You are not logged in.

Dear visitor, welcome to NosTale.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Geroszt

Unregistered

1

Saturday, June 4th 2011, 10:15pm

co zrobic zeby zdobyc sp1 red mag

mam maga lvl 36 toma 35 lvl wr ognia 29% zbroje na lvl34 +4 bron na lvl29 +5 slub ognia 2 poziom a reszte na 1poziomie co mam zrobic zeby przejsc jakie sile musze miec poty i jaki eq ?

NoLifer

Poszukiwacz

• "NoLifer" is male

Date of registration: Sep 6th 2010

• Send private message

2

Saturday, June 4th 2011, 10:41pm

Powiem Ci tak , że ja grając pierwszy raz w Nostale , na Avalonie swoim magiem robiłem 1 sp około 70 razy bez ściemy.
Doszedłem do wniosku , że jakies sposoby , taktyki nic nie dają. Ogarniasz gre przechodzisz za 1 razem , a jak nie to próbujesz do upadłego.
Wiem , że boss jest dość trudny , bo ma nawet niezłe resy , ale jedyne co poradzę to zakupić 99 kurczaków miec z 5-10 potów na mane i hp i nie panikować wszystko na luzie , a uda ci się bez problemu
Co do skilli , polecam ulepszyć kule ognia na wybuchająca , oraz lodową kule na to , która zamraża i nie zapominać o Aurze życia i Aurze światła.
No i jeszcze spróbował znaleźć ,, Magiczną różdżkę " na 34 lvl

Cierpliwość najważniejsza :P
,, Gdy stanąłem w lesie na rozstaju dróg,
Podążyłem tą mniej uczęszczaną,
I wiedziałem , że to znaczy już,
Że jest inaczej."

Braves

Łazik

• "Braves" is male

Date of registration: Apr 30th 2011

• Send private message

3

Saturday, June 4th 2011, 11:27pm

5-10potow moze nie wystarczyc.
Najlepiej miej ok 50 srednich
i ulepszaj skille na ogien i na skille p
rzestrzenne

• "włóczykij" is male

Date of registration: Aug 11th 2009

Zawód: Potwór z szafy

• Send private message

4

Saturday, June 4th 2011, 11:31pm

Osobiście wystarczyły mi 2 potki, te przywracające mane ;)
W poradnikach odszukaj sobie mapki na pierwszą SP [poradniki - zdania], zapisz je gdzieś. U Evy Energy kup suche mięso i przepyszny posiłek, dodatkowo zaopatrz się w poty na mane i anioła stróża noskumpla, którego możesz kupić i Malcolma.

Przed świątynią fernon latają barany, złap obojętnie którego i możesz ruszać do CP. W pomieszczeniach gdzie musisz tylko coś przełączyć, puszczaj pety przodem tak, alby odciągnąć mobki od Ciebie. Kiedy już będą po drugiej stronie mapy [pamiętaj aby cały czas nimi poruszać, za pomocą F + kierunek myszką] przełącz guzik i biegnij dalej.
Są tam bodaj 2, 3 pomieszczenia gdzie musisz zabić konkretnego mobka, olej pozostałe i wal wszystkim co masz w niego.
Aura regeneracji i aura światła, czy jak to się zwało, są konieczne i używaj ich cały czas.

Demons Company Member

Teraz idę ratować świat!
ex`SMod NosTale.pl
Multi: [2/2] (Darla / Włóczykij)

Puniś

Poszukiwacz

Date of registration: Jan 30th 2010

• Send private message

5

Saturday, June 4th 2011, 11:38pm

Kazdy tutaj o skillach, petach, itemkach, etc. Ale jak włóczykij (pamietasz mnie jeszcze? ;( ) Wspomnial, zajrzyj na poradniki i narysuj sobie jak isc na kartce, etc. Bo jesli nie wiesz jak isc. Cp 2 (o ile pamietam) bedziesz robil pare razy ;) Tyle odemnie.

Wszystkie osoby na ktorych mi tutaj zalezalo odeszly..

Akterus

Poszukiwacz

• "Akterus" is male

Date of registration: Dec 24th 2010

Zawód: Uczeń

• Send private message

6

Sunday, June 5th 2011, 1:05am

Hmm najlepiej zostawić sobie te poty z cp 26 ( 50x bdke) ^^

Ja np jak pierwszy raz robiłem sp 1 to nie ogarniałem cp1 O.o a teraz wszystko na luzie robię bez nerwów :)
Akterus :love:

Lv: 8x

WildAngels :love:

Allen

Łazik

• "Allen" is male

Date of registration: Jan 18th 2010

Zawód: Egzorcysta ( uciekłem :3)

• Send private message

7

Sunday, June 5th 2011, 8:35am

Jak o potach wiesz to masz link tu masz all sp i mapki do nich ...

Pitolenie kotka za pomocą młotka