyletu nie posiadam, nie gram sinem, jedynie co to osl w sztylecie
poprzednia fam: będzie to moja pierwsza rodzina, jako iż grałem dotychczas indywidualnie
coś o sobie: Jestem Wojtek, mam 17lat. Interesuję się informatyką. Tworzę strony html'owe. Uczęszczam do klubu piłkarskiego, interesuję się też wędkarstwem.

Tworzę strony html na zamówienie!

Shad

Poszukiwacz

• "Shad" is male

Date of registration: Sep 25th 2011

• Send private message

16

Wednesday, March 26th 2014, 3:53pm

dobra no to nic, trudno.

This post has been edited 1 times, last edit by "Shad" (Mar 26th 2014, 4:16pm)

iArtrix2

Łazik

• "iArtrix2" is male
  • "iArtrix2" has been banned

Date of registration: Aug 6th 2013

Zawód: Murzyn

• Send private message

17

Wednesday, March 26th 2014, 3:55pm

@UP Nie żeby coś, ale Wczorajsi się rozpadli

Sygnaturka i Avek by BMO xD

marek9078

Poszukiwacz

• "marek9078" is male

Date of registration: Oct 11th 2010

Zawód: Główny ubojowy w Kl. Auschwitz Birkenau

• Send private message

18

Wednesday, March 26th 2014, 11:07pm

Ahh te zasady dobra karta minimum +9, co da ci karta jak masz eq u0 jprdl LOGIKA. No ale cóż wczorajsi i wszyystko jasne...

Filipovov

Poszukiwacz

Date of registration: Dec 23rd 2013

• Send private message

19

Thursday, March 27th 2014, 1:35am

@UP Gdybys jeszcze nie wiedzial wczorajsi sie rozpadli...

Sisu

Poszukiwacz

• "Sisu" is male

• Send private message

20

Friday, March 28th 2014, 8:00pm

Marek, ta zasada miała za zadanie zablokować exp kart na górze od pierwszej profesji. Wyjątkiem była osoba lurająca i holka - tu wystarczyły wszystkie skile.