You are not logged in.

Dear visitor, welcome to NosTale.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Skailer

Grupa Specjalna

• "Skailer" is male
  • "Skailer" started this thread

Date of registration: Apr 21st 2009

Occupation: Uczeń (Technik Informatyk)

• Send private message

1

Tuesday, November 24th 2009, 5:25pm

Nazwy Kart Specjalisty

Witam.
Chciałbym się spytać, co myślicie o nazwach kart specjalisty? Chodzi mi o te polskie nazwy. Niektóre z nich są wręcz śmieszne. Chciałbym wiedzieć co o nich sądzicie, a z mojej strony zaproponować trochę zmienione. Może przekonamy team i tłumaczy na poprawki w tej kwestii :)
Moje propozycje, aktualnie wygląda to tak, kolejno jak w tamtym temacie jest napisane:

Karta przebrania w kurczaka
Piżama
Wojownik (ale w tym wypadku, warto byłoby zmienić tłumaczenie podstawowej postaci wojownika, na szermierz ponieważ wojownik zamienia się w wojownika? coś tu nie halo :))
Myśliwy
Czerwony Mag lub Mag Ognia
Samuraj (bo karta Blada, oprócz miecza w niczym nie przypomina ninje (oni ubierali się na czarno i w stylu jajamaru) tylko bardziej samuraja.. ale tak do końca ta nazwa także nie jest trafiona, ponieważ samuraje mieli pancerz, no ale nie miałem nic lepszego na myśli, może ktoś wpadnie na lepsza nazwę? )
Zabójca
Święty Mag
Jajamaru (pasowałoby tu także Ninja, ale nie ma co przy tym kombinować :) )
Co do nazwy "Krzyżowiec" także nie mam pewności.. chyba już bardziej Kusznik. Zresztą co to w ogóle znaczy krzyżowiec?
Niszczyciel
Niebieski Mag lub Mag Wody
Berserker
Poskramiacz (pasowałoby także Człowiek Lasu, według mnie)
Mroczny Mag lub Mag Mroku

Czemu mag, a nie magik? Bo magików to mamy w cyrku i robią sztuczki, dlatego uważam że te nazwy są złe, a raczej śmieszne.

Wiem że można to olać, bo po co to komu? Nie zmienia mechaniki gry. No ale mała poprawka kosmetyczna, także nie zaszkodzi, prawda?
Avalon - Mido, Skailer

My Anime List / Kalkulator do SP / Ohayo Minna-san :)

This post has been edited 4 times, last edit by "Skailer" (Nov 24th 2009, 6:01pm)

Parowoz11

Poszukiwacz

• "Parowoz11" is male

Date of registration: Aug 22nd 2009

• Send private message

2

Tuesday, November 24th 2009, 5:41pm

Ja bym wolal, zeby karty sp byly nazwane tzw nazwami wlasnymi. Mozna by troche rozwinac fabule.
Serwer: Avalon

Dido282

Unregistered

3

Tuesday, November 24th 2009, 5:42pm

Mroczny mag, weź się ogarnij bo to ni w ząb nie pasuje do Dark Gunner co powinno być Mroczny strzelec.

madik1910

Unregistered

4

Tuesday, November 24th 2009, 5:51pm

Masz jakąś racje...

Np.Kiedyś było na sin ie zabójca, a teraz łajdak jak mój brat popatrzył się na nazwe to spadł z krzesła ;(

Albo mysliwy Bo jaki jest myśliwy z rangera raczej żaden co że ma czapke podobną to myśliwego ?(

Fajnie by było...Ze zmianą nazwy ale gra to gra 8o

reszta kart jest spoko:)

Skailer

Grupa Specjalna

• "Skailer" is male
  • "Skailer" started this thread

Date of registration: Apr 21st 2009

Occupation: Uczeń (Technik Informatyk)

• Send private message

5

Tuesday, November 24th 2009, 5:55pm

Pisze łajdak? o.o nie zauważyłem nawet... w plecaku pisze "Karta Zabójcy" .....
Avalon - Mido, Skailer

My Anime List / Kalkulator do SP / Ohayo Minna-san :)

This post has been edited 3 times, last edit by "Skailer" (Nov 24th 2009, 6:06pm)

erver

Unregistered

6

Tuesday, November 24th 2009, 6:29pm

Co do DG, wydaje mi się, że lepiej pasowałby Mroczny kanonier. Ten temat, mimo że potrzebny, długo raczej nie ustoi ponieważ
1) Na wysłuchanie naszych błagań szanse są raczej marne
2) Zaraz zlecą się tu zawodowi spamerzy, i jak to już bywało, z normalnej dyskusji zrobią siedlisko absurdu.