You are not logged in.

Dear visitor, welcome to NosTale.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

xxpiotrekxx53

Poszukiwacz

• "xxpiotrekxx53" is male
  • "xxpiotrekxx53" started this thread

Date of registration: Apr 11th 2012

• Send private message

1

Tuesday, August 7th 2012, 6:36pm

Jak zdobyc duzo kasy

Jak zdobyc okolo 60-70kk na nd moge dac ok 100zl wiec nie zaszaleje skad tyle kasy wziasc

MufiTNL

Poszukiwacz

• "MufiTNL" is male

Date of registration: Jun 12th 2012

• Send private message

2

Tuesday, August 7th 2012, 7:05pm

Nie da się zarbic 60-70kk za 100zł a jesli się myle to przepraszam z 30kk moze zarobisz za 100zl ale 60-70kk raczej nie

hugoikkk

Poszukiwacz

• "hugoikkk" is male

Date of registration: Aug 19th 2011

• Send private message

3

Tuesday, August 7th 2012, 7:11pm

możesz zarobic tyle jak kupisz golda na allegro :Szeroki Uśmiech:

Sheba

Stary Wyjadacz

• "Sheba" is female

Date of registration: Mar 21st 2010

Occupation: Lażing, plażing, hejting.

• Send private message

4

Tuesday, August 7th 2012, 7:25pm

Z tego co wiem sprzedawanie czegokolwiek z NosTale na allegro jest nielegalne, ale jak chcesz.
Za 100zł da się zarobić tyle- trzeba tylko być ogarniętym. Ancki, zwoje czy perfumy, może pudło SP lub lodowe pudła. Do tego resell i piórka, jeśli masz szczęście to resy.

Amei

Poszukiwacz

• "Amei" is male

Date of registration: Aug 22nd 2010

• Send private message

5

Tuesday, August 7th 2012, 8:06pm

hugoikkk widać, jak dużo wiesz.. osoby, które sprzedają na allegro robią w ciula, dajesz im kase, a oni ci w NT nic nie dadzą ;) kolega brał 50kk za 100 zł i nigdy ich nie dostał

~Sygna i Avek by Tsu~
This post has already been reported.

SamoTi

Poszukiwacz

• "SamoTi" is male

Date of registration: Jul 8th 2011

• Send private message

6

Wednesday, August 8th 2012, 2:24am

Wiadomo w NM najlepszy towar żeby mieć PEWNY zarobek to ancki, zwoje cenna zazwyczaj ta sama a zapotrzebowanie nie maleje możesz jeszcze poszukać ludzi którzy wymieniają kasę z tego S na jakim grasz na itemki z innego S tacy ludzi zazwyczaj dają więcej kasy lub poszukaj ludzi sprzedających sp bez pudła takie sp czasami są po strasznie zaniżonych cenna bo właściciele chcą się ich szybko pozbyć.

Pamiętaj też aby nie ulegać chwili i nie sprzedawać itemów ani nie kupować Na szybko Na już bo po co coś sprzedać za 700k jak za jakiś czas może być warte 1kk ^^

Postacie:
SHOT~DOWN: 81 OFF
LUKSUS: 60 OFF
~Volcano~: 51 ON
:ahhh: STFU N GET UP
:ahhh:

MufiTNL

Poszukiwacz

• "MufiTNL" is male

Date of registration: Jun 12th 2012

• Send private message

7

Wednesday, August 8th 2012, 3:21am

Pamiętaj też aby nie ulegać chwili i nie sprzedawać itemów ani nie kupować Na szybko Na już bo po co coś sprzedać za 700k jak za jakiś czas może być warte 1kk
albo 400k bedzie kosztowac -_-

IAmBoskiM

Zaradny

• "IAmBoskiM" is male

Date of registration: Jun 2nd 2012

Occupation: Emm żyję?

• Send private message

8

Thursday, August 9th 2012, 7:12pm

Próbuj szczęścia z resami. Jak zrobisz jakiś res z przepisów B 6s 70% to z 8kk leci. Ja mam takiego resa i sellam go za 8,4kk. Tylko, że to trochę ryzykowne, gdyż jest 20% szans. Jest jeszcze 1 sposób z ML. U was na s1 dostajesz gdzieś 5 FM max. 8 za 20x5, a u nas to dajesz 20 FM >.<. Zrób sobie mini-grę najlepiej strzelnice, gdyż ze strzelnicy lootają proszki, które sellniesz za ok. 30k. Czyli dajesz kolesiowi FM, a proszki twoje. Oczywiście jak ci z plonu zostaną FM to też można sellnąć. Mam nadzieję, że pomogłem ;)
Nick: IAmBoskiM
Klasa postaci: Wojownik
Poziom postaci: 81
Poziom profesji: 80
Serwer: Finesia
SP 1: Wojownik 60J +9
SP 2: Samuraj 58J +10
SP 3: Krzyżowiec 75J +4
SP 4: Berserker 44J +6